RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


daxy -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 18:54:56)



Trudilice:



[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Tajci66 - 05.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] buba m - 13.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] perlica55 - 13.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] hipo - 17.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tina24 - 20.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] eternity - 25.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 25.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 25.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] madeline - 26.01.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] katy1503 - 30.01.





daxy -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 19:05:33)

tina O može biti i do 48 sati iza pozitivne trakice. Još nije vrijeme za pauzu.
TM je u krivu,sex poslije O ne može škodit,ne bidi razlog da izbjegavate odnose. [sm=zmeden.gif]


Kako vi ostale curke? Imate li rijeđe odnose iza O? [sm=zmeden.gif]
Ja ne mogu zamislit da se MM i ja ne sexamo poslije O,to nam bude najzabavniji dio ciklusa.
Zezamo se kako moramo popravit bebu.

Znate da su najljepše bebe one koje se "popravljaju"?




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 19:12:23)

daxy nema pravila, ovisi o kolicini posla kod MM. Njega stres ubija da mu se ne da pricat, a da ne govorimo o akciji. Ako je na GO, naganja me ko uspaljeni pas.




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 19:16:48)



[img]http://yoursmiles.org/tsmile/med/t118028.gif[/img]
Čekamo pretrage::

snjeguljica: punkcija infiltrata na štitnjači 8.1.2015 i onda Papa test 21.01.2015.
katy i muž: brisevi 13.01.; progesteron 22.01.; uzv za katy ? spermiogram za muza [img]http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cheerleading/smileys-cheerleading-867900.gif[/img]
perlicin muž: ponovit će hrabro spermiogram nakon antibiotika (siječanj 2015.) i nek bude puno, puno bolji [img]http://yoursmiles.org/ssmile/pozitive/s0819.gif[/img]
Lourdess muž ide na spermiogram [img]http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/cheerleading/smileys-cheerleading-867900.gif[/img]
buba m kontrola štitnjače, planira na papu i UZV
mutilica i muž svašta nešto iza NG: Muž: brisevi, Mutilica: trombofilija, brisevi, hormoni
perlica nakon NG ide na papu i druge nalaze za IVF, TSH u ožujku
mali andeo pretrage u veljači?


[img]http://yoursmiles.org/tsmile/med/t118015.gif[/img]
Čekamo preglede/konzultacije::

Noemma: čeka pregled kod endokrinologa 23.01.2015.
katy: ide u Petrovu (MPO) kad skupi nalaze
mali andeo: u veljači? ide možda po drugo mišljenje
daxy čeka datum za konzultacije za novi postupak
perlica endokrinolog u ožujku
muž od perlice čeka pregled kod urologa
tajci za 2 mjeseca ide na UZV vidit jel cista zbrisala
hkajo ide kod gin. početkom siječnja
hipo iza Tri kralja ide po uputnicu za AIH i Klomiće

[img]http://www.pic4ever.com/images/146fs495919.gif[/img]
Čekamo nalaze:

Katy hormoni


[img]http://yoursmiles.org/psmile/med/p12011.gif[/img]
Čekamo postupke:
Hipo (ne) čeka vješticu oko 15.01.2014. i taj ciklus ide na AIH





perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 19:34:40)

Anamiha drago mi je da je sve ok [sm=bravo.gif]
Tina sutra i prekosutra budite u akciji, sretnooo [sm=smiley1.gif]
Katy super za pretrage, javi nam obvezno kakvi su nalazi ....
Daxy kod nas bude manje akcije nakon O, obično.... Uživamo
najviše odmah nakon menge... I kasnije bude akcije, al ne tolko često...
Fino sam sopingirala, sada idem u akciju [sm=smiley36.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 22:03:40)

tina, ma nikakve šanse da sex poslije O ošteti plod.... samo vi budite u akciji. [sm=smiley1.gif]
perlice, vidim ti si se bome natrošila. [sm=bravo.gif] neka - uživaj!
i mi češće do O, ali i nakon nam nekad pukne. uglavnom, bitno da nije velika stanka da se ne ohladimo od zadataka... [sm=smiley36.gif]
katy. lijepi nalazi, lijepo rješeno s ekipon svekijevca i onda kad se sve smiri - hops, hops [sm=smiley36.gif]
meni [sm=hudicek1.gif] došla taman kad imam svako veče pisati neka sr[sm=zz_poop.gif] za posao.... tako da se i to poklopilo! uglavnom, kad gospođa prođe, akcija, a posebno 16. - slušat ćemo i jonasa ovaj put. možda se [sm=duda.gif] šćućuri onda! [sm=smiley1.gif]
vidim, lista nam se pojačala [sm=bravo.gif] svima nam želim (osim zdravlja) samo jednu malu [sm=duda.gif] i zdravu, naravno!
pusaaaaaaaaaaaa




perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (5.1.2015 22:15:07)

Akcija obavljena [sm=jezicek.gif]
E sada kog zanima, kupila sam si dvoje traperice, veli tata jedne odrpanke [sm=jezicek.gif]
Te odrpanke svijetle do gležnja za proljeće, druge crne, mogu u njima i na posao...
Sive nisam pronašla, al sam u Zari kupila pamućni sivi sako, jako je fin [sm=smiley1.gif]
i dvije tunike...
Tko treba u šoping, pravo je vrijeme... Ima svega i fina su sniženje svugdje [sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 6:58:07)

Jutro!

Perlice, [sm=bravo.gif] za akciju! I šoping...[sm=smiley2.gif]

Ahaha, i ja sam bila u šopingu jučer! ma kakav Tower, ipak smo to obavili u našem gradu.[sm=smiley36.gif] Kupila sam si perjanu jaknu s 50 posto popusta! I MM hlače.[sm=smiley1.gif] Popusti vrište na sve strane i kao da govore "kupi me, moraš me imati..."[sm=zz_giggle.gif]

Tako da danas imamo slobodan dan za neki izlet....mmmmm.....[sm=smiley1.gif] A još i akciju treba obaviti.[sm=jezicek.gif]

Hipo, gledali smo na web stranici Towera i radi danas, ali šteta što ne radi Lesnina. Tamo bismo potražili stol i stolice za kuhinju.

Tina, kad je LH pozitivna, pravo je vrijeme za akciju, taj dan i iduća dva! Samo naprijed!!! A neće vam odnosi naštetiti plodu, ma kakvi, uživajte!

Priroda se lijepo pobrinula za to, pa kad su plodni dani žene su baš onda raspoložene za akciju. Evo, meni čim se dolje pojavi malo jača sluz, odmah se upali lampica i gotovo![sm=jezicek.gif]
Kasnije, sve se nekako uspori i čeka spontanost.[sm=jezicek.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 9:08:27)

Jutro [sm=smiley1.gif]
Snjeguljice super za šoping [sm=bravo.gif] i ja sam vidjela prekrasnih jakni,
a cijene su mrak [sm=smiley1.gif]
Hipo BT visoka, O prošla pokrivena školski [sm=bravo.gif]
Sada čekanje, držim fige [sm=smiley1.gif]
Daxy, vidim da si obilježila spotting [sm=zmeden.gif] Možda [sm=hudicek1.gif]
još malo brlja?!
Tajci kakvo je stanje??? Si ponavljala testić??
Buba m uživate li na odmoru??? Fino se provedite [sm=smiley1.gif]
Ostale cure, gdje ste????
Ja sutra natrag na posao, baš sam fino napunila baterije...




eternity -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 10:10:35)

hej cure[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

evo mi se polako spremamo za više nadmorske visine,danas krećemo, idemo par dana na skijanje, uživanje, grijanje uz kamin, redovito akcijanje....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]jedva čekam da se maknem malo od svega i mozak pustim na pašu.

što se tiče sexa iza ovulacije,hm, znam da je teško ali meni su čak 2 ginekologa savjetovala zadnju akciju 2 dana iza ovulacije jer sperma ne može oštetit plod ali može spriječiti ugnježdenje bebice u maternicu jer sperma također prijanja uz maternicu i zauzima prostor a osim toga može potaknut naš organizam da spermu prepozna kao nešto "tuđinsko i škodno" i ne dopusti prijajanje sperme a tako i ugnježdenje bebice. e sad, budi pametan[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]. mi akcijamo tamo do 5-6 dana iza ovulacije i pauza par dana i kad vidim da je PMS startao opet se vraćamo akcijama[sm=smiley1.gif]

shoping je aktuelna tema ovih dana[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif],joj ja sam svoju visu prepeglala ovih dana[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif], imam prijatelje u SAD-u koji dolaze par puta godišnje i jedan kofer koji donose je uvijek rezerviran za mene, većinu markiranih stvari koje imam sam kupila online iz SAD-a , evo sad čekam veljaču i svoj kofer hahaha, farmerke, čizme , torbu, naočale... ove stvari da sam kupovala ovdje platila bi bar 4 puta skuplje i tek kad odem vanka u shoping ili kupim nešto ovako vidim koliko nas kradu po našim shoping centrima sa enormnim cijenama[sm=smiley13.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 10:22:37)

Perlice drago mi je da si zadovoljna kupovinom. O je bila i sexonu smo noćas obilježili Velikim finalom[sm=jezicek.gif]
Eternity uzivaj na odmoru!





daxy -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 10:45:38)

Jutro. [sm=smiley1.gif]

noemaa ajde riješit ćeš se i posla i [sm=hudicek1.gif] i bit će ti lakše za predsexonu. [sm=smiley36.gif]

perlice super za novu robu! [sm=bravo.gif]
Ma ja mislim da mi se sve zbrkalo. Vidiš mi BT.
Ko da sam u lut. fazi. [sm=smiley13.gif]

Vidim i snjeguljica je obnovila garderobu! [sm=bravo.gif]

eternity uživaj u odmoru! [sm=smiley1.gif]
Meni sestra donese koji komad robe iz Italije i moram vam reći da je razlika u kvaliteti enormna!
Imam jedne rebe već 3 godine i izgledaju ko da sam ih jučer kupila. [sm=smiley1.gif]
To mi je najdraži komad u ormaru,stalno ih nosim.

hipo veliko finale? Bravo! [sm=bravo.gif]





hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 11:12:37)

Mi vam veliku kupovinu po rasprodajama obavimo u Italiji ili Austriji. Iskombiniramo s nekim poslovnim putom ili posjetom rodbini.
Mislim da cemo slijedeci vikend u Austriju. Izmedju Beča i Bratislave je dobar outlet, drugi je kod Saltzburga. Cijene super. Guzva grozna, al se zrtvujem jedan dan.




lili88 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 11:37:17)

zdravo cure, da se i ja javim da nepomislite da sam vas napustila. Vidim da ste super trosite pare i akcijate omiljene radnje za zene [sm=smiley36.gif]
zelim vam sto vise [sm=modricrtici.gif] da bude makar 5. Kod mene sve po starom, vadila nalaze, sad cekam 13 tjedan da radim uzv. Jedno pitanje da li je normalna razina secera u krvi 4,1 u trudnoci? Oduvjek mi je bio 5,5 ali sad mi je 4,1 ginekolog kaze da su ok nalazi, Ali malo me brine tako nisaka vrjednost jer su mu referentne vrjednosti 3,9-6,5. sve vas grlima




perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 12:45:49)

Daxy nosim Replay traperice iz 2000 god.... I to ih jako često nosim,
istinabog tad sam dala 2/3 plaće za njih, ali zaslužuju svaku lipu [sm=smiley36.gif]
Da, sad vidim da ti je BT visoka [sm=zmeden.gif] Možda ti je stimulacija
malo pobrkala hormone... Budeš vidjela kak će biti... Budite u akciji [sm=smiley36.gif]
Hipo, hajde ti ćeš idući tjedan mojim stopama, obožavam outlete [sm=bravo.gif]
Lili šećer ti je odličan, bolje da je na donjoj neg na gornjoj granici...
Vjerojatno budeš radila i test opterećenja glukozom, pa ćeš vidjeti
kakav ce nalaz biti... Sretnooo




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 13:55:50)

daxy jesi sto citala tj. sto si saznala o mogucoj zbrckanosti nakon stimulacije?
je l mislis da ce slihedeci put nesto smanjit ljekove[sm=zmeden.gif]

perlice bas mi se ide trosit. Nisam bila u postenom šopingu jaaaako dugo.

Natukli smo se palacinki...mmmm.....
Sad radim šnicle, josbe znam ocu li s pireom, njokima ili palentom.




tina24 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 16:53:28)

Mislim da ipak jučer nije bila pozitivna LH trakica, jel je bila iste debiljine i boje kao druga crta, no za razliku od danas prije 2 sata je testna crta tolko tamnija od ove druge i deblja tako da ipak mislim da je danas dan pozitivne LH trakice, naravno odmah smo se bacili na akciju [sm=jezicek.gif] .

Pitanje ? Dali je moguće da je ipak bila prije ovulacija a da je sada još deblja i tamnija traka od jučer ? Odnosno nakon koliko od kad prođe ovulacija LH počne padati i druga crtica počne bljediti ?

perlica55 Svakako imam i ja dobra iskustva s skupim stvarima koje mogu nositi godinama, a i kvaliteta vani i ovdje naravno nije ista, jedne Replay traperice isto nosim par godina izgledaju kao nove, kupljene su u Italiji, za razliku od jednih replay koje sam kupila u HR prije godinu i pol, vidi se očita razlika.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 17:40:10)

Tina ne znam koja je osjetljivost trakica? Ponekad se zna dogoditi da
trakice od 10/20mUI budu 2/3 dana pozitivne...
Budite u akciji od prve pozitivne trakice 2/3 dana [sm=smiley1.gif] minimalno...
Ili na dan pozitivne, pa pauza sutra, pa akcija prekosutra...
Kalkuliraj, spermiji u ženi žive cca 3 dana...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 18:53:24)

Djevojčice, večer![sm=smiley1.gif]

Danas smo se nauživali vani, sunčano, toplo, šetnja, parkovi.[sm=jezicek.gif] Eno je, E. crknuta...spava....[sm=smiley1.gif]

Eternity, uživaj uz kamin, joj da mi je to iskusiti![sm=jezicek.gif]

Daxy,
zbilja se nešto čudno događa kod tebe.[sm=zmeden.gif] Ma joj, nadam se da će se to srediti, hm....

Ovaj ciklus nisam baš nešto zadovoljna svojom sluzi (oprostite na iskrenosti), danas kao da već prolazi.[sm=zmeden2.gif] Ali nadam se da ću ipak danas, noćas snijeti svoje jaje, a akcija će pasti...i spavanje s dečkima, meni najomiljenije.[sm=zz_wavespin.gif]
[sm=zz_bounce.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 19:03:32)

Snjeguljice i moja sluz je nesto strajkala po kolicini, a oduljila se po broju dana pa me zbunjivalo kad ce to jaje!
Dobar lov ti zelim!




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 19:13:34)


IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice i moja sluz je nesto strajkala po kolicini, a oduljila se po broju dana pa me zbunjivalo kad ce to jaje!
Dobar lov ti zelim!


E baš mi ide na živce to štrajkanje! Prošli ciklus me ugodno iznenadio, a užasno me zanima ovulacija i sluz, kako će se to dvoje dogovoriti, tj. neće dogovoriti ovaj ciklus.[sm=zmeden.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 19:22:19)

Cure, evo i mene da vam kukam o sluzi [sm=smiley13.gif]
Nisam uzimala citrofit i baš imam manje EW, pojavi se
dva/tri puta dnevno.... Valjda ne može biti svaki ciklus jednak...
Ponekad mi se dogodi da mi na dan O bude već skoro C iscjedak [sm=zmeden.gif]
Bole li vas cice svaki ciklus???
Mene ne svaki, zadnjih mjeseci me nakon O boli samo lijeva, obje budu
teške i napuhane, al boli samo lijeva [sm=zmeden.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 19:33:22)

perlice vecinu ciklusa (nakon O) bole, koji put preskoce.
Bol osjetim kad legnem na trbuh, to me zna i probudit, onda kad se nakon tusiranja zamotam u rucnik - to isto zna zasmetat.
Al vise od boli osjetim kako su teške i nateknu, ako je beki manji grudnjak, malo cure preko ruba [sm=smiley36.gif]




Tajci66 -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 20:43:46)

Bokic cure. Jel kod vas hladno? Kod mene je ciča zima sad navecer, preko dana je jos ok.
Tina super za pozitivnu trakicu, nek urodi [sm=duda.gif]
Daxy bas te zeza to sve[sm=smiley13.gif]
Eternity uzivaj u planinama, blago tebi [sm=smiley36.gif]
Cure [sm=bravo.gif] za uspjesan shopping. Ja sam neki dan bila s MM u West Gate-u i nista si nisam nasla. Muz je samo nasao vestu. Da sam imala i tisucu kn nisam ju imala na sta potrosit i nisu jos bas neka snizenja. Sto se tice moje [sm=hudicek1.gif], nema je ni na vidiku. Nisam jos ponavljala test, vidjet cu ako ne dode sutra jos pa cu ga napraviti. Sto se tice bolova u grudima nikad ih nemam. Sad me malo, al jedva primjetno bole na dodir sada. Al su mi cijelo vrijeme napuhnute, nisu ispuhane ko pred M. Mozda mi je to od Duphastona. Kupila sam vrkutu neki dan pa cu probat s njom.
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] svima [sm=smiley1.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje siječanj 2015. (6.1.2015 22:28:55)

tajci, čim mi netko kaže da su grudi osjetljice, meni je to dobar znak za [sm=nosecka.gif] s obzirom da ti inače pred M nisu. [sm=smiley1.gif] tako ću i ja sigurno znati za sebe. nikad mi nisu otečene i osjetljive, ali na prvoj bebici bome su bile. [sm=smiley1.gif] držim ti prste!

eternity, i ja bih s tobom u planine! kamo ćete, ita, slo ili nekamo dalje? lijepo se provedi!

tina, samo vi u akciju [sm=bravo.gif]
hipo, ti baš imaš zezanciju s cicama [sm=smiley13.gif] a da ti ih tvoj dobri mužić malo pomazi? [sm=smiley1.gif] mene ne bole nijedan ciklus, kao što sam već i napisala!!! možda zato jer su malene [sm=smiley36.gif]

perlice, eto i tvoja sluz zeza! [sm=hudicek1.gif] baš me to smetalo prošli ciklus, razumijem te. [sm=smiley13.gif] nadam se da će se malo razbistriti! a i tvoja, snjeguljice!
[sm=smiley13.gif]
nadam se da će se skockati!

daxy, lili, lourdess, syringa, mali andeo i sve druge ako sam neke nenamjerno zaboravila [sm=smiley27.gif]

ja završila večerašnju turu posla i sad odoh na polusatno čitanje. Uživaaaaaaam.
e, samo da prijavim zločestog muža. sinoć sam mu fino u krevetu saopćila da ću mu ovih dana baciti papuče jer su u koma stanju. on mi je danas rekao da će mi uskratiti svoje visočanstvo ako mu papuče odu u vječna lovišta. cijelu noć je mozgao kako da spasi ta strašila [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>