Tumor na jajniku - teratom (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


antonelaaa -> Tumor na jajniku - teratom (17.12.2014 18:10:26)

Dakle, dijagnosticiran mi je teratom velicine 1,5 cm na jajniku. Ginekologica mi je rekla da je po izgledu dobrocudan i narucila me za 2 mjeseca na uzv kako bi pratila kako se razvija. Prema njoj svakako ce biti potrebna laparoskopija, ali tek kada bude veci jer nije praksa da se tako mali vadi.
Mene sad zanima da li je neka od vas bila u slicnoj situaciji te kojom brzinom raste? Sto mogu ocekivati?
Hvala




angellah -> RE: Tumor na jajniku - teratom (17.12.2014 20:46:15)

nemam iskustva ali samo sam htjela poručiti da se držiš... sigurno ti nije lako... razmišljaj pozitivno.




Ela28 -> RE: Tumor na jajniku - teratom (17.12.2014 22:17:49)

Nemam ni ja s tim iskustva ali nadam se da sve bude ok jer na vrijeme ste to otkrili pa se nemoj brinuti .Ja sam imala polip pa sam išla na histeroskopiju i sve bilo ok [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Tumor na jajniku - teratom (17.12.2014 22:19:05)

Prijateljica je imala laparoskopiju i isto je sve ok prošlo , malo poslije toga je zatrudnila i rodila dečka [sm=smiley1.gif]




antonelaaa -> RE: Tumor na jajniku - teratom (18.12.2014 10:58:34)

Hvala vam cure na podrsci. Zapravo ja sam to najnormalnije prihvatila i nije me strah. Sto je tu je, promijeniti to ne mogu. Nije me strah iz razloga sto znam da ce to laparoskopija rijesiti. Trenutno me zanimaju detalji poput toga kako se brzo razvija i s koliko cm se ide na odstranjivanje. U svemu tome sam zaboravila pitati ginekologicu o tim tehnickim stvarima jer mi je otkriven na rutinskom ginekoloskom pregledu pa sam se malo sokirala




daxy -> RE: Tumor na jajniku - teratom (18.12.2014 11:36:53)

antonela žao mi što imaš takvu dijagnozu.
Nisam se susrela s tim,pa ti nažalost ne mogu pomoći. [sm=smiley13.gif]
Nadam se da će sve biti u redu. Vidim da si hrabra,drž se. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: [1]