RE: Kupnja preko Iherba (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (9.12.2014 20:55:10)


IZVORNA PORUKA: mamo

cure, jel koja od vas ikad morala platiti carinu za naružbu preko iherba?

Ja naručila nekad u 11. mjesecu i trebalo je stići njakasnije 04.12., međutim ništa do danas kad sam dobila obavijest o vrijednosnoj pošiljci za koju moram platit otkup 69,95kn ?!

Narudžba je bila cca 40$ s poštarinom.


Preko iherba nisam nikad platila carinu..iako iskreno nisam preko 30 $ nikad ni naručila po jednom pošiljci.. racjepkala bi narudžbu na više manjih. [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (9.12.2014 22:33:53)


IZVORNA PORUKA: mamo

cure, jel koja od vas ikad morala platiti carinu za naružbu preko iherba?

Ja naručila nekad u 11. mjesecu i trebalo je stići njakasnije 04.12., međutim ništa do danas kad sam dobila obavijest o vrijednosnoj pošiljci za koju moram platit otkup 69,95kn ?!

Narudžba je bila cca 40$ s poštarinom.




Ja nisam jer pazim da mi ne pređe nikada narudžba 27-28 $ [sm=smiley1.gif] ja čekam još svoju naručeno je 28.11.




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (13.12.2014 21:25:16)




Hej jesi možda što naručivala ovih dana poštarina je otišla gore što je paket teži sve je veća evo za probu stavila u košaricu 1 kremu,vitamine i čokoladu a poštarina 9$ [sm=zmeden.gif] mislim da ništa od onih lizalica sigurno su preteške kad ih ima 50 u pakiranju ajd ako probaš nešto naručiti javi [sm=smiley1.gif]


Nisam još ništa naručivala ali razmišljam se.
Jel netko koristio vitamin D od ChildLife?




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (13.12.2014 21:30:43)


IZVORNA PORUKA: angellah




Hej jesi možda što naručivala ovih dana poštarina je otišla gore što je paket teži sve je veća evo za probu stavila u košaricu 1 kremu,vitamine i čokoladu a poštarina 9$ [sm=zmeden.gif] mislim da ništa od onih lizalica sigurno su preteške kad ih ima 50 u pakiranju ajd ako probaš nešto naručiti javi [sm=smiley1.gif]


Nisam još ništa naručivala ali razmišljam se.
Jel netko koristio vitamin D od ChildLife?


Trenutno koristim D vitamin od 21st century , naručen preko iherba [sm=smiley2.gif]




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (13.12.2014 21:34:32)

E pa to...
Ja se malo bojim dati bebici nešto tako sa tržišta a čitala da naš uobičajeni vit D ima neki sastojak koji uzrokuje iritacije kože (a kud baš kod nas atopijski) [sm=smiley13.gif]





monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (13.12.2014 21:58:19)

IZVORNA PORUKA: angellah

E pa to...
Ja se malo bojim dati bebici nešto tako sa tržišta a čitala da naš uobičajeni vit D ima neki sastojak koji uzrokuje iritacije kože (a kud baš kod nas atopijski) [sm=smiley13.gif]


Ja sam ih počela piti prije nekih 20-tak dana..naručila sam ih jer mi nokti već duže vrijeme pucaju, kosa mi oslabila...i evo baš maloprije komentirala s mm kako su mi se nokti super oporavili. [sm=smiley2.gif]
Super sam zadovoljna..nema tu neke mudrosti..

A c vitamin uredno naručujem isto preko iherba, jer bočica od 100 tableta dođe koliko kod nas kartica od 10 tableta .[sm=bravo.gif]




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 13:18:47)

I ja sam sebi naručila nešto za kosu,kožu i nokte pa budem probala a nije skupo [sm=smiley1.gif]

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Hair-Skin-Nails-Advanced-Formula-50-Caplets/14605




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 13:48:02)

IZVORNA PORUKA: Ela28

I ja sam sebi naručila nešto za kosu,kožu i nokte pa budem probala a nije skupo [sm=smiley1.gif]

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Hair-Skin-Nails-Advanced-Formula-50-Caplets/14605


e njihov sam D vitamin ja naručila..ista bočica samo crveni poklopac.. [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] 




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 19:46:55)

E jeste me sad navukle na shopping... gledam i slažem narudžbu... dvoumim se izmežu nekim multića za trudnice/dojilje...[sm=zz_rolleyes.png]




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 20:32:51)

Ja sam se preporodila (a i moj novčanik) od kad sam otkrila ovu stranicu.. [sm=smiley1.gif]




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 20:55:39)

Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni [sm=bravo.gif] i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 21:04:02)


IZVORNA PORUKA: angellah

Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni [sm=bravo.gif] i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust



Slažem se s ovim ..kod nas su preskupi [sm=smiley13.gif]




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (15.12.2014 21:05:15)

Čudim se sama sebi da kao netko tko je naručio već pola ebaya nisam dosad naišla na tu stranicu... pomalo sam razočarana u sebe [sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 17:27:55)


IZVORNA PORUKA: angellah

Čudim se sama sebi da kao netko tko je naručio već pola ebaya nisam dosad naišla na tu stranicu... pomalo sam razočarana u sebe [sm=smiley36.gif]



I ja sam je tek otkrila dobro ne baš sad prije možda godinu dana [sm=smiley1.gif] još čekam paket od 28.11. [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 17:29:11)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: angellah

Evo naručila Twin Lab multiće za trudnice po apsurdno niskoj cijeni [sm=bravo.gif] i Vit D3 za malca.

http://www.iherb.com/?rcode=PSC748 - kod za popust



Slažem se s ovim ..kod nas su preskupi [sm=smiley13.gif]


Da baš skupi . Ja ponekad ne mogu vjerovati npr Solgar je u pola cijene nego kod nas pa zar oni moraju toliko zaraditi u ljekarni ne razumijem i gotovo [sm=smiley36.gif]




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 20:39:28)

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..




angellah -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 20:44:24)


IZVORNA PORUKA: Ela28

I ja sam je tek otkrila dobro ne baš sad prije možda godinu dana [sm=smiley1.gif] još čekam paket od 28.11. [sm=smiley1.gif]


Da, da vidim da se čeka, ali nema veze, za tu cijenu mora se čekati...




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 22:20:29)


IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn [sm=smiley1.gif]




zima1995 -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 22:30:00)

Pratim vas cure, idem se malo informirati. Čula za stranicu jesam, ali nikako da uhvatim vremena da se malo bolje informiram [sm=duda.gif]




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (17.12.2014 22:31:03)


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn [sm=smiley1.gif]


Ma ne pijem puno kave, a volim isprobavati..tako da sam bila prvo naručila neke kojih nema kod nas..ali aroma je drugačija..puno "sočnija", čak je i moj mm koji pije samo tursku kavu rekao da je ovo drugačiji okus nego ova koja se kupi kod nas..




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (18.12.2014 16:33:58)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

A šta da kažem kad nes kavu naručujem kad bude neka akcija iz f..ing Amerike..i sa dostavom mi je jeftiniji nego kod nas..
mislim da o cijenama kod nas nema potreba pričati..


E to još nisam naručivala jer mi kupimo onu veliku limenku od 250 gr kad bude na akciji po 39-45 kn [sm=smiley1.gif]


Ma ne pijem puno kave, a volim isprobavati..tako da sam bila prvo naručila neke kojih nema kod nas..ali aroma je drugačija..puno "sočnija", čak je i moj mm koji pije samo tursku kavu rekao da je ovo drugačiji okus nego ova koja se kupi kod nas..




Da to mi je palo na pamet da je aroma sigurno drukčija jer je tako svaki put kad dobijemo Nesicu iz Francuske ili Mađarske [sm=smiley1.gif]

Sad je Twinlab na popustu 20 % [sm=bravo.gif]




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (18.12.2014 16:36:58)

Kod za popust SGH946
http://www.iherb.com?rcode=SGH946




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (19.12.2014 13:40:15)

Monstrum koliko si najduže čekala na paket ? Strah me da se nije zagubio [sm=smiley19.gif] nikada nisam toliko čekala a čitam na forumu hr da je stigao nekima koji su naručili 3.12. a ja 28.11. pa ga još nema baš me brine [sm=smiley19.gif]




monstrum -> RE: Kupnja preko Iherba (20.12.2014 11:09:15)


IZVORNA PORUKA: Ela28

Monstrum koliko si najduže čekala na paket ? Strah me da se nije zagubio [sm=smiley19.gif] nikada nisam toliko čekala a čitam na forumu hr da je stigao nekima koji su naručili 3.12. a ja 28.11. pa ga još nema baš me brine [sm=smiley19.gif]



najduže sam čekala nekih 18 dana




Ela28 -> RE: Kupnja preko Iherba (21.12.2014 17:36:29)

Ma samo da dođe jer ne znam kakav je postupak sa vraćanjem novca [sm=smiley13.gif] ali čitam baš još neke cure čekaju od 21.11. i 26.11. pa možda ipak još dođe daj Bože [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>