|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   problemi sa ledima i trudnoca/porod
16.11.2014 21:52:03   
mutilica
Imam diskusherniju,istroseni diskovi i jedan napuknut.Lumbalni dio.
Zanima me kako ste "prezivjele" trudnocu?!Moja ginekologinja mi je rekla da se necu moc sageti da kosu operem.
Kakav vam je bio porod?Leda su mi otkidala pri porodu i bez ovoga,ne zelim zamisliti kako tek boli sa diskushernijom!

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: problemi sa ledima i trudnoca/porod
17.11.2014 9:06:23   
Anoniman
pozz,ja sam isto kao i ti s tim da sam operirala l5,s4 prolaps diska ! sve super u trudnoći jedino sam morala imat na porodu epiduralnu da me nebi ukljestilo tj.ukočilo tokom poroda,sve najbolje!

(Odgovor članu mutilica)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: problemi sa ledima i trudnoca/porod
17.11.2014 13:16:42   
keyt
Moja šogorica prije nepunih 2 mjeseca rodila curicu, ne znam točno njezinu dijagnozu ali imala je zabranu liječnika za trudnoću sve do ljeta 2013. i godina liječenja i vježbanja zbog problema s kralježnicom. Nije bila na operaciji. Trudnoća i porod prošli uredno. Nadam se da sam ti pomogla user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: problemi sa ledima i trudnoca/porod
17.11.2014 17:58:58   
mutilica
Hvala vam!Sad bar znam da imam razlog za epiduralnu

_____________________________

Nakon 4 godine cekamo rodu ˘

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!