Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (30.9.2014 15:11:05)

Dragi administratori, ne znam od kad je uvedena ova opcija iz naslova, ali strašno me smeta što je po defaultu postavljena kvačica kraj nje. Nemam ništa protiv da se može odabrati, ali me smeta što na nekoj temi napišem svoje mišljenje (npr. neka nagradna igra) i idem dalje, a zatim me zatrpavaju mailovi čim netko dopiše nešto na toj temi.
Da li bi vas ikako mogla zamoliti da je po defaultu ta opcija isključena (tj. bez kvačice)?
Unaprijed se zahvaljujem! [sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (30.9.2014 15:16:34)

I, da, voljela bi to slanje mail-ova isključiti za postojeće teme za koje je slučajno ostala odabrana (jer nisam znala za tu opciju odmah, a i par puta sam se zeznula pa zaboravila isključiti), pa ... kako bi to bilo moguće? [sm=zmeden.gif]




Admin -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (30.9.2014 15:37:09)

proslijedit ću našim programerima :)




daxy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (30.9.2014 19:28:19)

I ja sam htjela otvorit istu ovu temu. [sm=smiley36.gif]

I ja sam se zeznila 2-3 puta i sad mi svako malo dolazi mail.





Admin -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (2.10.2014 21:39:17)

Drage naše,

evo i odgovora programera :)

Radi se o novom settingu, koji omogućava, da korisnik dobiva obavijesti o novim postovima na temama, u kojima sudjeluje ili je autor. Isto tako, dodana je i opcija prati temu, koja omogućava, da bez sudjelovanja na temi korisnik dobiva obavijesti na mail. Obavijest se dobiva samo za prvi novi post nakon posljednje posjete forumu. Tako za svaku temu, gdje je korisnik aktivan, odnosno temu prati.

Kod korisnica, koje puno koriste forum odnosno sudjeluju u mnogim temama, ovo je nepotreban dodatak, pa mogu lako podesiti da obavijesti ne primaju više.

Lokacija settinga: http://prntscr.com/4rdcdi, http://prntscr.com/4rdchm

Mora se staviti kvačica u "ne želim primati obavijesti ... box", koji se na ovoj slici zove "I don't want to receive notifications..."

Eto, nadam se da smo Vam pomogli...




daxy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (3.10.2014 0:25:11)

Hvala puno. Napravit ću to kad budem na laptopu. [sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (3.10.2014 9:29:03)

Ja sam na profilu kod postavki nešto otkačila pa me prestalo maltretirat (pretpostavljam ovo što ste naveli gore u postu), sad samo dobijem obavijest kad mi dođe PP.
Tako da cure, ima spasa :D




Snjeguljica_83 -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (3.10.2014 14:19:18)

*
krivi post




daxy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (4.10.2014 10:40:17)


IZVORNA PORUKA: Admin

Obavijest se dobiva samo za prvi novi post nakon posljednje posjete forumu. Tako za svaku temu, gdje je korisnik aktivan, odnosno temu prati.



Ja dobivam i dalje mailove. [sm=smiley13.gif]

Jutros sam objavila post na temi i pazila sam da ostavim praznu opciju "Obavijesti me..." i ipak sam dobila 2 maila (dvije korisnice su objavile post poslije mene).
Nije mi jasno kako?
U postavkama sam provjerila da mi je opcija o slanju obavijesti isključena.
Jel dobivam obavijesti zbog toga što sam na nekim prijašnjim postovima zaboravila maknuti kvačicu?
I jel se može to bilo kako promijeniti?

Jel možete,molim vas, riješit nekako?




daxy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (4.10.2014 11:44:03)

Sad sam vidila da mi je bila upaljena opcija "Prati temu".
Sorry. [sm=zardeva.gif]
Sad ću vidit hoće li dolazit mailovi.




Admin -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (4.10.2014 12:07:28)

Nema problema [sm=smiley1.gif]

Javi ako i dalje budu dolazili mailovi.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (6.10.2014 12:33:27)

Evo, pošto sam ja otvorila ovo pitanje htjela bi se zahvaliti Adminu na uputama.
Hvala puno za rješenje! [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (7.10.2014 12:52:09)

Ne dolaze više mailovi.
Hvala puno. [sm=smiley1.gif]




Admin -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (8.10.2014 10:26:00)

[sm=smiley20.gif][sm=zz_dance.gif]




Ela28 -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (28.11.2014 23:04:10)


IZVORNA PORUKA: Admin

[sm=smiley20.gif][sm=zz_dance.gif]



I ja uspjela skontati nakon cijelog dana što mi je e-meil bio zatrpan hehe sad je puno lakše [sm=bravo.gif]




sorina -> RE: Obavijesti me putem e-pošte kada netko odgovori (28.11.2014 23:15:52)

I ja isto[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]