RE: Rosea i RR poklanjaju! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


Lavica_14 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (2.10.2014 10:41:10)

Ciaos. mi kupujemo također kod svih, al preferiram hrvatske proizvođače. Također sam iz Gorice tako da mi je još draže kupovati u VG. Preferiram naše proizvođače jer imaju kvalitetan pamuk, udobno je za nositi, ne smrdi po kojekakvim bojama, cijene su dobre, a i najviše jer potičemo našu proizvodnju i podržavamo naše proizvođače i one koji se uopće, u današnjoj situaciji, usude ulaziti u bilokakav obrt. Također mi je draže da mi dijete nosi odjeću koja je iz naših tvornica ili malih radnji, a ne tko zna od kuda iz Kine ili od nekud treće. Bilo kako bilo, ROSEA SAMO NAPRIJED!! stvari su vam super, pamuk je odličan, a prodavačice jako ljubazne!!

moja curka je za veličinu 74/80. pozdrav od nas dvije!!




keka12 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (2.10.2014 14:23:55)

Kupujemo kod domacih, ali se omakne nekad i nesto iz uvoza ako nam se svidi..[sm=smiley36.gif]

Ako moze 74, za deckica




Cimet -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (2.10.2014 15:41:51)

Kupujem ono što mi se svidi, djeluje kvalitetno i cjenovno mi je prihvatljivo. Ponekad je to robica iz uvoza, ali pritom uvijek pazim da je stopostotni pamuk i da ima certifikat. No ipak preferiram odjeću naših hrvatskih domaćih proizvođača i manjih obrta. Zato što su materijali uvijek ugodni i prirodni, dizajn i dezeni su jako lijepi, odjeća je kvalitetno sašivena i dugo traje, doslovce je peri-deri! Također kod manjih obrta cijenim mogućnost dogovora oko dimenzija, uzorka (pogotovo kad se radi o posteljini za kinderbet).

Mi bismo plavu trenirkicu za dečkića, vel.56 za mojeg malog frajera koji uskoro dolazi, ovo bi nam bila odjeća za izlazak iz rodilišta, bili bi smo baš zgodni.




SuperMmama -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (2.10.2014 15:58:17)

Pozdrav [sm=smiley1.gif]

Mi kupujemo cesto u Rosei jer im je robica super [sm=bravo.gif] Imam dva decka ili 8 ili 12 [sm=smiley1.gif]




marinazg -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (3.10.2014 12:07:55)

Kupujemo i kod malih i kod velikih, ovisi kaj tražimo i kaj nam se sviđa. Općenito u svemu preferiramo domaće proizvode.
Mi bi trenirku za dečka od 3 godine.




Raketica -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (3.10.2014 12:08:02)

Do sada sam kupovala svugdje, imam dvoje djece 7 i 11 g., i bila manje ili više zadovoljna. Nedavno sam otkrila jednu prekrasnu tetu
koja ima svoj obrt za šivanje, i radi prekrasne trenirkice i za cure i dečke, kvalitetne, zanimljivog kroja, super., a mojim klincima su trenirke odjevni predmet broj 1.
Za Roseu još nisam čula, ali svakako ću probat i njihove proizvode, jer prednost dajem domaćem ;) Ako me slučajno izvučete, ja bi trenirku za dečka veličine 12.




kety92 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (4.10.2014 21:39:55)

Nedavno obavili shopping u Rosei...al jedna trenirkica bi još baš dobro došla.. :) znači kupujemo i od velikih i malih proizvođača..ovisi o proizvodu :) Curka ( 86-92) :) [sm=smiley1.gif]




cuba -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (4.10.2014 22:22:29)

Naravno, kupujemo i od malih domaćih proizvođača[sm=smiley1.gif]




sretnaz -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (4.10.2014 23:52:06)

Kupujem i kod malih i kod velikih. Tražim da bude optimilan omjer cijene i kvalitete. Priznajem, za Roseu do sad nisam čula.




Zvonki -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (6.10.2014 8:31:14)

Kupujemo od većih robnih lanaca. Iz čistog razloga što nemam pri ruci manji, privat dućan. Ono što imam je preskupo za naš budžet.




gps72 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (6.10.2014 19:41:13)

Kupujemo tamo gdje nam je najpovoljnije,neovisno od proizvodjača. Gledamo uvijek da bude dobar omjer kvalitete i cijene. Bilo bi dobro podržata domaće proizvodjače, ali takva su vremena da se gleda prvo na cijenu, jer ipak je to robica koju djeca brzo prerastu.[sm=duda.gif]




suzyyy -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (7.10.2014 12:01:11)

Vecinom kupujemo kod manjih proizvodaca, mama mi radi u jednom takvom ducanu pa mozda je i to razlog [sm=bravo.gif]




Maja RR -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (10.10.2014 9:15:07)

Ringerajci!

Čini se da su se i vama Rosea trenirkice svidjele jedanko kao i nama pa ste se u zaista velikom broju odazvali na naš izazov i odgovorili na pitanje kako bi konkurirali za ovaj vrijedan poklon - prekrasnu pamučnu trenirku!

Žao nam je što ne možemo razveseliti više vas, pogotovo jer ste naveli da volite kupovati kod domaćih proizvođača, ali razveselit ćemo bar jednom malog Ringerajca. Random.org odradio je svoje i od 36 pristiglih odgovora, odabrao je onaj koji nam je napisala - bambina27!

Čestitamo, a ostalima želimo više sreće idući put.

Ugodan vam i sunčan vikedn želimo svima!!!!

List Randomizer

There were 36 items in your list. Here they are in random order:

bambina27
zima1995
JaTeTo
Zvonki
Kantrida
cuba
Nedano
marinazg
FIGICA FIFINANKICA
štrumfić
Raketica
Ljubs
Lavica_14
PinkyFunkyBirdy
gps72
marina289
ma re
keka12
zoric
ninanesto
bbi1
BRANKA59
zzzada
Marija19
suzyyy
mamino zlateko
lopuža
nikazanella
sretnaz
bubi13
ines_os
Lotte
kety92
SuperMmama
Cimet
Sandra123
Timestamp: 2014-10-10 07:09:07 UTC




Maja RR -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (10.10.2014 9:16:48)

i da ne zaboravimo - bambina27, javi nam se na info@ringeraja.hr sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, adresa (u HR), e-mail adresa i broj telefona ili mobitela)




bambina27 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (10.10.2014 12:42:07)

Od <3 se zahvaljujem RR i Rosei na prekrasnom poklonu. Kako i inače cesto kupujemo u Rosei i prezadovoljni smo njihovim stvarčicama,to sto smo izvučeni upravo mi nas čini jako veselima [sm=bravo.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (13.10.2014 15:51:20)

Bambina, iskrene čestitke na pobjedi! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bambina27 -> RE: Rosea i RR poklanjaju! (13.10.2014 21:43:39)

Hvala [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]