Grize ciku!!! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i hranjenje bočicom



Poruka


elina -> Grize ciku!!! (22.9.2014 12:45:45)

[sm=zz_help.gif]Imamo 4 zubića ali nikad me nije gricnula, a sad se bojim stavit ju na prsa da me ne čopi, jer booollliii....Jeste imali takvih iskustava i kako ste to riješili?! Strah me , već dosta preskačemo dojenje, a sad kad grize još i više, iako ima 9 mj. i nije joj primarno dojenje, ja bi ju volila dojit još al kakoooo??!![sm=duda.gif][sm=smiley36.gif][sm=zmeden.gif]




Zvonki -> RE: Grize ciku!!! (23.9.2014 7:56:20)

Ako te ugrize malo povisi glas i reci NE, to me boli. Svaki puta daj do znanja da se to ne radi. Možeš je čak odmaknuti od sebe nakratko. Znam da sam na nekom portalu naišla na stručni savjet vezano uz ovu temu i tako je pisalo. Nažalost, kod mene nije uspjelo pa sam u 10. mjesecu prestala dojiti zbog ovog problema. Više nisam mogla trpiti. Sretno! [sm=smiley1.gif]




elina -> RE: Grize ciku!!! (23.9.2014 14:50:44)

Da! Čitala sam o tome, ali kako to maloj bebi objasnit, mislim na ono što oni kažu?! Nadam se da će ju to proći, ako ne gotovo je s dojenjem[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif].....




elina -> RE: Grize ciku!!! (1.10.2014 12:30:38)

E, moram reč da je problem bio najvj. [sm=smiley36.gif][sm=duda.gif]u zubima....Nicala je dvojka gornja,pa pretpostavljam da ju je smetalo dok je papala pa je malo štrajkala grickanjem!Sad se uredno vratila papanju![sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Grize ciku!!! (1.10.2014 12:38:04)

Moja me s 8 mjeseci nešto malo grickala, a jednom me ugrizla jače, viknula sam NE! Pogledala me i zaplakala! Nakon toga, možda je još jednom slabo gricnula i više nikad. Ovo glasno NE! pali. Stvar je u tome što sam ja viknula od boli, a ne jer sam to negdje pročitala pa da isprobam taktiku.....




noemaa -> RE: Grize ciku!!! (1.10.2014 22:03:34)

potpisujem snjeguljicu. i moj me bebač bio ugrizao, ja vrisnula ne od bol. on se jadničak rasplakao, a li kasnije više to nikad nije ponovio. uspješno dojili godinu i pol skoro [sm=smiley1.gif]




angellah -> RE: Grize ciku!!! (28.11.2014 11:50:03)

Moj mene malo gricne svaki dan, al ima tek dva donja zubića. Nadam se da će prestati sam ili ćemo poduzet mjere discipliniranja [sm=smiley36.gif]




vandax -> RE: Grize ciku!!! (3.12.2014 17:10:00)

Prvi sin me ugrizo samo 2-3puta i nakon NE i odvajanja od cice prestao, a dojili smo se 13 mj. Ovaj drugi zlocko nikako da nauci sta znaci NE i svako toliko gricne. Malo pretrpim i nadam se da c brzo naučiti.




Stranica: [1]