Beta HCG je pala - 5+0 tj. (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


belst -> Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 9:19:12)

Pozdrav drage cure!
13DPO (prije 5 dana) prvi test mi je bio pozitivan (iako druga crtica ne bas jaaako crvena), zadnja M je bila 14.08., isti dan sam radila betu - 29,7 (znam, nije bas nesto velika bila ali...). Vec smo bili u sedmom nebu, naravno... Jučer beta 13,7 !!!! A joooooj ..... Zvala dr, nije radila, cule se mailom, kaže tijelo odbacuje očito, možemo samo pokušati Utrogestane vaginalno 2X2 i strogo mirovanje, a ako krene krvarenje da joj se javim kada stane, za ultrazvuk je još rano i nema smisla ... E sada, naravno da bi učinila SVE da pokušam spasiti trudnocu ALI moram biti sabrana i realna - ovo ne izgleda uopće dobro i sto mislite ima li uopće uzimati Utrogestane, cini mi se da ću time samo odgoditi tj. produžiti ono sto se očito mora dogoditi... i da ću onda možda čak zavrsiti na kiretaži! Nemam iskustva sa ovim, da li vam ovo izgleda kao biokemijska ? Mislite li i vi da je bolje nista ne pokusavati vec pustiti da ide svojim tijekom, kada je beta več ovoliko niska tj. jos je i pala? Hvala vam puno na pomoći i savjetima.... A već sam se bila pridruzila forumu trudnica! Ah....[sm=smiley19.gif]




belst -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 10:37:00)

Zaboravila sam dodati da nemam nikakvog krvarenja do sada, ni spotinga, ni grceva, nista...




hipo -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 10:39:42)

Joj belst , ne znam ti pomoc, nisam bila trudna....mozda za zvrcnes nekog privatnika i odes kod njega po drugo misljenje? Drzim fige da se sve dobro zavrsi!




belst -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 11:51:06)

hipo, hvala ti svejedno na odgovoru, koliko vidim po iskustvima drugih žena- nije obačavajuća situacija, ostaje mi možda samo da u pon. još vadim betu opet pa da vidim da nije kojim čudom opet skočila, ali šanse su male jer nije ni bila baš velika... ne ostaje mi nego pričekati još koji dan... ovo mi inače nije prva trudnoća, prije je sve bilo školski, savršeno... neću se previše zaliti jer kada vidim koliko ima žena koje se već od prvog puta muče sa ovakvim stvarima (i gorima) sram me kukati... eto, javiti ću za koji dan što se dešava... ako ima netko samo tko zna možda reći po pitanju ovog progesterona -da li da ga uopće uzimam ili ne, jer strah me da time samo ne odgodim "kraj" pa izgubim priliku da ode sve samo od sebe, sto bi bilo najbolje ako se već mora dogoditi! Hvala!




tealitas -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 20:30:21)

draga belst nadam se da če sve biti ok, ja ti ne znam ništa po tom pitanju ali šta god da bude uz tebe smo. javi promjene..[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




belst -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 20:47:25)

Draga tealitas, hvala ti puno, bas sam se maloprije javila i u našem drugom postu, da ne mislite da sam vas zaboravila, puse svima, javiti ću naravno ako se sto promijeni na bolje, a i ako mi se sreća opet osmijehe pa se opet pridruzim!




daxy -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (13.9.2014 23:23:50)

belst draga,žao mi je,al moram ti napisati da je gotovo.
Čim beta krene padati nade više nema. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

U ponedjeljak će još opasti,a budući je beta niska vjerujem da se radi o biokemijskoj.
Trebala bi prokrvarit kad beta dođe na 5.
Svakako se javi svom ginekologu .

Još jednom jako mi je žao. [sm=smiley19.gif]




Sunshine28 -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (15.9.2014 18:10:59)

daxy je upravu, kada beta krene padati nema vise povratka...sama sam to prosla par puta...[sm=smiley13.gif]
zao mi je....




belst -> RE: Beta HCG je pala - 5+0 tj. (17.9.2014 18:03:03)

daxy i sunshyne, da, znam, u pravu ste... evo ovo je treći dan krvarenja, srećom sve je ok, kao malo jača M... sto je - tu je, idemo dalje! sa G sam se čula već i prije početka krvarenja, i ona mi je rekla da će krenuti uskoro, betu nisam više vadila, mislim da nema smisla jer je ionako bila mala, sada je sigurno več skroz pala. pretpostavljam da tjelo ovo sada doživljava normalno kao novi ciklus pa i O vjerovatno mogu očekivati otpr kao prije... i možda opet lijepu vijest...




Stranica: [1]