RE: Odbrojavanje rujan 2014. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 17:10:55)


Trudilice:


[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] hipo - 02.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] anamiha - 11.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] katy1503 - 11.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] LourdessPadme - 12.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] perlica55 - 18.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 18.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] pcellica - 19.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 20.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] syringa - 20.09. [image]http://forum.hr/images/smilies/hekla.gif[/image]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Romela - 24.09.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] daxy - 28.09.





daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 17:14:52)

lili27 sve što je hipo napisala potpisujem.


Pođi ginekologu i ostavi se kalkulatora plodnih dana.
Baš nedavno je jedna naša trudilica zatrudnila neposredno prije menstruacije.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 19:23:58)

Lili potpisujem cure [sm=smiley1.gif]
Ako ne znaš kada je bila O, napravi test 15 dana nakon
zaštićenog odnosa..
Curke kaj radite? MM na treningu, akciju smo obavili popodne [sm=bravo.gif]
Sada apstinencija do srijede, jer idem kontrolirati briseve i papu.




lili27 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 19:38:32)

A oko 10mi je bila i imali smo odnos ali nije u mene vec po meni i kasnije sa prstom unutra..al da je prenio
Vec bi test pokazao plus..napravit cu ga ponovo i kasnije otic kod ginica ...




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 19:40:57)

cure evo vi se prebacile ovdje a ja tamo nastavila pisati [sm=smiley36.gif] zelim vam svima ovaj predivan osjecaj ali zbilja, i to vam zelim vec ovaj mjesec :) ja sam jos uvijek cjela u strahu dobila sam sliku uzv i nemogu prestati gledati u nju, ali tek za 2 tj.cu dobiti knjizicu i ostalo, posto je tek 4 tj. a ja non stop svasta citam po netu loše , i onda se cila prepadnem , uhh
malo sam se prepala tog drugog jajašca jer nije dovoljno vidljiv kao ovaj "prvi" ali nezelim razmisljati o tome, jer je dokt rekao da nemora biti nista , da je vjerovatno to sve ok da moze biti 2 ploda ali i nemora. vidjet cemo za 2 tj [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 20:03:31)

Lourdess frizerka mi iz čupice nije ništa izgatala[sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]

cure ja nemam hrabrosti sutra radit test, minus me boli vise nego kad mi dodje vjestica[sm=smiley19.gif]

monjkica, nadam se da sve bit dobro, kvalitetno papaj i cuvaj se[sm=smiley31.gif]
i naravno druzi se s nama :-)

lili, u svakom slucaju moras kod doktora
ako nisi trudna samo ti on moze pomoc otkrit zasto ti toliko kasni
a ako si trudna, opet moras kod doktora
sretno!




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 20:07:19)

[sm=smiley27.gif]jeli me ijedna poslušala pa izmolila sv. Ritu? Znate li koja je mogućnost da sam ostala trudna iz prvog pokušaja? Samo Božja mogućnost [sm=smiley31.gif]




anamiha -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 20:07:49)

pozdrav drage moje, evo da se javim, dosla sam kuci, bila sam jutros na kontroli, ca125 je 7.7, nalaz je u redu. Al mi je jajnik otecen, i dr savjetuje operaciju, cista je 3 cm... dr je jako antipatican, prije sam izasla,nego usla... nije me nista pitao. Sutra cu zvat dr u Osijek koje me operirao, pa to je cista 3 cm, necu valjda opet na operaciju, za razliku od prosle koja je bila 11 cm... nije mi jasno, zasto je janik otecen, taman mi je ovulacija bila u cetvrtak, pokrili smo cijeli prosli tjedan, od ponedjeljka do nedjelje... [sm=smiley1.gif] jutros me jako grudi bole, svrbe me bradavice, koda me nesto pece unutra, ne znam kako bi tu bol opisala, al cudno mi je sto se javilo 11 dana prije menge..[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 21:04:47)

Lili odi kod G i vidi kak stvari stoje. .Ak niste spremni za [sm=duda.gif]
koristite zaštitu!
Monjikica, da ti kažem da već godinama molim SVE svete za [sm=duda.gif]
Ne znam dal bi vjerovala. Al od nove godine više ne molim jer je
očito da ne čuju!
Uživaj u [sm=nosecka.gif] !
Anamiha super kaj je biljeg u normali, žao mi je je zbog
ciste... Kaj veli dr? Dal je to endometrioza ili??




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 21:53:51)

perlice vjerujem ti :) bit će sve dobro nemoj prestati [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley27.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 22:06:12)

lili kalkulatori NIS POUZDANI u računanju ovulacije i plodnih dana.
Ako po tome gledaš ovulaciju,postoji debela šansa da se zezneš.
Ako ne želiš ostat trudna onda se zaštiti! Izbora,barem danas,imaš napretek!
Lijepo se uputi ginekologu nek vidi zašto menstruacije nema.

Monjikica Molimo se mi. Evo ja se molim SVAKU noć!
Nema bebe za mene?
Možda se nisam molila "pravom" svecu?
Nisam se dovoljno često molila?
Možda se nisam molila dovoljno jako?
Možda moram molit naglas?
Hajde koja je tajna formula? Kome,kada,koliko da se molim?
Sv.Marti, sv.Riti, sv.Anti ????? Svima njima? Kome???
Koliko zavjeta napravit? 2,3,5,....?
Gdje treba pješaćit? U Sinj,Vepric ili oboje?

Ja ću ti reći koja je šansa! Ravno 25%! To znam. I samo da znaš nisi jedina kojoj je uspjelo iz prve.
Ja ti želim da sve bude u redu i s tobom i bebom ili bebama i da budete živi i zdravi. Bog mi je svjedok.

Ovaj dio foruma je oaza bez fraza:
Oooopuuuusti seee!
Ma dat će Bog...
Nemoj mislit o tome i dogodit će se...
Bit će sve OK.
Jeste pokušali (bilo koja glupost koju provale neznalice)?...

I molim te da to poštuješ. Hvala.


anamiha super za marker. Ja sam imala cistu od 3cm,pa nitko nije spomenuo operaciju. Isto su sumnjali na endometriozu jer je izgledala "gušće" tvorbe nego vodena cista. Na kraju je nestala nakon duphastona. Javi kad ćeš kad doktora koji te operirao. Ovaj mi izgleda kao da ga nije briga. [sm=smiley13.gif]
Super ste vi to pokrili! Želim ti [sm=rozacrtici.gif] tako da ne moraš ni razmišljat o drugom mišljenju! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 22:23:57)

Mislim da nisam ništa loše rekla, niti ikoga uvrijedila. Samo želim sreću svakoj. I to je sve.




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 22:29:54)

Pismo je napisano od profesionalaca da bi pomogli prijateljima i porodici žena koje se bore sa neplodnošću

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DA _______ ima problema da zatrudni .

_____ zna da je vi volite i da želite da bude sretna, da bude opet "ona stara ". Ipak, u zadnje vrijeme ______ se osjeća izolirano, depresivno i potpuno opsjednuta idejom o svojoj bebi. Vi vjerojatno imate problema da shvatite tu svakodnevnu opsjednutost. ________ se nada da ćete Vi, čitajući ovo pismo, napisano od strane psihologa koji su se i lično i profesionalno sreli sa neplodnošću, bolje razumjeti bol koji ona osjeća. Ovo pismo reći ce vam i kako možete pomoći.

NEKE ČINJENICE O NEPLODNOSTI

Možda će Vas iznenaditi da jedna od šest žena ima problem da ostane u drugom stanju. Postoji toliko razloga zbog kojih je začeti teško : začepljeni jajovodi ;hormonalni disbalans ; slab imunitet ; problemi sa spermatozoidima njenog supruga ; deformiteti uterusa ; deformiteti cervixa. To je samo par razloga. Sve ove prepreke su ili fizičke ili fiziološke, ne psihološke. Jajovodi nisu postali neprohodni samo zato jer se žena "trudila previše da zatrudni " Antitijela neće prestati uništavati spermije samo ako " se opustimo" i spermatozoidi neće plivati brže ako ih promatramo "pozitivno " .

"SAMO TI ŽELIM DOBRO" SAVJETI
Kada neko do koga nam je stalo ima problem, normalno je da želimo pomoći. Ako ništa specijalno ne možemo učiniti, bar ćemo mu dati savjet. Često izvlačimo svoja osobna iskustva ili iskustva ljudi koje poznajemo. Možda se sjetite neke svoje prijateljice koja je imala problem da začne, a onda su ona i njen suprug otišli na tropski otok i ona je "magično zatrudnila ". Naravno, predložit ćete _________ da ode sa svojim mužem na odmor : "Otiđite na odmor , opustite se, ne razmišljaj o tome i zatrudnit ćeš". ________ cijeni što Vi želite da joj pomognete, ali ona ne može iskoristi Vas savjet za problem koji je fiziološki. Ne samo da ne može iskoristiti vaš savjet, sam savjet je veoma uznemiri. Takvim savjetima je bombardiraju na svakom ćošku. Zamislite koliko je frustrirajuće za ____ da sluša o drugim parovima koji su "magično " zatrudnili onda kada su se prestali truditi. Zamislite koliko je frustrirajuće slušati o parovima koji su "magično" zatrudnili kada su odustali od odlazaka doktoru i odlučili usvojiti . Za ________ sada vođenje ljubavi i pravljenje djece nemaju puno zajedničkog. Ne, ne možete ni da zamislite koliko je teško truditi se da imaš bebu i koliko je razarajuće svaki mjesec shvatiti da ni taj pokušaj nije uspio. To je pravi cirkus emocija kroz koji se prolazi svaki mjesec. Vaš "dobronamjerni" savjet je pokušaj da se od ozbiljnog problema napravi "mačji kašalj " Minimizirajući njen problem Vi u stvari minimizirate vrijednost njenih emocija. Normalno ____ je prilično ljuta što se njezini osjećaji i brige tako olako shvaćaju. Istina je : ne možete pomoći konkretno. Najbolje što možete je da je razumijete i podržite.

ŠTO MOŽETE UČINITI ZA ________
MoŽete joj dati svoju podršku. Ne kritizirajte je za nešto što je ili nije učinila. Možete reći na primjer: "Stalo mi je do tebe . Nakon čitanja ovog pisma bolje razumijem koliko teško mora da ti je u stvari.Volio bih da mogu pomoći . Žao mi je sto moraš prolaziti kroz sve ovo. Ovdje sam da te slušam ako ti se priča i da plačem sa tobom ako ti se plače .Ovdje sam da te oraspoložim onda kada budeš mislila da nema nade .Možeš pričati sa mnom. Možes mi vjerovati .Ja te neću osudjivati .Ja ti neću davati nikakav savjet jer i ne znam kroz sta prolaziš. Samo ću slušati i zagrliti te .Stalo mi je do tebe ."
Najvažnija stvar koju morate shvatiti je ta da je _________ veoma uznemirena i zabrinuta . Slušajte što ima za reći, ne zatvarajte oči pred njenim emocijama, ne podcjenjujte njeno iskustvo . Ne podsjećajte je na priče ostalih koji su "jednostavno ostale trudne" nakon što su odustale . To ______ ne zvuči ohrabrujuće, to zvuči bolno i za nju još vise poražavajuće . Nemojte se pretvarati da će sve biti SUPER . Nemojte joj prodavati fraze " BIT ĆE ŠTO JE SUDJENO " .Ako je to stvarno istina, cemu medicina uopće ??! Vaša spremnost da slušate , a ne da pomognete ima nevjerojatnu snagu da pomogne ______ . Žene koje se bore sa neplodnošću osjećaju se odvojeno od ostatka ljudi. Osjećaju se izolirano, osuđivano i usamljeno.Vaša sposobnost da slušate i podržite ____ na način na koji ona želi da bude podržana je najveći lijek protiv stresa koji ona sada prolazi .

PROBLEMATIČNE SITUACIJE
Kao sto najobičnija prostorija može predstavljati problem za slijepu osobu, tako je i svakodnevni život pun iskušenja za ženu koja ima problema sa plodnošću . Iskušenja koja ne postoje za osobu koja imaju djecu .Ove situacije je konstantno podsjećaju na nešto za sto se ona boji da možda nikada neće doživjeti . ONA ide za praznike kod roditelja svoga supruga . Žena njegovog brata doji . Djeca trče na sve strane . Njena rođakinja čeka dijete #3 . Muškarci gledaju nogomet dok žene sjede i pričaju o problemima koje im zadaju njihova djeca . Ona se osjeća izostavljeno , najblaže rečeno .
Ovo je samo primjer svih praznika koji su naročito teški za ____ . Oni predstavljaju vrijeme koje prolazi . ONA se sjeća što je sebi obećala prošlog puta . Sljedeće godine , u ovo vrijeme bit ce majka. Hoće li biti sin ili kćer, nije važno, ali jako ce ih voljeti. I bit će najbolja majka na svijetu. I naravno da je zahvalna bogu za sve dobro u njenom životu, ali kako da mu bude zahvalna za svu ovu bol kroz koju prolazi .
Najjednostavnije aktivnosti , kao sto je na primjer šetnja gradom, za NJU su polja puna izazova .Gledanje žene koja gura kolica sa bebom udara pravo u živce .ONA je ispunjena zavišću i tugom .

Kada vidi ženu koja je trudna, osjeti se mentalno isprebijana mišlju : Zašto to nisam ja ?

Zašto ja to ne zaslužujem ? Sto sa mnom ne valja ?

ONA ne može cak ni novine pročitati, a da ne vidi savršeno zdravu trudnicu kako reklamira neki dječji proizvod ili male slatke bebice .
Na nekoj zabavi ili obiteljskom okupljanju, neko uvijek upita " A što vi čekate ? " ONA želi pobjeći vrišteći odatle, ali ne može .

Ako počne otvoreno govoriti o svojoj borbi , počinje dobivati "dobronamjerne" savjete - baš ono što joj ne treba . " MA opusti seee , ne brini , desit će se
prije ili kasnije " Ili ... " Blago tebi , imaš sreće , sve bih dala da imam tvoju slobodu "

Ili ... ne znaš ti kako boli porođaj .

Ili.. "Bog odlučuje " ..."Nije možda suđeno " ... "A da usvojite " Ovo su komentari od kojih ONA poželi vrištati na sav glas , počupa svu kosu sa glave, sakrije se u neki kut i isplače... sama... Zar stvarno mislite da se ona ne trudi opustiti ?

Zar stvarno mislite da ona ne misli , ne želi , ne moli se da se to desi "prije ili kasnije "?

Zar stvarno mislite da se ne bi odrekla svoje slobode i svega sto ima - za bebu ?

Zar stvarno mislite da ju je briga za bol pri porođaju ?

Mislite da nije razmišljala o usvajanju, ali ipak možda vjeruje da je "možda suđeno i da je bog odlučio da bude majka "


NA KRAJU
Zbog svega što ______ prolazi ovog trenutka , molimo vas IMAJTE RAZUMJEVANJA . Molimo vas budite pažljivi sa riječima . Ponekad će biti depresivna . Ponekad će biti ljuta . Ponekad će biti plačljiva. Ponekad zavidna. Ponekad će biti psihički i fizički iscrpljena .Ponekad će sve emocije presušiti. Ponekad ce biti uplašena. Ali više nikad neće biti "ona stara " !
ONA ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana, možda, uspjet će. Možda prije, možda kasnije. Jedino što zna to je da mora pokušati. To je jedino što je održava.ONA ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da se mora boriti.

Zato - pružite joj ruku . I podršku . I razumijevanje . Saslušajte je . Bar dok ne postane MAMA . Poslije više ne morate




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 22:40:48)

monjikica nisam ni ja nikoga uvrijedila. Molim te pročitaj ovaj post koji sam objavila.
Možda shvatiš o čemu govorim i koliko je bolno nama slušat takve dobronamjerne savjete.

Meni je najiskrenije drago zbog tebe i stvarno ti želim sve najbolje. U to ne sumnjaj.
I drago mi je da se ti i ostale cure koje ste uspjele zatrudnit "bez muke" ne morate borit s ovim s čim se mi borimo! Ne bih to poželila nikome,pa ni najgorem neprijatelju!
Ovo kroz što ja prolazim nije ni blizu onog što su prošle neke od cura s ovog foruma! Spontani pobačaj ili više njih,kiretaže,biokemijske trudnoće i još puno toga.
A ja bih rekla da je moja bol neopisiva,neizraziva i neizdrživa! Kakva li je tek njihova?







ruzmarin222 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 22:57:21)

Vecer curke da vam pozelim u ovom mjesecu da vidite svoje [sm=rozacrtici.gif] ma znate i sami da sam isto od prve ostala trudna i na kraju oslo zato se netreba previse radovati iskusila sam na svojoj kozi vec zene ako koja zna mi dati odg jest da nije tema kad se smije imat spolni odnos nakon kiretaze doktor nist nije rekao A mene stid pitati jel dosta do iduce menge cekati pa onda imat odnos?[sm=zmeden.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:07:17)

ruzmarin preporuka je 2 tjedna zbog bolova i moguće infekcije.
Međutim,ako se ti dobro osjećaš i ako je krvarenje prestalo i nemaš više bolove možeš i ranije.
O tebi ovisi. Upozorili su te ds ne smiješ zatrudnit odmah nakon kiretaže? [sm=zmeden.gif]
Neki doktori preporučuju 2 mjeseca,neki 3. Koliko su tebi rekli da čekate? [sm=zmeden.gif]




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:07:21)

Ja se ispričavam ali nisam htjela očito ne razmišljajući sam to izrekla ali stvarno ne iz loše, više iz nepromišljene namjere. Stvarno mi je žao. Ali i dalje stojim iza toga da nitko nebi trebao zamjeriti dok mu druga osoba želi ono što i samom sebi, i ono što i svakome, a to je sreća. Tko u tome traži i vidi nešto loše, stvarno mi je žao... Ali ni najmanje mi nije bila namjera nečija ljutnja, zaista. Žao mi je




pcellica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:11:11)

ispisem dug post i errorrr ufff pa nista mi danas ne ide
Samo cu reci da vam zelim pluseve i crtice ovaj mjesec
Grlim vas puno [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




ruzmarin222 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:14:45)

Ma ja nebi jos imala odnos nije mi do toga mada ne krvarim vise ma nist mi nisu na otpusnom pismu napisali samo doktor u viziti veli nasmijano vi ste zdravi mozete odma ostat trudni ja ga samo pogledala [sm=zmeden.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:17:15)

monjikice sad znaš.
Drago mi je da smo to riješili.

Nemoj sad pobjeć. Javi jesu dvije ili jedna bebica. [sm=smiley1.gif]




pcellica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:20:59)

ruzmarin pripazi se, znam da se preporucuje zatrudnit tek nakon 3 mj....a za seks, pa cim budes dobre volje :)
Perlice citala sam tvlj post, izgleda da moj muz nema dovoljan broj ni za inseminaciju. Nisam imala pojma da i za to treba tako velik postotak
Daxy tekst je divan, mada me rasplaao ;) dodje mi da to obljepim po susjedstvu




monjikica -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:23:38)

Gdje ću pobjeć kad ste mi tako divne :) Naravno da ću javit. Nemojte zamirit ako budem malo dosadna [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (1.9.2014 23:38:04)

monjikica evo i ovaj uređeni dio da komentiram. Mene povrijede takve izjave. Osoba sam s emocijama.
Lijepo od tebe što nam želiš dobro i hvala ti na tome. Tvoja podrška je dovoljna. Savjeti od kojih nemamo koristi nam smetaju.
Nadam se da razumiješ.

ruzmarin moraš čekat 3 ciklusa obvezno. Prije toga pazi da ne ostaneš trudna.
Kad budeš spremna za odnos,korisitite zaštitu.

pcellice ja uvijek plačem kad čitam ovo pismo. [sm=smiley19.gif]
Pogađa u srž. Kad (ako) "otkrijem" ljudima da imamo problem planiram im ovo poslat na mail,a nekima isprintat i dati da čitaju.




daxy -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (2.9.2014 7:11:03)

Dobro jutro,ženice! [sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Ne znam za vas,al meni trebaju 2 kave. [sm=zz_sleep.gif]

hipo vidim BT je dobra! Ti si nam najozbiljniji kandidat za [sm=nosecka.gif]!
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ne vidim spoting na grafu,što je supeeeer! [sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje rujan 2014. (2.9.2014 7:13:58)

Jutro!

Moja BT pala [sm=zz_unsure.gif] čeka nas još akcijanja! [sm=zz_wavespin.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Hipo, što me zezaš da sam ovisnica o baby dust-u, ti kao da se ne razveseliš kad nam Pinky pošalje kante i kante iste![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] BT ti je obećavajuća!!!![sm=bravo.gif]

Daxy da dvije kave, ja mogu komotno cijeli dan pijuckati kavu.[sm=smiley36.gif] Eh, vidjeh jučerašnji okršaj na RR....[sm=smiley13.gif] Kad nas se pogodi u žicu, onda osjećaji titraju..... Baš užasno.....[sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>