|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
3.6.2014 17:30:06   
Tea2803
Bebac kad je termin user posted image napokon? Dugo radite na bebici?
Crazy ja podigla to vec user posted image

(Odgovor članu CrazyPuppet)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
4.6.2014 16:38:23   
bebac24
termin je cca 30.12 al po meni kasnije..sutra bas idem na drugi pregled pa cemo viditi sta kaze.. trudili smo se podosta dugo 1g 4mj. taman kad se nismo ni najmanje nadali je uspilo ...
slepam se pod jesenske bebe jer nas je malo zimskih jos,a tamo ima mojih trudilica pa eto :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
4.6.2014 16:51:10   
Tea2803
Bebac bas mi je zao sta ste se toliko dugo mucili ali mi je jako drago sta ste uspjeli pa cete konacno imat user posted image ,, meni je to uspjelo eto iz prve zato se nekad i posramim gledajuci kako drugima ide tako tesko ,, puno puta citam vas trudilice ali nikad nemam hrabrosti ista napisati jer mi je to tesko za citat skoro svaki puta se rasplacem user posted image
Citala sam i neki tvoj post prekid dugogodisnje veze,, jesi sad sa tim novim deckom ili muzem ili? user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
5.6.2014 21:07:17   
bebac24
draga tea pokusala sam vec jucer odgovoriti ali mi nije dalo...
da...proslo je vremena ali bitno da smo usojeli...
jesam da sa tim novim(vec starim) deckom hahaha...bude muz uskoro ...
meni je jako drago kada netko uspije iz prve ili jako brzo...ali ne volim kada mi neke koje odmah ostanu trudne kazu SAMO OPUSTENO,NAMA JE ODMAH USPJELO A NI PLODNI DANI NISU BILI...
to je samo njihova sreca jer neznaju sta su ciljani odnosi,mjerenje BT i sve druge popratne tegobe...

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
6.6.2014 11:20:26   
Tea2803
Bas mi je drago sta si sa tim novim tj starim deckom buducim muzem user posted image pisala si da ne znas kako ce tvoji reagirat na sve to? Pa kako je proslo?
Da ima stvarno svakakvih ljudi,,mi jesmo eto ciljali plodne dane da ne fulamo par dana za redom smo pokusali i eto stvarno iz prve user posted image drago mi je da je i vama uspjelo jer to je stvarno dugi period mora da si vec bila koma user posted image imam i ja prijateljicu koja pokusava eto vec pet godina i sve je u redu sa obadvije strane ali eto nece,, bilo mi je jako zao je gledat kad se "trljala" o moj trbuh da joj malo prenesem trudnocu,,eto rasplakala sam se ah i ti hormoni user posted image
A i bog svakakvim ljudima podari dijecu onima koji to uopce ne znaju cjenit ,, draga bebac kako se ti osjecas u trudnoci? Da li te prate mucnine?

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
7.6.2014 17:56:59   
bebac24
na pocetku kako ko...al sam odlucila da necu raditi iste greske kao i sa prijasnjim deckom tako da me to nije previse zamaralo... sada sve stima... sa njegovima i zivimo trenutno i sve super...
ja ssm do ovog pon bila super osim sta me zeludac bolio kad bi sta pojela...onda sam se razbolila bila pod temp i na cajevima i juhi i od onda povracam...kako koj dan... evo jucer nisam a danas sam koma cjeli dan ...tek malo prije sam uspila ispovratit malo kiseline...jucer se malo umorila,cistila app,imali radnike na rucku,pa ravno za kopar i eto danas sam cjeli dan u krevetu,malo prije izasla van do psa i vec sam opet u kuci..ja vas sve pratim kolko tolko na ljetnim i proljetnim bebama :)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
8.6.2014 10:04:42   
Tea2803
Bebac bas mi je drago sta ti se sve poslozilo i sta si sretna user posted image user posted image
Odmaraj se sto vise mozes nemoj pretjerivati sa nicime cuvaj to cudo maleno user posted image zelim ti da ti brzo produ sve grozne tegobe user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
11.6.2014 18:28:42   
senada89
pozzzzz,zanima me da li imaju kakvi bonusi za trudnice u bosni i hercegovini,da li neka zna

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
20.6.2014 16:40:26   
Ulala
Evo da javim cure, od svih mi je sve stiglo, cak mi je i Nivea odgovorila i poslala uzorke razlicite, jos se samo Konzum ceka, stvarno svi drugi su me iznenadili koliko brzo posalju sve zo, a ja nikad nisam vjerovala da oni to stvarno salju user posted image . Novalac me cak dva puta iznenadio pa mi bez ikakvog objasnjena jedan lijepi bodoc poslali, sve u svemu zadovoljna sam, nije to nista puno, ali kad mi volimo iskoristit sve sto mozemo i imati za nedaj Boze

(Odgovor članu senada89)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
20.6.2014 16:54:09   
Tea2803
Ulala a sta ai napisala Nivei kad su ti odgovorili?? Ja poslala jos prije mjesec i pol i eto bas nista od njih user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Ulala)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
24.6.2014 21:36:24   
bebac24
tea draga i meni je nivea odgovorila ali nakon sigurnih mjesec dana i sad cekam da dode paketic... imas newsletter njihov ako se ne varam i posaljem na mail da si trudna i zainteresirana za njihove proizvode i dali imaju uzorke...pa cekas i cekas odgovor.. a nisam znala da novalac salje bodi budem sutra pronjuskala po njihovoj stranici :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
24.6.2014 21:43:34   
Tea2803
Bebac neki dan mi je stigao paket od Nivee,,nisu mi nis odgovorili samo su mi poslali user posted image da ja sam od novalaca dobila bodi a moja seka je za mene isto se prijavila i dobila slincek user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
26.6.2014 10:24:51   
bebac24
bravo za niveu ja jos cekam... a za novalac uclanila sam se u njihov klub 22.5 sad isla viditi i jos nista nisam dobila... nakon koliko ste dobile od njih i sta ste napravile za dobiti?

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.7.2014 13:42:54   
Štefica
na što da pošaljem za hipp testiće.... user posted image
nemogu se nabš snac na njihovoj stranici user posted image

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.7.2014 13:49:43   
Tea2803
Bebac draga od Novalaca ce ti stic vec poklon ja sam svoj cekala mjesec i pol :)
Stefica upises na google Hipp i izbaci ti njihovu stranicu odma prvu i ides skroz do dolje i sitnim slovima ti pise kontakt :)

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Štefica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
5.9.2014 20:34:54   
Vityca14
curke drage i zene jel mi moze koja reci osim family service paketa ima li jos uvijek nesto aktualno da se dijeli user posted image
pred sam porod sam,neradim pa kako sam doma vesele me te male stvarcice dok nam nedode onaj malo veci paketic kojeg ocekujemo vec par mjeseci user posted image

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
9.9.2014 19:04:34   
malamare1986
hej,curke,evo i mene malo k vama. ja sam 27 tj trudna i polako spremam stvarčice. učlanila sam se na sve kaj ste navele, poslala sam mailove na hrpu adresa jučer i dosad dobila odgovor samo od hippa da će nekaj poslati. danas sam poslala za chicco i odg su da imaju uzorke kremica,blazinica za trudnice i dudica i da će rado poslati ako pristanem platiti poštarinu kad stigne od 30 kn. Javim kad stigne i koliko su darežljivi.user posted image

(Odgovor članu Vityca14)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.9.2014 19:23:39   
malamare1986
Hej,evo mene opet,jučer stigao paket od hippa-2vrećice čaja,naljepnica beba u autu i žličica i 20ml ulja za bebu. Danas stigao paket od chicco-a 2*2blazinice za dojilje,2*50ml losiona za kupanje bebe,4 uzorka kreme losiona za bebicu i 2 physio soft dude varalice.user posted image user posted image

(Odgovor članu malamare1986)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.9.2014 19:41:03   
Tea2803
Malamare i to si sve platila 39kn?? Super je to :))

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu malamare1986)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.9.2014 19:42:25   
Tea2803
30 ispravak user posted image

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
12.9.2014 19:48:45   
malamare1986
Ma to su poslali kao gratis jer sam im poslala mail,imaš prije u postu kako i na koji mail,ali je poštarina 30kn,šalju preko overseas expressa,stiglo je za 2 dana,ja zadovoljna.
mail je info@chicco,napišete da ste trudni,adresu itd. i da bi voljeli neki znak pažnje ili uzorak proizvoda i javit će vam se netko iz marketinga njihovog...ali morate odgovoriti na mail dali pristajete platiti poštarinu.

< Poruku je uredio malamare1986 -- 12.9.2014 19:53:18 >

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
15.9.2014 18:39:45   
Tea2803
Mare ma znam skuzila sam te jos u prvom postu samo kazem da si dosta toga dobila za 30kn postarine :)) super je to :))

_____________________________

Odavno vec nismo plakali od srece nikad bili tako blizu,blizu naseg sna,ma nisu vazne rijeci kad se jednom duse stope,nista nije vazno srce zna ..
Jan 01.07.2014 - 3590g - 49cm

(Odgovor članu malamare1986)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
15.11.2015 0:35:09   
maska
lijep pozz dali je koja mama dobila paket za bebu ove godinev 2015...a da nije iz dm-a.... :-)

(Odgovor članu Tea2803)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: besplatni uzorci i poklon paketi za trudn...
7.9.2018 12:23:58   
deniSu
Da li je ova tema jos uvijek aktuelna???? Trebala bi mi mala pomoc!!!

(Odgovor članu maska)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!