RE: zašto naša ringeraja umire (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


mama mery -> RE: zašto naša ringeraja umire (25.4.2014 20:46:57)

i ja sam tu [sm=smiley1.gif] dođem pročitam vidim i gibam dalje [sm=smiley1.gif]




Ninaa -> RE: zašto naša ringeraja umire (28.4.2014 19:31:13)

Za mene nikad nitko ne pita pa se durim [sm=smiley36.gif]. Neznam raja je bila moja prva virtualna ljubav i iskreno da vas nije bilo kad sam imala dijete koje dvije godine nije spavalo, a skoro 3,5 nije kakalo kak trebak, vjerojatno bi ispilila na živce totalno. Ja sam više na fb jel na njega mogu s moba a na raju nemogu već sam svašta probala ne ide. Doma uz njih dvoje i posao rijetko kad i stignem do laptopa. Žao mi je da je forum u takvoj banani pomalo smo svi krivi, ajmo se vratiti.




anaxx -> RE: zašto naša ringeraja umire (29.4.2014 0:23:29)

Lijepo vas je "vidjeti" stare moje ringerajke! Ajde, vratite nam se...




ribica1 -> RE: zašto naša ringeraja umire (29.4.2014 23:17:15)

Ja jos uvijek tu :)) cekam ;)




lavica81 -> RE: zašto naša ringeraja umire (4.5.2014 11:59:36)

evo i mene ponovno tu. pozdrav cure[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




mala pcelica -> RE: zašto naša ringeraja umire (26.5.2014 14:36:40)

evo ja ušla poslje ko zna koliko vremena [sm=smiley13.gif]
vidim jako slabo se teme postavljaju,tu su i nove cure pa mi malo treze ide privikavanje njih ipak sam naučila na stare i na rr kad je bila jako jako živa [sm=smiley36.gif] i to je valjda razlog sto vise ne ulazim ovama,a i djete mi je vec veliko i nemam puno pitanja [sm=jezicek.gif]
mozda ako ikad opet budem trudna ponovo se vratim,ko zna :)
ali lijepo je bilo viditi da još ima poznatih nickova na rr [sm=smiley1.gif]




mayathebee -> RE: zašto naša ringeraja umire (31.5.2014 18:33:32)

Evo i mene nakon sto godina (skoro doslovno)!!![sm=smiley36.gif]
Ako me se jos netko sjeca!
Ne dolazim ti samo zato sto nemam vremena i zato sto mi je kao i drugim curama sa mobitela komplicirano, a sjesti za laptop mi je vremenski luksuz!
Eto ukratko tko nezna Ivano je vec veliki decko od 3.5god. i dobio je malu malu seku palcicu koja nas je jako namucila i isprepadala u trudnoci, i na kraju se vrlo zivahna i zdrava rodila sa tek 1500g!
Cure sa rr na faceu su mi bile i jesu definitivno najveca podrska tokom trudnoce i dvomjesecno boravka u bolnici i na tome im i ovdje velika Hvala!
Meni ova rr fali jako jako, ali jednostavno za sada jako malo vremena nalazim za bilo sto!
Pozz svima, i starima i novima!




Ninaa -> RE: zašto naša ringeraja umire (14.9.2014 22:21:32)

Evo da se i ja malo javim, prek moba ne ide, a sjesti za laptop postalo je luksuz, fali mi moja prva virtualna ljubav i nekako mi dode teško što je forum zamro. Pusa svima




Džeje -> RE: zašto naša ringeraja umire (15.9.2014 9:25:30)

Stvarno je velika šteta,mnogo žena uz ovakva virtuelna druženja nađe sebi nekoga ko mu paše i prijateljstvo se rodi...meni je to baš simpa.Žene nađite vremena za RR.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]