Pomoc (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


Ivonamalab -> Pomoc (8.2.2014 11:48:06)

Prvi puta sam na ovom forumu! Pa bi vas zamolila ako je netko imao slicnih iskustava da se javi. Trudna sam 6 tjedana bila sam na prvom ultrazvuku medjutim plod se nije vidio jos pa me je sad strah zasto se nije vidio:(




maja pčela -> RE: Pomoc (8.2.2014 11:54:26)

možda si prerano otišla,ovulacija bila kasnije pa se još ne vidi,kada si naručen opet??tako sam ja u drugoj trudnoći išla rano pa se ništa nije vidjelo,gin.me isplašio a kada sam došla za dva tj.srčeko kucalo [sm=smiley1.gif]!!!držim fige da sve bude ok a ti se pokušaj smiriti jer stres šteti bebici!!




Ivonamalab -> RE: Pomoc (8.2.2014 11:58:06)

Ponovo sam narucena 07.03 ... Rekao je on meni kao da je vjerojatno jos mala trudnoca ali da isto tako moze bit da se beb nije razvilA...




folletto -> RE: Pomoc (8.2.2014 12:16:04)

draga ivonamalab , baš kao što ti je maja pčela rekla još je prerano. sigurna sam da imaš puno strahova, ali moraš se opustiti i pričekati, sigurna sam da je sve uredu.
jesi vadila betu?




Ivonamalab -> RE: Pomoc (8.2.2014 13:49:54)

Sad mi je opet lakse :) ... Vidit cemo sta ce bit na sljedecem pregledu puno vam hvala:-*




mišica 666 -> RE: Pomoc (8.2.2014 16:34:49)

ja te ne želim plašiti ali meni je bilo tako i bila je vanmaternična trudnoća. po meni je tvoj doktor totalno neozbiljan kad te naručio ponovno na pregled za mjesec dana. trebala bi vaditi betu i viditi kako se uduplava a ne prepustiti stvari slućaju. moj ti je savjet da odeš još jednom ginekologu jer sa 6 tj. bi se trebala bar viditi gastacijska vrećica a otkucaji mogu i tjedan dva kasnije.




Sunshine28 -> RE: Pomoc (8.2.2014 17:09:08)

ja se slazem sa misicom, ja sam bila trudna 7 tjedana i nije se nista vidilo i hitno sam isla vaditi betu da se vidi jer trudnoca ok, i tek kada sam nakon 3 dana dosla sa nalazima bete koji su bili ok gin. je vidjela gestacijsku vrecicu...
tako da, obavezno odi po drugi misljenje kod privatnika i vaditi betu!!
do 7.3. je previse vremena, pogotovo ako nesto nije uredu...




mišica 666 -> RE: Pomoc (8.2.2014 17:12:59)

moj gin je odmah posumnjao na vanmaterničnu jer ona može biti jako zeznuta ako se ne prepozna na vrijeme. bolje puhat na ladno nego poslje lupat glavon od zid.




Ivonamalab -> RE: Pomoc (10.2.2014 13:53:35)

Rekao je da je trudnoca u maternici i da me ne zeli prije barucit jer nije zdravo cesto vaginalne uz radit....




chipa -> RE: Pomoc (10.2.2014 14:34:33)

Oprosti al meni taj tvoj gin malo djeluje aljkavo... u obje moje trudnoce gin me gledala vaginalno svaki put..
do negdje 15 tt i vaginalni utz a nakon toga preko trbuha i nikad nikakvih problema.
Svasta moze bit uzrok al mozda bi bilo pametnije potrazit drugo misljenje.




Ivonamalab -> RE: Pomoc (10.2.2014 14:47:00)

Hvala svima na misljenjima potrazit cu misljenje drugog ginekologa i nadati se da je sve u redu




mama3.put -> RE: Pomoc (10.2.2014 20:26:10)

ivonamalab imala sam jako sličnu situaciju tvojoj nedavno,možeš i naći negdje na forumu isto tako plod se nije vidio bila sam tek 5+3 kada mi je rađen uzv i vidjela se samo gestacijska vrećica s tek naznačenom žum. kesom ploda uopće nije bilo,ginekolog mi je rekao da dođem za 10-tak dana jer ranije nema smisla i stvarno nakon 10 dana jako dobro se vidio plod velik 1 cm,otkucaji srca su tu..
pričekaj nekoliko dana i odi privatniku ako možeš oni imaju dobre uzv i dosta rano se može sve vidjeti a ti ćeš biti mirna,sigurna sam da će biti sve u redu i da je beba tu negdje samo jako jako malena
čuvaj se i javi novosti [sm=pikapoka1.gif]




Ivonamalab -> RE: Pomoc (11.2.2014 13:33:59)

Hvala mama 3. Put dosta si me umirilA :):)[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]