RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


zima1995 -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (24.12.2013 11:05:39)

Čestitam dobitnici, prekrasan dar... [sm=bravo.gif]




BakicaZG -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (24.12.2013 11:43:28)

Iskrene čestitke dobitnici a ja am ipak malo [sm=smiley19.gif]




Manda Mare -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (24.12.2013 16:13:16)

Ajmeeeeeee, ovo je predivno i za ne povjerovati!!!!! [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]! Ispričavam se ako kršim pravila foruma s tolikim sretnim sličicama, ali sam presretna i [sm=smiley31.gif] bih sve po redu!!! Drage Ringerajke, hvala na čestitkama i hvala svima odgovornima s foruma koji su svojim sretnim odabirom usrećili buduću mamu i tatu jedne malene curice koja samo što nije stigla na ovaj svijet! Spavat će na predivnom krevetiću i bolji poklon pod bor za nas i našu malenu nije moguće zamisliti! [sm=smiley10.gif]. Veliki i lijepi pozdrav svima, te sretne i blagostanjem ispunjene Božić i predstojeće blagdane, od srca vam želi Manda Mare!!!![sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Admin -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (25.12.2013 9:46:48)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

čestitamo još jednom i radujemo se s Vama [sm=smiley1.gif]

Molimo Vas, pošaljite podatke u p.p. (ime, prezime, adresa) [sm=smiley1.gif]




Manda Mare -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (28.1.2014 16:05:32)

Dragi svi, samo da javim da je božićna kolijevka - Noona krevetić, stigao u naš dom još prošli tjedan!!! [sm=sloncek.gif][sm=smiley4.gif] Oduševljeni smo krevetićem-prekrasan je, bijeli, a naša malena se odmah ugnjezdila i mirno odspavala svoje prve noći u novom krevetiću! Hvala Ringeraja!!! [sm=bravo.gif] Veliki pozdrav svima!




Iwa05 -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (1.11.2015 15:13:55)

Moja prva beba i najveca ljubav Ivano ce spavati u svom Noona djecjem kreveticu 💕




suzita -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (30.11.2015 10:03:10)

moj sin Antonio :)




monstrum -> RE: Bajkoviti prosinac uz bajkovite nagrade :) (15.12.2015 12:42:11)

Sestrična mi treba roditi za 3 mjeseca i u ovom krevetiću bi spavala njena beba.
:)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]