RE: BOŽIĆNE SLASTICE (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Kuhajmo zajedno



Poruka


sorina -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (21.12.2014 9:02:17)


IZVORNA PORUKA: angellah

Ja sam ih radila prošle godine, fini su i brzo su otišli.

Jel još nekoga prođe volja za jesti kolače nakon što ih napravite?


I ja tako[sm=zmeden.gif]
I nakon što pravim kolače,a često i nakon kuhanja (što ponekad i nije loše[sm=smiley36.gif])




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (21.12.2014 14:12:01)


IZVORNA PORUKA: sorina


IZVORNA PORUKA: Ela28

Još sam jedan zanimljiv receptić dobila bude za Božić isproban možda ste i čuli za njih također hvaljeni Raspuknuti keksići [sm=bravo.gif]


Ja ih pravila prošle godine[sm=smiley1.gif] Meni su super dok su svježi,čim malo odstoje budu tvrdi...


Znači ne smijem ih praviti prerano a da ih zatvorim u kutiju ?




mutilica -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 10:32:38)

Ja sam pravila kresente jer na coolinariki ima bezbroj komentara kako su vauu al' bzvz nista posebno,naprotiv nisu niti prosjecni!!
Kako to mrzim kad je nesto navikano a veze s vezom nema




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 13:57:58)

Napravila ja raspuknute keksiće kaže muž da su mu super meni tako-tako mislim nisu loši ok za mene opet preslatki [sm=smiley36.gif]. Samo drugi put budem pravila manje kuglice tako da ipak liče na keksiće a ne na kekse malo su mi veći [sm=smiley36.gif]

U fazi pripreme su rum kuglice [sm=smiley1.gif]




angellah -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 21:38:00)


IZVORNA PORUKA: sorina

I ja tako[sm=zmeden.gif]
I nakon što pravim kolače,a često i nakon kuhanja (što ponekad i nije loše[sm=smiley36.gif])


Haha, dobro je, nisam jedina [sm=jezicek.gif]
I da, nije loše da mi se ne jede slatko, ionako ga previše trpam u sebe [sm=jezicek.gif]




monstrum -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 21:45:26)

Upravo završila treće kolačiće danas...napravila paprenjake, oblatne sa smokvama, orasima i grožđicama i rafaelo kuglice..sutra slijedi nastavak [sm=smiley1.gif]




angellah -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 21:53:45)

Ono što sam ja napravila nije baš ispalo kako sam zamišljala, a muž govori da se ne trudim jer nema tko pojesti [sm=smiley13.gif] a mene puca nervoza jer stan nije čist, kolači nisu baš nešto, ne hvala me božićni duh nego blagdanska depra... [sm=zmeden.gif]




sorina -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 22:25:43)

Ajme kako ste vi sve vrijedne?![sm=bravo.gif] Ja još nisam počela[sm=smiley36.gif]Obzirom da ću praviti samo 3 vrste stignem sutra keksiće, a u srijedu krempitu i to je to od mene.[sm=jezicek.gif]




sorina -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (22.12.2014 22:29:40)


IZVORNA PORUKA: angellah

Ono što sam ja napravila nije baš ispalo kako sam zamišljala, a muž govori da se ne trudim jer nema tko pojesti [sm=smiley13.gif] a mene puca nervoza jer stan nije čist, kolači nisu baš nešto, ne hvala me božićni duh nego blagdanska depra... [sm=zmeden.gif]


Bila sam i ja u toj situaciji,ali na kraju sam shvatila da mi se ne vrijedi živcirati. Napravim koliko stignem. [sm=smiley1.gif]




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (23.12.2014 13:45:07)

Upravo završila polu mjesece još navečer ledene kocke i to je to od slastica i previše [sm=smiley1.gif]




monstrum -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (23.12.2014 13:53:08)

Ja do 5 radim, a onda planiram praviti  vanil kiflice i monte...i to će mi biti previše za danas [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




angellah -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (23.12.2014 14:36:36)

Ja sam danas iznenada napravila kokos kiflice i sad sam rpesterna jer su ispale super a prefine su...[sm=bravo.gif]




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (28.12.2014 16:12:59)

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo [sm=smiley36.gif]




monstrum -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (28.12.2014 16:19:19)


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo [sm=smiley36.gif]



Joj pričaj mi..rekla sam da za doček pravim 2 vrste i to ono što sam obećala i dosta... samo se debljam, a ne mogu im odoljeti dok su na stolu... kad su u pitanju kolači nisam baš karakter [sm=smiley36.gif]




angellah -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (28.12.2014 19:58:19)


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo [sm=smiley36.gif]

Pošalji nama, mi smo svoje pojeli, ali opet bilo je samo 3 vrste i ne prevelike količine. Sad razmišljam i ja što za doček. Kokos kiflice opet i možda rum kuglice....




sorina -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (28.12.2014 21:13:06)

Mi smo slabo pojeli za Božić,a pravila sam samo tri vrste[sm=smiley13.gif] Tako da mislim za Novu samo strudlu s višnjama i jabukama. To se uvijek pojede,a ionako smo kući sami za doček.




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (29.12.2014 17:54:43)


IZVORNA PORUKA: angellah


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo [sm=smiley36.gif]

Pošalji nama, mi smo svoje pojeli, ali opet bilo je samo 3 vrste i ne prevelike količine. Sad razmišljam i ja što za doček. Kokos kiflice opet i možda rum kuglice....


A što bi tek bilo da nisam punu kutiju odnijela kod kume i evo još ih nismo pojeli ima još koja rum kuglica [sm=smiley36.gif]




Ela28 -> RE: BOŽIĆNE SLASTICE (29.12.2014 17:55:25)


IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Već mi kolača preko glave razmišljam za novu godinu da ne pravim ništa ili eventualno jedan samo se debljamo [sm=smiley36.gif]



Joj pričaj mi..rekla sam da za doček pravim 2 vrste i to ono što sam obećala i dosta... samo se debljam, a ne mogu im odoljeti dok su na stolu... kad su u pitanju kolači nisam baš karakter [sm=smiley36.gif]


Još ne znam ni što ću praviti [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]