prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Naša svakodnevica >> O poslu



Poruka


evanoi -> prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog? (13.12.2013 19:26:26)

mame koje radite u prosvjeti, molim vaša saznanja. Radim u OŠ, 12.2.2014. mi završava porodiljni. zanima me imam li pravo nakon toga na godišnji od ove godine? ljetos mi u školi rekli da imam, a jutros zovem da provjerim i govore da nisu sigurni, blabla... Saznat ću valjda sutra dok provjere. Pokušavam pronaći na internetu, ali ne uspijevam...




troubled -> RE: prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog? (13.12.2013 22:36:55)

imaš pravo na godišnji, a kako ćeš ga dobiti je kinder-suprise :)

ja sam bila na por. do 17.8. i nadala sam se početi raditi oko 1. 10. međutim...neka nova uredba kaže da se ne može koristiti godišnji tijekom nastave, te sam dobila ovakvo rješenje :
godišnji od 18.8. do 1.9. javiti se na posao 2.9. - prvi dio
drugi dio od 23.12. do 23.1, a nastava nakon praznika počinje 13. 1. i sad ti meni reci tko je tu lud?

frendici je istekao porodiljni ove godine u 2. mjesecu i nadala se početi raditi nakon proljetnih praznika, međutim...dobila je 10 dana odmah, 10 dana tijekom praznika i ostatak nakon što je nastava završila u 6. mjesecu....

tako da...rekla sam ti - kinder-suprise :)
javi kako su tebi to uskladili :)




evanoi -> RE: prosvjeta - godišnji nakon porodiljnog? (14.12.2013 8:17:51)

uuu, kakva sve originalna rješenja [sm=hudicek1.gif] i to mi je neka pronatalitetna politika. stjeraj mamu što prije radit, a bebač neka se čuva sam [sm=smiley19.gif]
hvala, troubled. rekoše mi neka dođem u 1.mj. pa čemo napraviti plan zajedno. [sm=zmeden.gif] hmm, nadam se da to znači da ću moći malo profitirati[sm=zmeden.gif]




Stranica: [1]