Dosla sad iz hitne! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


leot -> Dosla sad iz hitne! (24.11.2013 20:28:20)

Krenula sam se tusirat i iz mene je uizasla krv. Pocela sam se panicno plakati od straha,jedva sam se smirila.
Zavrsila sam na Sv.Duhu na hitnoj i sve je u redu,Hvala Bogu.
Imala sam hematom izmedu maternicei posteljice koji je pukao sad i to je normala pojava objasnila mi je doktorica na hitnoj.
Takoder sam primila i injekciju radi negativne krvne grupe.

Jer su mi trebali dati nesto jos?

Ja sam jos u strahu i polako se smirujem uz bolove u guzi radi injekcije.
Preporuceno mi je mirovanje.

evo drage moje...nadam se da je vama vecer mirna...velika pusa svima[sm=smiley31.gif]




troubled -> RE: Dosla sad iz hitne! (24.11.2013 20:51:01)

ajme, sva sreća da je sve u redu i da si dobro...mogu misliti koji si strah prošla...
dobro je da si dobila rogam, a sad brzo lezi i odmaraj se što više [sm=smiley31.gif]




tina0310 -> RE: Dosla sad iz hitne! (25.11.2013 0:06:02)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




andydea -> RE: Dosla sad iz hitne! (25.11.2013 0:35:34)

Drago mi je da je sve ok prošlo...Ja sam u drugoj trudnoći imala hematom koji je bio odmah uz posteljicu i rastao sa bebom...Vjeruj mi da je bolje da je sad puknuo...Meni su rekli da moram mirovati do samoga kraja jer ako hematom pukne u kasnijoj trudnoći beba se može ugušiti u krvi..e sad kako kroz posteljicu ne znam...Uglavnom hematom je puknuo na samom porodu i ja sam rodila predivnu zdravu djevojčicu...
Danas je bio moj rođendan i evo šaljem ti svoje pozitivne vibre ...samo polako,prošlo je i mazi bušu[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/9nebesa.gif[/image]




ruwenzor -> RE: Dosla sad iz hitne! (25.11.2013 8:51:49)

Ja sam bila puna hematoma, u obje trudnoće, neki su pukli u trudnoći, neki nisu, gin je rekla da je to normalno i nije se nimalo uzbuđivala oko toga niti me slala na mirovanje radi toga, oba puta sam prenijela i rodila super curke i ni jednom mi hematomi nisu napravili neke probleme osim povremenog krvarenja
Odmaraj, ne uzrujavaj se, držim fige da će i tebi biti tak [sm=smiley1.gif]




leot -> RE: Dosla sad iz hitne! (26.11.2013 21:09:44)

evo sad je proslo vec 2 dana od puknuca i jos imam mali smeckasti iscjedak. Jer to normalno i kolko traju takve pojave nakon puknuca?




kisica -> RE: Dosla sad iz hitne! (26.11.2013 21:12:08)

Ne brini, mislim da je jako dobro to što je puknuo. Malo sad lakše iduće dane, ali neka te to ne brine.




leot -> RE: Dosla sad iz hitne! (26.11.2013 21:18:12)

hvala puno na savjetima i podrsci.
jako sam se u tom trenu uplasila ...hvala bogu da je sve dobro sa bebicom




Stranica: [1]