Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i hranjenje bočicom



Poruka


ganja -> Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka (24.11.2013 8:19:35)

Pozdrav!

U siječnju najvjerojatnije počinjem radit, a tatko će otići na roditeljski dopust! [sm=smiley1.gif]

Maleni će napuniti 4 mjeseca, a htjela bih što duže (do 6. mjeseca) odgoditi dohranu pa me zanima koje su vam se potrepštine za pohranu izdojenog mlijeka pokazale najpraktičnije i najpovoljnije.

Živim u Rijeci pa ako netko ima informaciju o tome gdje se najpovoljnije nabavljaju iste, bila bih mu zahvalna.

Imam Avent izdajalicu, dvoumim se između vrećica za jednokratnu pohranu i Avent zdjelica.

Hvala! [sm=smiley1.gif]




troubled -> RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka (24.11.2013 18:28:04)

svejedno ti je u čemu ćeš pohranjivati dok god je sterilno :)
najjeftinija opcija je kupiti u apoteci sterilne bočice za urin...to mi se čini praktičnije od vrećica...
s druge strane, bebač će tada biti veći, pa će mu trebati i veće količine mlijeka...ako si u prilici, aventove čašice su zbilja super...
odlične su i kad ti više ne bude trebalo za mlijeko, svakakve su im primjene :)




ruwenzor -> RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka (25.11.2013 9:13:13)

mi imamo neke čašice za mlijeko iz dm-a, u paketu su bila 3 komada, prozirne s plavim kapicama koje hermetički zatvaraju, nekih 20-ak kn, ok su




ganja -> RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka (26.11.2013 18:08:38)

hvala, ženske, jučer sam bila malko pogledat po dućanima i odlučila sam se za pakiranje od 10 aventovih čašica+10 poklopaca+dva adaptera za direktno pričvršćivanje na izdajalicu/nastavak za aventovu bočicu/dudicu.

košta oko 120kn, a čini mi se najbolje jer mi je kompatibilno sa izdajalicom, nije jednokratna upotreba pa je i "ekološkije" od vrećica za pohranu i čašica za urin, može se i duže koristiti, kasnije i za zamrzavanje kašica ili furanje kašica u termos torbama uokolo, pa su samim time i isplativije [sm=bravo.gif]

eto. hvalalala...[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Stranica: [1]