|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
12.11.2013 12:43:02   
leot
Zanima me kojeg bi doktora ili doktoricu preporucili u Vinogradskoj bolnici? Nisam prvo dijete rodila u Vinogradskoj pa nemma nikakva iskustva od tamo. Treba mi sto vise informacija od vas drage moje.

Zanima me takoder jer imate kakvu informacij o dokrorici Alenka Sirovec iz Sv.Duha?

Hvala vam unaprijed:-):-*
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
13.11.2013 10:11:26   
keyt
O dr. Sirovec ne znam ništa, ali s obzirom da sam prije godinu i par mjeseci rodila na Sv. Duhu, mislim da su ti gore svi dobri, tj. nikad ništa o nijednom dr. nisam čula ništa loše, a ležala sam pred porod 10-ak dana. O Viogradskoj sam isto čula sve najbolje, ali uguglaj forume za obje bolnice, ima puno postova na tu temu.

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
15.11.2013 6:23:38   
troubled
toplo preporučam Sv. Duh...kod koga god da dođeš ne možeš pogriješiti...


_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
15.11.2013 8:00:09   
paola06
Rodila sam prije 4mj u Vinogradskoj,i imam samo riječi hvale za sve doktore,sestre,babice,svi su maksimalno susretljivi,možeš ih pitati sve što te zanima,nastoje uvažiti tvoje želje (dok niste ugrožene ti ili beba),ja sam recimo odbila drip,nitko me nije pitao zašto,kad se mala nije htjela spustit donijeli su mi pilates loptu i tako pokušali....Od doktora s kojima sam se ja susrela u najboljem sjećanju ostali su mi dr Tučkar, Grgić i dr Košec koja me porodila.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
15.11.2013 10:26:15   
leot
Hvala na info.

(Odgovor članu paola06)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
15.12.2013 9:24:40   
mamma2
Nadam se da ne kasnim.I ja rodila u Vinogradskoja, samo riječi hvale. Jednostavno ništa loše ne mogu reći:)

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh
15.12.2013 9:26:07   
mamma2
Inače, mislim da je to sve individualno.Frendica je rodila na Sv.Duhu i nije bila zadovoljna, asad je otišla u Vinogradsku, prije dva dana, nadam se da je zadovoljna.Čut čemo se:)
user posted image

(Odgovor članu mamma2)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!