Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


leot -> Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (12.11.2013 12:43:02)

Zanima me kojeg bi doktora ili doktoricu preporucili u Vinogradskoj bolnici? Nisam prvo dijete rodila u Vinogradskoj pa nemma nikakva iskustva od tamo. Treba mi sto vise informacija od vas drage moje.

Zanima me takoder jer imate kakvu informacij o dokrorici Alenka Sirovec iz Sv.Duha?

Hvala vam unaprijed:-):-*




keyt -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (13.11.2013 10:11:26)

O dr. Sirovec ne znam ništa, ali s obzirom da sam prije godinu i par mjeseci rodila na Sv. Duhu, mislim da su ti gore svi dobri, tj. nikad ništa o nijednom dr. nisam čula ništa loše, a ležala sam pred porod 10-ak dana. O Viogradskoj sam isto čula sve najbolje, ali uguglaj forume za obje bolnice, ima puno postova na tu temu.




troubled -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (15.11.2013 6:23:38)

toplo preporučam Sv. Duh...kod koga god da dođeš ne možeš pogriješiti...




paola06 -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (15.11.2013 8:00:09)

Rodila sam prije 4mj u Vinogradskoj,i imam samo riječi hvale za sve doktore,sestre,babice,svi su maksimalno susretljivi,možeš ih pitati sve što te zanima,nastoje uvažiti tvoje želje (dok niste ugrožene ti ili beba),ja sam recimo odbila drip,nitko me nije pitao zašto,kad se mala nije htjela spustit donijeli su mi pilates loptu i tako pokušali....Od doktora s kojima sam se ja susrela u najboljem sjećanju ostali su mi dr Tučkar, Grgić i dr Košec koja me porodila.




leot -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (15.11.2013 10:26:15)

Hvala na info.




mamma2 -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (15.12.2013 9:24:40)

Nadam se da ne kasnim.I ja rodila u Vinogradskoja, samo riječi hvale. Jednostavno ništa loše ne mogu reći:)




mamma2 -> RE: Hitno info: Doktori u Vinogradskoj i Sv.Duh (15.12.2013 9:26:07)

Inače, mislim da je to sve individualno.Frendica je rodila na Sv.Duhu i nije bila zadovoljna, asad je otišla u Vinogradsku, prije dva dana, nadam se da je zadovoljna.Čut čemo se:)
[sm=bravo.gif]




Stranica: [1]