fleke od manadirina! grrrrr! (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Savjeti (za) domaćice



Poruka


Sunshine28 -> fleke od manadirina! grrrrr! (11.11.2013 9:43:35)

kako je moja cura otkrila mandarine ne zaustavlja se, zna pojesti od jednom 3-4 komada! naravno, ja sam presretna zbog toga jer nije bas neki "grizli" (lijena je zvakati)....
ali zato svaki body i majica dugih rukava ima fleke od manadrina na oba rukava i naprijed, iako joj stravim slinček kada ih jede...
i te fleke se uopce ne mogu oprati...do sada sam sve druge uspjevala skinuti sa onim sapunom za ovratnike iz dm-a u kombinaciji sa Persilom color na 30....za manadrinu sam sinoc upotrijebila onaj Vanish spray i nisu mi neki rezultati...[sm=zmeden.gif]

mozda ja taj spray krivo koristim? ja sam naspricam mrlju i bacim u masinu....
zna netko neki bolji odstranjivac mrlja?




troubled -> RE: fleke od manadirina! grrrrr! (11.11.2013 9:54:23)

najbolji savjet koji ti mogu dati jest da odvojiš dvije majice za mandarine...obuci joj ih i ne brini o flekama :)




Sunshine28 -> RE: fleke od manadirina! grrrrr! (11.11.2013 13:24:40)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]i to mi je palo na pamet, ali sam vec mislila da sam skroz luda [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




andydea -> RE: fleke od manadirina! grrrrr! (11.11.2013 19:17:07)

Probaj onaj sapun za mrlje (ustvari je za košulje ) ...ima za kupiti u dm-u za nekih 5kn...meni je odličan i skida sve mrlje...probaj...Stavi malu gurmanku na face u grupu [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]