Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Sunshine28 -> Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (7.11.2013 10:55:02)

E da, došli smo i do toga, od jucer crtamo i jako nam se sviđa! [sm=smiley1.gif]
palo mi na pamet i dala ja mojoj Em u ruku crveni flomaster i papir, na kraju je naravno crvenog flomastera bilo svuda....znam ja da se djeca moraju prljati, ali htjela bi izbjeci trajne fleke, vec mi pun kufer odvojenog tretiranja fleka od mandarina i mrkve....

kontam joj kupiti drvene bojice svakako, to se mora moci oprati u ves masini, ali one su takve da mora jako pristisnuti da ostave trag, a Em je tek 13 mj., ne zna ni drzati olovku, a kamoli pritisnuti ju na papir

razmisljam o "masnim" bojicima, to mi se cini super za nju, samo ne znam da li to silazi sa odjece u obicnom pranju u ves masini?

iskusne mame, imate kakvu preporuku? mozda neka marka flomastera sa kojom imate pozitiva iskustva? masne bojice? nesto deset_o?

znam da postoje magnetne ploce i slicne inovacije, ali ja sam za papir i bojice "vulgaris", mislim da su one bolje i zabavnije za djecu....




pepeljuga -> RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (7.11.2013 11:01:46)

Imaš i flomastere koji se peru sa vodom, znam da ima u mulera i mislim da je marka carola ili tako nesto slicno




Sunshine28 -> RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (7.11.2013 11:04:39)

oooooooo, pa to je prekrasno :) tnx.

slusam jos prijedloga!




ruwenzor -> RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (7.11.2013 16:00:45)

N je crtala s običnim drvenim bojicama pa je za 1. rođendan dobila neke kao dječje drvene, u biti su normalne drvene bojice samo malo deblje i ak se ne varam šesterokutne da ih kikači mogu lakše primiti, kupili smo ih u interšparu za 20-ak kn. Fora su jer nisu okrugle pa ih može slagati jednu na drugu pa radimo "kućice" s njima. Voli i voštane boje i one tempere za prstiće iz tisak medije, perivo na 40 [sm=smiley1.gif]




troubled -> RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (7.11.2013 17:38:01)

marka je Crayola....sve njihovo je idealno za male ručice, flekice i ostalo...
sve se pere običnom vodom...
jesu malo skuplji, ali svaka nam se kuna višestruko isplatila [sm=smiley1.gif]




Sunshine28 -> RE: Čime crtati, a da ne ostavlja fleke na odjeći? (8.11.2013 12:12:42)

hvala cure, bila jucer u mulleru, uzela flomastere crayola i odlicni su! Em sve sva isarala po licu, ja je obrisla jednim potezom mokrom blaznicom! [sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]

i ove drvene i tempere zvuce dobro!

ma sta bi ja bez RR, svako pitanje ovdje nade odgovor [sm=smiley27.gif]





Stranica: [1]