petrova i kućni red (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


lilyras -> petrova i kućni red (6.10.2013 9:13:37)

pozdrav svim trudnicama.zanima me dali je koja nedavno rodila u petrovoj.ja sam jučer bila na hitnoj i uskoro mi je termin,vidjela sam na vratima nekakav kućni red.rodila sam već dva puta kod njih i do jučer nisam nijednom vidjela nešto takvo.ima li još kakvih promjena??




Kazimira -> RE: petrova i kućni red (6.10.2013 13:00:52)

I mene zanimaju novosti.......[sm=smiley1.gif]




Kazimira -> RE: petrova i kućni red (15.10.2013 13:22:19)

hej..neke podatke možeš pročitati na forumu.hr.....mene je najviše zanimao rooming in koji su izgleda uveli.......[sm=smiley1.gif]

nemam pojma, na ringeraji ima slabo žena[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif] koje rađaju u Petrovoj [sm=smiley13.gif]




mekica -> RE: petrova i kućni red (12.11.2013 12:59:24)

Da čula sam da su uvli rooming i da se uhodavaju.




Kazimira -> RE: petrova i kućni red (12.11.2013 13:05:57)

Evo ja sam tamo rodila prije dva tjedna.....[sm=bravo.gif]

Bebe su cijeli dan sa mamama, odnose ih samo kasno naveće na kupanje i vraćaju oko ponoći, nekad to traje sat nekad dva....
Kroz sobe je stalna promenada, što vizite gonekologa, sestara za mame, pedijatra....pa previjanje beba, pa hrana i tako nikad mira........

Sve u svemu meni je bilo ok, sestre su bile dobre...nemrem se baš na nikoga potužiti [sm=smiley1.gif]

Zaboravih napisati....posjete su od pol 5 do 5 i samo može u sobu ući jedan član obitelji, uglavnom su to očevi.....i nemre netko biti 15 min pa netko drugi još 15 min....




leptirka -> RE: petrova i kućni red (17.12.2013 16:49:54)

Moje cimerice se ovog pravila nisu držale pa je u vrijeme posjeta bilo i baba, rođaka sestrični, prijateljica i susjeda, puna soba ljudi a bebice s nama, užas [sm=smiley13.gif]




Stranica: [1]