RE: Ljetne bebice 2013. (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


ruwenzor -> RE: Ljetne bebice 2013. (2.9.2014 9:49:00)

Hej! Bila sam s curama na moru 3 mj [sm=smiley16.gif] prije par dana smo se vratili u hladni Zgb [sm=zz_cold.gif] Cure su super, N je opet krenula u vrtić, H ću dati tek za koji tj jer sam doma do 01.10. Inače H je suuuuper, sve voli jesti i stalno bi jela, stalno se smije, priča, pleše, igra se, puzi sve u 16, može sama ustati bez oslonca i onda stoji jer još ne zna kak održati ravnotežu ak podigne nogicu, a uz namještaj hoda koliko hoće, osobito ako vidi hranu na drugom kraju [sm=zz_bounce.gif] Koristi par riječi, pokazuje prstićem, imitira, pokušava sama jesti žlicom (na plaži je stavljala komadiće breskve u lopaticu pa onda u usta[sm=zz_bounce.gif], zaključila sam da je vrijeme za žlicu) ma super je... za par dana idem do ped pa javim dal je uspjela dobiti koji gram.
Sad je zaspala pa idem po [sm=kava.gif] da vas u miru pročitam, puuusa




and1 -> RE: Ljetne bebice 2013. (2.9.2014 11:44:27)

hej hej :))

ruwi pa i ti nam ziva i zdrava [sm=smiley36.gif]

ja na godisnjem [sm=bravo.gif]

ima li malih jaslicara?? kako prolaze prvi dani?? paola,za vas znam sigurno da ste krenuli..
mi jucer krenuli, danas je bila sama sat i pol, i super je podnijela..malo se uplasila djece oko nje sto vriste pustila suzicu dvije ali dalje je bila super.. vidjet cemo kako ce u nastavku tjedna biti..

sada sam ju uspavala imam generalku u kuci, tako da bjezim..

iduci post ce biti malo duzi :)))

pusa




paola06 -> RE: Ljetne bebice 2013. (6.9.2014 13:41:57)

pozz curke!

Da se i mi konačno malo javimo....
krenuli smo u jaslice u ponedjeljak.... hm,prvi dojmovi? kako koji dan! Prva dva dana je bila super,nije uopće plakala i već sam se poveselila da će nam adaptacija proći brzo i bezbolno[sm=smiley36.gif] Onda dva dana rusvaj,plače,ne jede,drži se teti za nogu i viče MAMA[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Jučer je bila ok,imala je epizode plača,al tete su to uspjele nekako riješiti,jučer je čak pojela i ručak[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] u utorak bi trebala ostati na spavanju,to je kažu tete,u vrtiću kritičan trenutak,vidjet ćemo kako će to podnijeti.Tete ju jako drage,dvije mlade cure sa beskrajnim strpljenjem[sm=smiley31.gif] i utješnim riječima za nas roditelje[sm=smiley20.gif] Grupa je relativno mala,16 ih ima,aktivno ih dolazi oko 11-12,ostali dolaze povremeno (baka servis)inače je sve ok,ima 7 zubića,bili smo neki dan kod pedice,obavili smo cijepljenje,vađenje krvi i urina (redovni pregled s godinu dana),i dalje voli papati što i vaga vjerno pokazuje -11700g i 82 cm![sm=smiley31.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif] Ja sam počela raditi u srijedu,iako je prošlo 1,5god, imala sam dojam da nikad nisam ni otišla[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

curke,javim se drugom prilikom,idem malo počistiti dok P spava![sm=zz_running.gif]
puse od P i mene!




paola06 -> RE: Ljetne bebice 2013. (6.9.2014 21:21:46)

Curke otvorila sam novu temu na forumu Dijete, Novi jasličari 2014/2015, pa eto možemo tamo dijeliti iskustva i priče iz vrtića[sm=smiley1.gif]




emaemily -> RE: Ljetne bebice 2013. (14.9.2014 16:58:06)

Mamice di steeeeeeeeeee evo mene nakon 100 godina :) Kako vrijeme leti djeca nam vec velika :) Mi smo super, djecak hoda, pomalo prica,a super spava i sve papa..bucko je pravi.. pusa svima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]