RE: Proljetne bebice - 2013g (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (12.4.2014 20:47:41)

Vecer cure! Evo me nakon duugo vremena, nisam se zasitila raje nego mi se neda tipkat na mob, a za komp nemam vremena. Sutra slavimo princezin rodjendan, samo najuzi krug obitelji. Premorila sam se danas, ali sve je spremno, sutra jos samo moram usisati... U pon pocinjem radit i kolege su mi super, zbog prilagodbe ovaj tjedan radim od 9-14:30, presretna sam sto nemoram N buditi u 6 za vrtic... Sutra poslije rodjendana mi mama ostaje na spavanju jer ujutro sveki ide na neki pregled... Malo me strah kako ce to izgledat ali valjda ce prezivit obje. Mama je dosta daleko pa nije navikla da je ona cuva, uvijek je sa sveki...
Razlog zasto sam se malo maknula sa raje je i taj jer sam bila dosta zivcana zbog posla i svega pa vas nisam htjela toliko peglat sa mojim kukanjem. Sad sam si sve poslozila u glavi i bit ce kako bude ...
Cestitam svim bebicama i mamicama rodjendane!!!




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (12.4.2014 20:56:56)

i zaboravila sam se pohvalit da sam vec napravila rucak za sutra - lasagne, cekam da se mljeveno i besamel malo prohlade pa stavim u frzider i sutra samo u pecnicu turnem...




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (13.4.2014 11:21:37)

Dan

Cuba sretan Dinu prvi rodjendan [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=darilo.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_playfull.gif]

Zelim mu puno zdravlja srece i ljubavi i lijepih poklona [sm=bravo.gif]

Nadam se da je sve spremno za zabavu, lijepo se proslavite i posaljite koji komad torte [sm=smiley36.gif]

Matana nadam se da ce i vase slavlje biti super i da ce princezica svasta dobiti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] rodjendan cemo cestitati 16. 04.

evo A spava pa cemo poslije na neki rostiljcic i tako...
Nama je danas 10 mjeseci, bas vrijeme leti [sm=bravo.gif]

Ocekujemo slikice s proslava [sm=smiley1.gif]

Javim se kasnije jos mozda[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mamii -> RE: Proljetne bebice - 2013g (13.4.2014 11:50:20)

Hej!
Baš mi je prazno ovdje [sm=smiley19.gif]
Cuba, sretan rodjendan našem dobrici D, neka nam bude veseo i dobar, i lijepo se provedite na proslavi!! Puno pusa mu šaljemo N i ja!! [sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_playfull.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_showoff.gif][sm=zz_sluggish.png][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=ribica.gif]
Matana, ajde drago mi je da si malo bolje u vezi posla. Super što ne radiš puno radno vrijeme odmah, i vjerujem da ćeš se brzo naviknuti. Sretnooo!! Lijepo se provedite na proslavi i javi nam detalje obavezno! I naravno poklone, baš sam luda ali me to kopka skroz [sm=jezicek.gif] [sm=smiley1.gif]
As, uživajte i vi na roštilju! Sretnih i vama 10 mjeseci želim [sm=pikapoka1.gif]. Evo još 2 mjeseca i godina! Jeee [sm=smiley27.gif] I baš mi lijepo što te muž iznenadio! Jooj, stvarno lijepo iznenadjenje!! [sm=smiley1.gif]
Papalina, žao mi je što imaš problema s mjehurom [sm=smiley19.gif] Mogu mislit kako ti je kad ja imam česte infekcije i upale pa umirem, tako da i nemam baš utješnih riječi, vjerujem da ti je grozno! [sm=smiley13.gif]
Aries, sa malim zakašnjenjem ti želim sretan ročkas i sve najnajljepše! Javi kako je bilo na dvostrukoj proslavi! [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley32.gif][sm=torta.gif][sm=love.gif]
Mi smo ok, N sad spava, zapao je danas ranije jer se probudio u 7 i 30, to nije njegov običaj ali eto.. Prekjučer nismo uopće po noći spavali.. Propustila mu je pelena u 1 ujutro, a ja zaspala u ponoć i pol [sm=hudicek1.gif] I onda sam ga u mraku presvukla na brzinu, ali svejedno se razbudio. I do 4 nikako zaspati. Zaspe na minutu i probudi se, pa plače, njurga. A meni ujutro bio fax, i to od 8 do 5 i pol [sm=smiley13.gif] Srećom pa smo bili kod mojih pa sam zvala mamu i onda ga je ona uspavala iza 5.. Ja sam popila 3 kave, inače pijem 1 Nes, tako da mi je bio košmar u glavi [sm=smiley36.gif] Jučer sam zaspala u 9 i 30, ne sjećam se kad sam tako zadnji put.. Sigurno nisam godinama.. Pa sam se nešto u uspjela naspavat danas. Sad kad se probudi će doć sveki po nas pa idemo tamo na ručak i druženje, a popodne ćemo biti sami kući jer mm ide s posla na Krk gledati neki auto. Vjerojatno ćemo ga sutra kupiti ako bude ok [sm=bravo.gif] Ja ga ne mislim vozit jer mi je preogroman ali ćemo imati 2 dok ne prodamo stari pa ću onda taj vozit..
Javljajte se! Puse [sm=smiley1.gif]




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (13.4.2014 14:13:36)

Cuba , želim D sretan rođendan i sve najbolje!! NEk mu bude najsretniji!! obavezno stavi slikica par [sm=smiley1.gif] nek mu bude najsretniji!! [sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_showoff.gif][sm=zz_playfull.gif][sm=zz_spin.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_running.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]




Mamii -> RE: Proljetne bebice - 2013g (13.4.2014 23:28:16)

Evo mene opet, bit će da se dopisujem sama sa sobom [sm=smiley36.gif]
Javite se sutra slavljenici, vama je oprošteno [sm=smiley36.gif] Ali očekujem detaljan izvještaj [sm=smiley1.gif]
Kod nas nije baš neko vrijeme, ali barem nije padala kiša pa smo bili po vani. Nešto najavljuju veliko zahlađenje i kišu, čisto me strah kako ćemo cijeli dan izdržavat zatvoreni u 4 zida.
Bili to kod sveki na ručku, iako nas nije baš doživljavala jer je bila i šogorica s malom, pa je nju nosala cijelo vrijeme. Kasnije smo malo u goste išli i u kupovinu i taman na spavanje došli kući. N baš muče zubi, ja sam luda više koliko se pati.. stalno gura hranu sa strane i žvače igračke i cucla ruku.. Spava mu se a ne može zaspat, muči ga insomnia [sm=smiley36.gif] Ali sve u svemu dobro on to podnosi, ne plače... Lijepo se igrao, čak i sam sa sobom, sve živo ko fol vozi i viče bmm bmm [sm=smiley36.gif] I da, lijepo čisti kuću, dam mu malu metlicu i kažem da čisti pod i posluša me, jako mi je koristan [sm=jezicek.gif]
Kupili smo mu u dućanu malu kariolu (tačke), pa ćemo sutra kod mojih isprobati [sm=smiley1.gif]
Idem mu sad naručiti na internetu neke pidjamice koje sam našla i idem spavati.
Hajde, očekujem sutra nekakve postove da nadoknadimo za danas! :)
Laku noooć




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (14.4.2014 13:30:39)

curke počela je nagradna igra pa se nadam biti aktivnija... zasad imam baš malo bodova[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] evo C jede neke krokiće, juha se kuha, gledamo baby tv i tako.. bile smo na kavi što ubuduće neću ić ahaha. jer je katastrofa, dvije min nemože bit na miru[sm=zmeden.gif] samo bi se šetala... i obožava pseeeeeeee!!! i više sam luda skroz..stalno moram doma stajat kod našeg psa i ona mu se smije i viče vao bao... i kad vidimo nekog psa negdje odmah osmijeh i veselje... [sm=smiley36.gif] mislim da bi najsretnija bila sa jednim malim psićem za ročkas[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

di ste slavljenicci?? mi još 3 dana brojimo..ali sam tužna jer najavljuju zahlađenje, i ružno vrijeme[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]

ja bitrebala kuhat a neda mi seeee valjda moram dobit stvari pa sam sva mlohava hahahah




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (14.4.2014 21:47:41)

trebala bis e češće održavat ova igra[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] nemogu vjerovat da je naša tema najtišaaaa[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] sve druge teme su opet se aktivirale!!!!!!!!!!!





Mamii -> RE: Proljetne bebice - 2013g (14.4.2014 22:16:33)

Joooj Papalina i ja sam tužna.. Osjećam se ko da nemam život, tu visim stalno a nigdje nikoga [sm=smiley36.gif]
Ajde cure, pokrenite se [sm=smiley19.gif]
Kod nas je veeeliko nevrijeme, grmi ko ludo i pljusak je.. KAžu sutra bez kiše ali vidjet ćemo.. Dečki spavaju, ja naravno u online kupnji [sm=smiley36.gif] Jučer nisam kupila ipak pidjamice pa sam danas uzela 4 diivne majice za ljeto za N.. U srijedu mi stižu 2 majice i tenisice, nadam se da ću biti zadovoljna, prvi put sam sa te stranice naručivala. Ima i onas str Next, meni je njihova obuća oodlična, a roba kvalitetna, ali nema šanse da dam 150 kn za majicu kratkih rukava koju će obući 2 puta. Mah, ludi su s tim cijenama.
Bio mm gledati auto, uzet ćemo ga ovaj tjedan [sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] Baš nam je lijepi, i napokon ću sjedit ko čovjek iza mm [sm=smiley36.gif] Iza njega ne stane ni grančica [sm=hudicek1.gif] Počela sam se polako i naprijed voziti ali N ne može bez moje ruke ni 5 minuta, pa se onda stalno okrećem i sve me boli dok ne stignemo.. Užas, nadam se da će se brzo odviknuti od lomljenja mojih prstiju [sm=smiley36.gif]
Dan smo proveli kod mojih, odnosno N, a ja išla u banku po novu karticu i vozila sestru u grad ko dr, pa smo malo šetkale i shoppingirale u Zari [sm=smiley36.gif] Baš je lijepo imati sestru i njenu plaću [sm=smiley36.gif] Naravno, opet je najviše toga išlo za N, nikad ne bih rekla da će me robica za njega više veseliti nego za mene [sm=smiley1.gif] Ali sad su im ionako abnormalne cijene, bez popusta. Gledala sam si kožnu jaknu kad ono cijena 1500 kn [sm=zmeden.gif] Ma bježi..
Mislila sam večeras učit, ali kad sam čula ovo nevrijeme vani, predomislila sam se [sm=smiley36.gif] Lijepo leći i gledati tv, milina [sm=smiley1.gif]
Aj Papalina piši ti tu, da se ne osjećam bedasto dopisivat sama sa sobom [sm=smiley36.gif] Kako si, šta ima, jel spava C? [sm=smiley1.gif]
Lakuu noooć




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (15.4.2014 11:25:15)

hej cure..evo mene opet... javljam da je Eva curka od naše nekadašnje članice Piturice danas napunila svoju prvu godinu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

ja neznam šta bi pisala osim da je sinoć bilo velikooo nevrijeme kod nas... niš se nejavljate jedino mi Primorke[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (15.4.2014 12:14:39)

Dan

Evo i mene[sm=smiley1.gif] Ja imam opravdanje, meni je muzek stigao pa smo stalno zajedno[sm=smiley36.gif] a i one stvari su prosle pa se cesce poigramo [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A evo spava, mm je isao nesto do auta, pa cemo vani kada se A probudi. I ovdje je isto bilo nevrijeme sinoc, danas je ok.
Lijepo spava, uz dva papanja. Hoda drzeci se za jednu ruku i to ga vise pridrzavam nego sto se bas drzi za nju [sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Isto kao i N sve zivo gura i vice brm brmmmmmmmm. Jucer se u parku spustao niz tobogan [sm=smiley36.gif], i to lopova stavi mm na vrh a ja dolje cekam, i on se smije i sam guzicicom trzne da krene i onda ga mm pridrzava dok ne dodje do mene, i on se kida od smijeha. Bas voli djecu iz parka ne bi isao, samo prstom pokazuje smje kretanja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Jucer je hodao i gura kolica dok smo bili vani, bio je tako ponosan. Nekako mi je bas cvrst i svi kazu da bi se mogao brzo sam pustiti i hodati, a ma vidjeti cemo, kada bude spreman pustiti ce se on...

Danas cemo negdje vani rucati [sm=bravo.gif] tako da ne trebam spremati rucak [sm=smiley1.gif]

mamii super za kupovinu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

papalina ulovi tog zeca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

idem budan je




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (15.4.2014 21:19:49)

večer curke..evo C spava, a mm ju je vidio na svega 5min..nršto tandrka oko auta... sutra ga nem jer je na cresu cijeli dan tako da je opet neće vidjet ali ne brine to njega...[sm=zmeden.gif] mah...

evo mi bili cijeli dan vani... malo kod mojih...i tako...bravo za A što je tako čvrst bome...a i meni to kažću u parku al neće C tako brzo.... smotanica je ona [sm=smiley36.gif]

sveki joj išli danas neš kupit... mislim da će biti guralica ona chiccova ali neznam točno ... još sutra pa ćemo doznat u četvrtak[sm=smiley36.gif] baš sam znatiželjna[sm=jezicek.gif]

eto idem ja pod tuš pa se čujemo curke.. neka se aktiviraju malo i ostale... znamo da je navala uskršnja ali opet i mi smo tu ..mi koje nemamo opet života[sm=smiley36.gif][sm=sloncek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (15.4.2014 21:46:56)

Evo i mene... Kod mene je jos kaoticno... Privikavam se na novi rezim, N nikako nevoli dizanje u 6... Jutros je cvilila da zasto je budim kad je vani jos noc... A je super za sada sve prihvatila, baka je cuva dok ja ne dodjem i iskreno mislim da ni ne primjeti da me nema...
Na poslu super, jos nema guzve a to mi i odgovara dok pohvatam sve...
Eto toliko od mene za veceras, bjezim pod tus i u krevet.




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (16.4.2014 15:14:04)

Dan

Nigdje nikoga[sm=zmeden.gif] Bas zatisje i steta sto je ovako...[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Matana sretan A prvi rodjendan[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=darilo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=smiley31.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif]

Puno zdrvlja srece i sve najljepse [sm=bravo.gif]
Vjerujem da se jos privikavas na posao, i mene to jos malo ceka, od 28. A ide na privikavanje u jaslice i onda od 5.5 bas pocije ici ,a ja pocinjem 6.5. raditi [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Kupili smo mu jucer autic guralicu, jer stalno gura stolice i sve zivo po stanu pa eto mu autic za guranje pa nek ga gura[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Kada ga je ujutro vidio je odmah rekao brmmmmmm[sm=smiley36.gif] i evo od jutra ga gura po cjelom stanu

Papalina ma i ja kazem neka prohoda kada bude sprema, na nista ga ne silim niti sta forsiram, a oni svi tako kazu,a samo znam da ce svi prohodati kada budu spremni za to [sm=smiley1.gif]
Manije svejedno tvom muzu sto ne vdi C, znam po svom, oni onako djeluju cvrsti, ali su u dusi jako mekani, mozd cak i meksi od nas[sm=smiley1.gif]


Idem sada, Arian plese uz muziku dok gura autic [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




cuba -> RE: Proljetne bebice - 2013g (16.4.2014 15:29:26)

DD cure[sm=smiley1.gif]
Evo me napokon. Dva dana sam se oporavljala od rodendana[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Prvo da se svima zahvalim na prekrasnim čestitkama i željama, divne ste [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]
Rođendan nam je prošao savršeno[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] D je bio malo reći predobar, pravi dobri slavljenik, kao da je znao da je njegov dan[sm=smiley14.gif] Ja večer prije od uzbuđenja nisam mogla zaspati[sm=smiley36.gif] pa sam čekala ponoć da svog malog slavljenika poljubim i čestitam mu onako u snu[sm=smiley9.gif] Pa sam se opet probudila u 2:55h kad je i rođen[sm=smiley36.gif] joj, totalno sam sentimentalna bila, hormoni me pucali ajme[sm=jezicek.gif]

Bilo je puno dječice, plesali, igrali se, stariji braco je puhao svjećicu umjesto D i baš je bio ponosan jer je on kao pomogao[sm=smiley36.gif]
Tortom su svi oduševljeni, baš je full ukusna, ostao je još komad al mislim da će brzo i on nestati[sm=smiley36.gif]
Dobio je svašta, autić guralicu (iako ima već od R ali nema veze), Fisher price muzičkog puža, mini laptop muzički, telefon muzički, hrpu robice ali mu je sve više-manje za sljedeće ljeto. Ne znam šta je tim ljudima kad djetetu od 1god kupuju veličinu za 2 godine[sm=smiley36.gif] A nema veze, ima zalihu za dogodine[sm=smiley36.gif]

Dala sam im da pucaju one konfete, pa ih je bilo milijon po kući, 10x sam sutradan usisavala i ribala podove ali nema veze, isplatilo se, svi su bili sretni[sm=smiley20.gif]

I tako, prošao i naš prvi rođendan. A da, svekrva mi nije došla jer je morala ići na križni put[sm=smiley3.gif][sm=smiley26.gif][sm=smiley34.gif][sm=smiley21.gif] Znam da je rođendan bio na Cvjetnicu i kužim sve ali opet jednom je prvi rođendan i to veliko slavlje. Baš me razočarala[sm=smiley13.gif] A svekar i mm mlađi brat su isto došli na 20min, donijeli poklon i otišli na utakmicu jer je valjda Hajduk važniji od unukovog prvog rođendana[sm=smiley21.gif] Ma, na svu sreću imam divne roditelje i seku koji su bili s nama cijeli dan, mama je napravila sve moguće kolače i slastice, pomagala oko gostiju i poslije oko čišćenja kuće. To su pravi roditelji[sm=smiley1.gif]

Kod nas je baš jako zahladilo, danas bura baš dosta dere[sm=smiley29.gif] Išla sam sa D malo u šetnju, kupila sebi baletanke, hlače 3/4 i dvije majice, malo sam se obnovila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Vidjela sam i Adidas tenisice, ali će sljedeći tjedan dobiti nove jer nema broja, pa ću se počastiti za rođendan[sm=smiley16.gif][sm=smiley20.gif]

MaTana sretan veliki prvi rođendan tvojoj princezi[sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=metulj.gif] [sm=metulj.gif][sm=torta.gif][sm=torta.gif] Želimo joj puno sreće, zdravlja i ljubavi moja dva hahara i ja[sm=smiley1.gif] Nadam se da je i vaše slavlje proteklo jednako lijepo i dobro[sm=bravo.gif]

as sa malim zakašnjenjem sretnih 10mj tvom Arianu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Eto cure, naš raport je tu. Od sada se javljam na svakodnevnoj bazi, ovo sam malo dolazila sebi par dana[sm=smiley36.gif]
Ljubim vas sve, još jednom zahvaljujem[sm=smiley31.gif]




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (16.4.2014 22:07:05)

Dobra vam vecer drage moje cure!
Moje dvije cure spavaju, okupala ih, nahranila i potrpala u krevete, sad malo odmaram pa cu i ja na spavanje[sm=smiley36.gif].
Danas me tako uzasno bolila glava nakon posla da sam mislila da cu se ispovracati, i na kraju skontam da sam dehidrirala. cijeli dan na poslu (od 8 -14) ja se uopce nisam napila vode. Tj nisam se uopce dizala od kompjutera jer sutra ostajem sama u uredu pa da se malo jos ustosim.
Napisala sam vec da su nam se programi na poslu promjenili, bilo me dosta strah hocu li sve uspjeti pohvatati u 3 dana (jer sam vidjela da vec u cetvrtak ostajem sama u smjeni, ali sam odusevljena koliko nam je taj program pojednostavnio poslovanje, i bas je jednostavan tako da mogu ponosno reci da sam sve pohvatala, naravno, postoje jos neke cake i finese, ali kolegica iz popodnevne je rekla da je ona ujutro dezurna na tel doma dok se ja ne opustim, pa ako bilo sto zasteka slobodno je zovem.

Hvala vam puno na cestitkama za rodjendan, moje malene princeze! Kad se sjetim danasnjeg dana prosle godine, odma mi je nekako milo i toplo oko srca! Onaj prvi trenutak kad ugledas taj maleni paketic! Svjestan si da si se zaljubio do kraja zivota u tu malenu mrvu (kod mene su obje bile sicusne).
Malo sam sentimentalna danas, neznam jeli to zbog ovog kretenskog vremena, rodjendana, posla ili kombinacije faktora, ali tako je - kako je.

Cuba, bravo za super proslavljeni rodjendan, a svekiji su ti stvarno cudo! I kod mene je bila slicna situacija...
Danima unaprijed sam ja sa svekrvom sve dogovarala, jer je rekla da ce ona napraviti jednu tortu, a da ja napravim jos jednu... Na moju svekrvu stvarno nikad nemam rijeci jedne, uvijek je hvalim. To je jedna zlatna zena koja je definitivno najbolja baka i neznam sto bi bez nje, ali svekar je druga prica. Inace vec jako dugo me iritira, ali smo u ok, pristojnim i korektnim odnosima. Covjek je uzasno naporan, snjuhav i egocentrican i stvarno sam ne jedan put rekla svekrvi da ja neznam kako ga do sada nije vec zamlatila sa necim.
Da ne duljim, u cijelom tom dogovaranju oko proslave i on je bio prisutan, da bi ja u ned ujutro otisla nesto uzeti kod njih i uletim u pola razgovora. Svekrva ga pita PA ZAR BAREM JEDNU NEDJELJU NEMOZES OSTATI DOMA? A on na to: PA ZASTO BI OSTAO, IDEM IGRAT BOCE KAO I SVAKU NEDJELJU, STO JE DANAS POSEBAN DAN. MENE NITKO NIJE POZVAO.
Ja sam samo pokupila po sto sam dosla, jer jednostavno nisam htjela ulaziti u raspravu (Sveki je to obavila umjesto mene).
I sad mi recite zar ja covjeku koji je nono mojoj djeci moram slati posebnu pozivnicu? I kad sam zvala moje pricala sam sa mamom, pa zar je onda tata trebao reci mene nitko nije zvao?
To me bas izivciralo taj dan, iako znam da je on sve to izglumio samo da ima opravdanje da slucajno ne propusti nedjeljno bocanje.
Eto toliko od mene za veceras!
Cuba, Papalina, As, Mamii i ostale cure koje ste se malo uljenile[sm=smiley36.gif] kao i ja, puno vas pozdravljam, ljubite i grlite svoju djecicu!




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (17.4.2014 7:59:56)

matana sa zakašnjenjem čestitam vam vaš prvi rođendan i šaljemo puno pusaa[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]

mi danas od 6 budni kao da zna da joj je rođendan!
[sm=smiley27.gif] mi je veliko ko kuća!! ujutro sam joj odmah čestitala, nisam baš u 1i12min bila budna kao Cuba, ali svejedno, oči se zasuzile odmah...nemogu vjerovat stavrno...[sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif]

cuba sueper da je sve prošlo kako si htjela...a svekrvu nećemo komentirat..mislim, ja se odmah naživciram..mi sad u sub slavimo i onda meni teta kao joj neznam dal će doć jer kao ima pripreme za uskrs...[sm=zmeden.gif] ini wtf!!! mislxim ok ide u 20h na misu, teško je doć na pol sata, i onda još spomene da mora negdje sa frendicom.. ma... debilana... i ovi od mm rod isto kao da neće doć...a ja ih zvala,... ma nabijem ih na kuki...

C obožava pse evo ona opet viče babi babi (bobi-naš pas ) i samo bi ga gledala... sad idem jer će mi sobu uneredit....pusaaa[sm=smiley27.gif]




cuba -> RE: Proljetne bebice - 2013g (17.4.2014 8:42:44)

Jutro cure[sm=smiley1.gif]
D mi još spava, zadnjih noći se dosta nacicava, kad će te dvojke više izaći, baš im dugo treba. R jede doručak a ja pijem kavu[sm=smiley1.gif]

Papalina sretan prvi rođendan ljepotici Chiari od mene i moje ekipe[sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=metulj.gif][sm=metulj.gif][sm=torta.gif][sm=smiley10.gif] Neka je zdravlje, sreća i ljubav prate kao i do sada[sm=smiley1.gif][sm=smiley27.gif]

MaTana super što je i vaš rođendan prošao odlično[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Ti si se vidim dobro ušaltala na poslu, odlično za novi program koji će ti olakšati posao[sm=smiley20.gif] A kako vidim svi smo u istim problemima sa svekijima ili rodbinom[sm=smiley21.gif] Ne znam u čemu je problem doći djetetu na rođendan sat-dva i svi sretni i zadovoljni[sm=zmeden.gif] Ah, o tome bi se valjda knjiga mogla napisati...

as draga, zaboravila sam jučer komentirati kako te tm baš lijepo iznenadio sa ranijim i nenajavljenim dolaskom kući[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Jel trebao toliko ostati ili se to nešto promijenilo? Ma svakako super i sada uživajte i za nas koje smo bez muževa[sm=smiley36.gif]
Vidim tvoj A je super stabilan na nogicama, mogao bi on prohodati među prvima od proljetnih bebica kako je krenuo[sm=bravo.gif]

Sutra smo ujutro naručeni kod pedice na sistematski i cjepivo pa vam javim mjere i kako je sve prošlo a nadam se da će dobro kao i do sada. Idem sada spremati R za u vrtić, svekar dolazi po njega u 9h.

Javljate se cure, baš nam je tema malo utihnula[sm=smiley13.gif]
Veliki kiss svima :-**




daze -> RE: Proljetne bebice - 2013g (17.4.2014 9:16:34)

Cuba sretan rodjendan malom ljepotanu Dinu s malim zakasnjenjem[sm=darilo.gif][sm=darilo.gif][sm=smiley31.gif]da uvik bude zdrav i nasmijan[sm=smiley1.gif]
I svim drugim proljetnim bebicama sve najbolje za prvi rodjendan,puno srece i zdravlja zelimo ja i moja M[sm=smiley1.gif]




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (17.4.2014 21:31:34)

Vecer

Evo mene na brzinu, cijelu noc sam imala temperaturu, tresla sam se od hladnoce kada sam tek legla, da bi smogla snage tek u tri, kada mi je bilo malo bolje,ustati da uzmem toplomjer. i bilo je tada 38.5, jutros opet 39, pa onda u toku dana 37,5, da bi sada skroz spala... Nemam pojma sta mi je bilo[sm=zmeden.gif]
A spava, a i ja se spremam za krevet, jer sam preumorna..

Papalina sretna Chiari prvi rodjendan, puno zdravlja, srece, ljubavi i svega najljepseg[sm=bravo.gif][sm=darilo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=metulj.gif][sm=rozica.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=darilo.gif][sm=torta.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_playfull.gif][sm=zz_showoff.gif]

Cuba prema planu trebao je ostati 45 dana, a onda kasnije je doslo do izmjena na 30 dana, tako da sam ga ocekivala ovaj tjedan, a on je mene iznenadio prosli tjedan[sm=bravo.gif]
Sto se tice A i samostalnog hodanja, pustiti ce se on kada bude spreman, a ne vjerujem bas da ce ubrzo. On je i znatizeljan i stvarno se nicega ne boji, ali mislim da ipak jos nije spreman[sm=smiley36.gif]

Matana [sm=bravo.gif] za proslavu, a sta da vam kazem za svekrve i svekre, vec sam svoje rekla i ranije. Super da si sve konce na poslu pohvatala [sm=bravo.gif], nadam se da cu i ja, jer je i kod mene bilo promjena[sm=smiley36.gif]

Idem sada jedva gledam




cuba -> RE: Proljetne bebice - 2013g (18.4.2014 16:49:15)

DD cure[sm=smiley1.gif]
Kratki raport[sm=smiley36.gif]
Noć nam prošla super, tako da sam se fino naspavala[sm=smiley20.gif]
Jutros smo bili kod pedice, moja mrvica ima 9,400kg i 77cm[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Pedica je zadovoljna sa mjerama, bio je jako dobar. Dobio je i cjepio, zaplakao malo al čim se med.sestra odmakla smirio se[sm=smiley1.gif] Doći ćemo pred ljeto još jednom čisto da vidi kako hoda. Idući sistematski pregled je u 12mj i do tada smo mirni sa cjepivom[sm=smiley20.gif]

Jutro proveli u šetnji i na kavi sa mojom mamom, poslije kod mojih išli na ručak pa kući.
Sad ćemo opet malo u šetnju da iskoristimo dan do kraja.

Opet je neko zatišje vidim, javljajte se cure...
Meni je sutra rođendan pa očekujem čestitke[sm=hudicek.gif][sm=hudicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=zz_mstickle.gif][sm=zz_tongue.png]




Mamii -> RE: Proljetne bebice - 2013g (18.4.2014 22:28:28)

Večeer [sm=smiley1.gif]
Evo i mene, nisam se javljala ovih dana, nisam baš stigla.. Spavali smo kod mojih 2 dana, a u srijedu sam išla popiti cugu s frendicom, i kako to već biva - 2,3-5 cuga i završile vani [sm=smiley36.gif] Bilo je suuuuper, samo drugi dan sam umirala jer sam malo pretjerala s cugom, ali nije mi ni malo žao, baš sam sretna šta sam se malo podsjetila kako je izać i vidjet drage ljude [sm=smiley1.gif]
Cuba i Matana baš mi je drago da ste lijepo proslavile rođendane svoje dječice! Najvažnije da su oni sretni a za ostale nije bitno. Svekije ne bih komentirala, jer za njih imam vrlo oštar jezik [sm=smiley36.gif] Papalina, javi se i ti kako je prošao ročkas i kako je C sve svidjelo!! [sm=smiley1.gif] Jooooj kako su već velikiiii!!! [sm=zz_skip.gif]
Cuba, super za mjere, moj je točno toliko imao sa 9 mjeseci [sm=smiley36.gif] Pravi ti je frajer! [sm=smiley1.gif]
As, jesi li bolje? [sm=smiley13.gif] Jel te to neka viroza ćopila ili? Ozdravi brzo i ljubi A pravog hodača! [sm=smiley1.gif]
A gdje su nestale Mamek i Dada? [sm=zmeden.gif] Javite se i vi cure
Eto, mi smo dobro.. N je bolje volje, aktivan je jako tako da mi je super došlo odmoriti se kod mojih. Uglavnom ga je moja mama čuvala, išli su u vrt, šetnje, igrali se, plesali i baš im je lijepo bilo [sm=smiley1.gif] Svaki dan ga je toliko umorila da mi je spavao po danu 4 sata i navečer normalno išao u 8 i 30 [sm=smiley36.gif] Što se tiče hodanja, držim ga za jednu ručicu, odnosno on mi drži vršak prsta i samo što se ne pusti [sm=bravo.gif] Već par puta je, napravi par koračića pa sjedne. Al lijepo se digne sam s poda i iskorača do kreveta. Tako da samo čekam dan kada će prohodati, i jeeedva čekam iako znam da ću onda biti još umornija [sm=smiley1.gif] Sve u svemu jako mi je dobar, po dućanima je ko bubica, ni ne znam da je samnom, a po vani je glavni šarmer, svima se smije i hvata curice za igru [sm=smiley36.gif]
Danas je cijelo popodne proveo na nekom sloniću od Chicca na kotačiće i odguravao se nogama, do sada ga nije doživljavao ali postao mu je zanimljiv. Pa ću mu vjerojatno da 1. ročkas ipak kupiti neko takvo vozilo samo zabavnije od slonića [sm=smiley36.gif]
Sutra ćemo se družiti sa svima pomalo jer smo malo zapostavili neke ljude, baš nemamo vremena. Ići ćemo kod sveki na ručak jer danas nije stigla vidjeti N jer je radila kolače.. Pa mi moramo k njoj... A u nedjelju smo na doručku i ručku kod mojih djeda i bake u Crikvenici, pa ko se ljutio nek se ljuti, ja se baš veselim ići [sm=smiley1.gif]
Kupili smo auto i sljedeći tjedan idemo po njega [sm=bravo.gif]
Sutra se neću javljati pa ti Cuba unaprijed želim sreeetan rođendan, da se lijepo provedeš i neka ti se ispune sve najljepše želje! Sretnoo [sm=rozica.gif][sm=sloncek.gif][sm=ribica.gif][sm=muca.gif][sm=metulj.gif][sm=darilo.gif] I ako se slučajno ne javim u nedjelju, svima vam od srca želim Sretan Uskrs, napapajte se fino i uživajte sa obitelji! [sm=zajcek.gif]
Laku noć svima![sm=smiley27.gif][sm=zz_inlove.gif]




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (19.4.2014 8:29:29)

Jutro cure!
Dok ne zaboravim:
Cuba sretan rodjendan draga!
Papalina Chiarici sve najljepse zelje!
Mamii neka se ljuti ko hoce, pogotovo ako dugo niste bili kod njih!
As se malo previse golicala kad joj je m dosao pa se prehladila[sm=smiley36.gif]
Ja sam danas slobodna a sutra radim jutarnju i bas mi je zao sto cu propustit uskrsnji rucak...
Sinoc sam obojila jaja, danas mislim neki kolac napravit, iako neznam kome...
Ako se nestignem javit sutra zelim vam Sretan Uskrs!




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (19.4.2014 9:58:26)

Dan

Samo na brzinu, znam zasto sam imala temperaturu, ulovila me crijevna viroza [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] moram trcati u wc, pa cu biti brza

Cuba sretan ti rodjendan i sve naj naj bolje ti zelim u zivotu, tebi, tm i tvojoj djecici [sm=bravo.gif]

Mamii ma N je bas pravi hodac, i sarmer, kako pricas, cini mi se da su slicni on i moj A[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Matana e da je bar od golicanja [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Odoh [sm=smiley13.gif]




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (19.4.2014 23:47:32)

Ja sam toliko umorna da sam došla samo našoj slavčjenici poželjet sve najbolje! Cuba sretan rođendan!! [sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_showoff.gif][sm=zz_inlove.gif]

laku noć cure, javim se ! :*




Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sljedeća stranica >   >>