RE: Proljetne bebice - 2013g (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


Mmaestral -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 10:49:35)

Ides, Matana, bravo! Moja tek ledja-trbuh.
Aries-jantarna se jednom mjesecno cisti 2 min pod tekucom hladnom vodom oa se stavi na jutarnje sunce 1-2sata da se napuni. Ja joj stavim na ruku ili nogu jer me strah oko vrata.
Tata ima maligni tumor na crijevima, a cini se i nesto na prsima. Izvaditi ce mu cijelo debelo crijevo odmah, a ostalo onda poslije :( Ima 70 g i misli da ce umrijet. Jako pesimistican, pa se stalno borimo s njim da ga razveselimo.




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 11:08:22)

Mmaestral zao mi je zbog tvog tate...[sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




cuba -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 14:22:45)

DD cure[sm=smiley1.gif]
Evo tipkam u miru i tišini, oba frajera spavaju[sm=smiley1.gif]
Mmaestral draga, jako mi je žao zbog tate, nadam se da će ipak dobiti tu bitku[sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=pikapoka2.gif] Znam da je teško ali trudite se i dalje da ga održite sa dobrim vibricama jer je i to jako bitno[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Cure, danas mi je D zamalo pao sa kauča[sm=smiley3.gif] Kauč je na L i u kutu sam makla jastuke i stavila njegov baby gym. Već tjedan dana se okreće na bok, pa je uspio i na prsa i natrag i eto danas se brzinom munje okrenuo i to 2x, on je bio na kauču a nogice mu visjele..bila sam u šoku kad sam ga vidjela a stala sam samo par metara dalje od njega (vadila R ručak za stolom)..definitivno ga više nigdje osim u krevetiću ne smijem ostavljati..

Recite mi kako vaši doje tj u kojem vremenskom razmaku?? Meni D dosta doji (barem je to po meni puno) svaka 2h. Imam ja mlijeka dovoljno, lijepo on to pojede ali čini mi se da bi što ide stariji trebao imati malo veće razmake u jelu a ne kraće[sm=zmeden.gif] Ili je to sada zbog ovih vrućina pa češće traži?? R sam dojila 6mj ali smo prestali taman pred ljeto pa nemam iskustva sa dojenjem po ovim vrućinama..

Puse svima[sm=smiley1.gif]




Afrodita83 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 14:24:56)

Helouuu!
Evo nas na kratkom cekiranju. Danas idemo kod pedice na pregled,ona radi u bolnici i inace je od mije mame frendica pa cu odvest Damjana da ga ona pogleda jer je ovaj nas pedijatar koma ziva! Tako mi je zao sta ona nema ambulante pa ga ne mogu upisat kod nje...
Endless molim te daj mi te podatke za pedicu u Pitomaci jer ga kod ovog trola vise necu vodit.

Maestral zao mi je zbog tate....sad je najbitnije da budete svi uz njega i izvucete ga iz depresije! Drzi se!

Damjan je konacno zaspao. Zadnjih daba ima tulum i po nici i po danu nece ni jesti ko prije,zanima ga sve zivo samo ne jeko i spavanje!!!

Idem sad odmorit pa ga spakirat za kc.

Puseeee!!!




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 14:29:45)

Matana[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za okretanj

Maestral zao mi je zbog tvog tate[sm=smiley19.gif]
Nazalost razumijem kroz sta prolazís i ti i tvoja obitelj,i nema rijeci utjehe kada je to u pitanju,samo treba gledati pozitivno i tvom tati olaksati borbu i pokusati ga oraspoloziti kako bi okrenuo misli od svega toga. Kod starijih ljudi to se sporije siri,pa se treba nadati pozitivnom ishodu. Nada umire zadnja.
[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]Moj je tata imao rak prostate s metastazama na kostima,bolest mu je otkrivena kada je vec bilo kasno,ali opet nakon toga zivio je jos 3 godine,i do zadnjeg dana nada je bila prisutna.
Zbog toga naoruzajte se pozitivnim mislima i pruzite mu svu mogucu potporu.

Da vas pitam jos nesto.. puna sam pitanja[sm=smiley36.gif]
Kada ste vi svojim bebicama kupili neke igrackice i koje su to bike,tipa baby gym i sta bi jos mogla. Arianu je mjesec i 8 dana i danju je dosta budan i sve ga zanima i samo gleda,pa sta vi mislite da li je vrijeme da ga s necim takvim zabavim ili je jos mali?






as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 14:34:07)

Cuba moj je jos mali pa nisam ti bas neko mjerilo,danju jede nekad svakih sat vremena,nekad svaka 2 sata.




aries -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 20:42:58)

mmaestral,i meni je jako zao zbog tvog tate...nadam se da ce bitka biti uspjesna,morate ostati pozitivni...
cuba,i ja sam ocekivala da ce se obroci prorijediti,ali mi je pedica zadnji put rekla da zbog vrucina,a a s obzirom da ne ne pije nista drugo (tipa vode,caj)ne nastojim povecati razmak vec da doslovno dajem kad trazi,bilo to za pola sata,sat ili dva,da se ne muci zedna...ipak to obicno bude svaka 2 sata,nekad mi samo zatrazi ranije,ali to vec znam da ce traziti po kolicini koju pojede put prije toga...sto cemo,tako nam je,cari dojenja[sm=smiley1.gif]




Mmaestral -> RE: Proljetne bebice - 2013g (21.7.2013 23:31:43)

Hvala na potpori. Znam da je bitno biti optimistican, a to mom tati nije moguce pa se vec i ja svacega bojim jer znam kako psiha lose moze utjecati na sve.
As, zao mi je sto si i ti prosla kroz slicnu situaciju :(
Cuba--meni je prvo pa ne znam iz iskustva, ali frendica ima bebu 10 mj staru i jos uvijek doji svakih sat i pol. Bebe si uzmu ritam i onda ga ne mijenjaju. Jedino ne znam da li ga ti sama mozes nekako promijeniti. Mozda da jos nakon podoja izdojus pa mu das na spricu da vise pojede, pa ce duze biti sit, pa kasnije traziti.




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (22.7.2013 7:10:58)

hej cure...evo mene , ja u 8 i pol krećem za opatiju na pregled kod ginića...nadam se da je sve u redu samnom i da nemam kakvih boleština... danas mamasitsa čuva chiaritu dok se ja nevratim jer su nesnosne gužve tamo pa bolje da je doma nego sa tatom u autu a i zanima me dal može bez mene toliko jer čim me nema blizu odmah dreka... pa sam kupila bebimil pa ako bude gladna nek joj uvali bocu[sm=smiley36.gif]
evo ja opet šmrcam pas mater...jučer smo se kupali..more je ugodnih 25C ( jer sam uzela termometar patkicu ako je za vjerovat joj[sm=jezicek.gif]) i večer sam se tuširala pa zaspala sa mokrom kosom i sad mi se nos skroz cijedi... malo smo i chiarici nogice smočile i uživala je i umirala od smijeha[sm=bravo.gif]
joj, cuba, meni je ona na početku svaka 3-4 sata al otkako je postala veliki sisoljubac[sm=jezicek.gif] sad jede svakih sat i pol dva nekad i svaki sat... uz to joj dajem i čaj od koromača...i voli ga jako... i mislila sam da bi čaj možda mogao nadomjestit mlijeko pa da tako često ne dojim al jbg..mlijeko je mlijeko[sm=smiley36.gif] neznam, ja jednostavno poslije podoja nemogu izdojit ni pišljivih 20ml... jednostavno valda nemogu izvuć to mlijeko sa izdajalicom, valjda imam koliko mi je potrebno...
ali definitivno, otkad je češće na sisi, po noći baš lijepo spava...sinoć je u 9 zaspala i eno je još spava ko cok bez budit se[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] stvarno za poželjet je[sm=smiley1.gif]
svekar je neki dan kupio onu mrežu za ležanje-ljuljačku ( valjda znate na šta mislim ) i stavila sam sinoć chiaru u to i ljuljali smo je..i uživala je prasica[sm=smiley1.gif]
ja se navikla na svekije, nekako mi sve lakše izgleeda kad je mm doma... briga me više
za njih[sm=smiley1.gif]
neznam, evo mene firma opće ne zove za novi ugovor[sm=zmeden.gif] mogli su bar sad mi još produživat...najprije sam bila na 3 sad sam na 1 mj i kako mi se čini sad ću bit na 0mj[sm=zmeden.gif]

maestral baš mi je žao za tatu...tako si me rasplakala....samo morate mislit pozitivno i biti takvi s anjim..jer vi ste jedino što ga održava na životu[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] moj tata je operirao srce..zalistak...stavili mu umjetni, rekli da ima fore 12god stim, eto njemu još ostalo 5god ja mislim..i on sve više o tome priča...a svi u obitelji imaju nekakvih problema sa srcem..on je isto mlad ostao bez tate...pa kad se sjetim baš mi dođu suze na oči...i rekao je da mu je najljepše sa nama svima...pogotovo ujutro kad svi idemo zajedno u dućan i na kavu...i to ga jedino drži jakim...

idem sad još se sredit dok se ova ne digne...pusaaaaaaaa[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] [sm=smiley27.gif]




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (22.7.2013 11:33:01)

Evo došla s pregleda... sve u redu, sve je mekano pa rekao da neće još menstruacija doć kad tako puno dojim na svaka 2h... chiarita je bila očekivano nervozna[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] pa je dobila bebimila i zaspala na pol sata evo već je budna i jede prsteke[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i jako je plakala mamasiti i kad ju je nosila, ju je zaboljelo i neku sukrvicu je imala na gaćicama...moglo bi se šta desit ovih dana pa da napokon upoznamo Paolicu[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
[sm=smiley27.gif]




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (22.7.2013 18:44:29)

Pozdrav mamice i bebice[sm=bravo.gif]

Danas smo se slikali za putovnicu. Oci otvorene, usta zatvorena,gledati u aparat,bijela podloga,nisam ga smjela nasloniti na sebe,morali smo ga drzati sa strane s tim da glavícu jos ne drzi cvrsto od 10 slika jedna je bila upotrebljiva i to je pitanje da li ce mi ju na mupu uopce primiti jer su mu usta malo otvorena. Kazu i ovi fotografi da je sad procedura i da ih brdo vracaju na ponovno slikanje sto se tice bebica

Ma meni je najgore sto s njim moram cekati u redu u mupu,jer ga nemam kome ostaviti,i da mi nakon 2 sata cekanja kazu morate ga opet slikati,a imam neki predosjecaj da ce tako i biti,nadam se da grijesim.





Mmaestral -> RE: Proljetne bebice - 2013g (22.7.2013 21:42:10)

E, a jel potrebna putovnica za bebu za Ljubljanu? Posto smo u EU?
I cure, kad se smije klokanica pocet upotrebljavat?




MaTana -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 7:34:54)

Cure stavila sam par slikica mojih princezica [sm=bravo.gif]




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 8:52:25)

hej curke... evo mi se ustale u 7 i 20...spremne čekamo nonota da nas pokupi pa idemo na kavicu..d.anas ćemo bit malo brže nego inače jer je jakooooo toplo...baš pakleno...moram kod pedice da mi produži uputnicu za kukiće...

i da, došla je napokon mala paola[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] danas imamo malo prije dva to za kukće pa nestignem ju ić vidjet a i neš mi nos cijedi pa se nadam da ću sutra... baš sam nestrpljiva...kaže sestra da je smiješna ful i da liči na tatu...[sm=smiley36.gif] to su mi noćas javili u 2h pa nisam više mogla zaspat do 4..

eto ova moja jede svakih sat vremena, za poludit je to tako[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
i tako...idem sad ja ća... pusa mamama i bebuškama[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




aries -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 10:06:23)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]za mamasitu i malu paolu,cestitamo i teti papalini[sm=smiley1.gif]za razlikz od noci prije kad su nas mucile mahune,nocas smo spavale super,mm na putu pa sam je ostavila u krevetu sa mnom...kasnije je zaspala,ali je i jutros produzila do 8,umjesto uobicajenih 6 sati..ugodan vam dan zelim,cuvajte se vrucina...
matana,cure su ti predivne [sm=smiley1.gif]
mmaestral,ne znam za klokanicu,i mene zanima..valjda kad mogu drzati glavu,sad s 3 mjeseca[sm=zmeden.gif]valjda ce netko napisati...ma nisam znala da ne smijem piti beta karoten dok dojim,sreca samo sam 3 popila..inace dobijem alergiju na sunce,crveni osip koji svrbi,pa stalno moram biti u hladu dok ne prodje..a posljednje 2 godine kad sam 2-3 tjedna prije polaska pila,nisam imala problema..nema veze,samo cu se bucnuti,pa trk u hlad...




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 12:52:40)

Cestitke mamasiti [sm=bravo.gif]

Maestral mislim da treba bar ona nova osobna ako nemas putovnicu za bebu.

Evo predala sam nam za putovnice i kao sto sam predpostavljala one slike od jucer nisu prosle,pa smo se odmah isli opet slikati,fotograf nije opet naplatio, a jedna slika je prosla i na njoj su mu otvorena usta i vidi mu se rukica skroz malo u kutu. Pa ti sada znaj sta taj ludi program gleda da bi slika prosla. Teta u mup-u je bila tako ljubazna i rekla mi je kada opet dodjem s novim slikama da ne trebam uzimati broj i cekati u redu nego samo da se njoj javim na salter í bila sam gotova za 2 minute. I mali me bas slusao[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ljubi ga mama[sm=smiley1.gif]




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 15:25:17)

hej cure...evo nas s pregleda kukića...skoro sam poludila dole... sat vremena čekali za pregled...beba ko u priči a doktor na hitnoći u sali...al eto došao dr za sat vremena..kukići svi u redu...nema više širokog povijanja iako otkako su ove vrućine nit nisam široko povijala...sad te švedske pelene mogu predat paolici i riješit se tih stvari koje smo prerasli...
chiara je bila dobra, papali smo dole pa je zaspala ali kad ju je dr onako kukove gledao i raširio noge samo je počela jecat i ostajat bez zraka..jadničak mali... dole je bila čekala za pregled i neka cura kojoj je mama savjetnica za dojenje pa mi je rekla da šta bespotrebno trujem djete sa čajem... da će mi odbijat sisu i bla bla...i da joj netreba niš osim sise do 6mj... da zna šta govori i bla bla...i da ona doji na zahtjev i da opće neide za tim dal joj mali dobija i koliko dobiva na težini bitno je da doji... i bla bla... mislim osjećala sam se ko nemajka kad me tako napala za taj čaj...pa nemogu ni ja baš svakih sat vremena nju držat na sisi..iscrpljujuće je pa popije 30-40ml čaja pa ide spavat...a ne odbija sisu tako da ćemo to zanemarit...i kaže da je to skok u razvoju jer da se to javlja svakih 3 tjedna valjda...bo... ma..inače volim savjete od drugih iskusnih ali stvarno ko neka sekta su te žene koje se bore toliko za dojenje...tako je jedna rekla toj curi da nije imala mlijeka i da opće nije dojila... da je u 1h izdojila i 10ml i da nije više mogla a ova se okrenula i otišla ća...[sm=zmeden.gif]
ugl, danas neidem vidjet paolu jer već je šogor krenuo pa idemo sutra...

javila mi piturica na fejs, da su chiara i njena Eva jučer bili u novom listu u rubrici rođeni pa sam odmah čekirala to kod mojih da sačuvaju taj novi list za uspomenu...[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]

za klokanice točno neznam, ali imate i klokanica koje su od 0-9kg samo neznam cijenu...tu je moja seka dobila pa će mi ju dat samo neznam, strah me da me onda kičma ne ulovi a lakše mi je gurat kolica nego nju nosit-bar ja tako mislim...pa se raspitajte po dućanima koliko dođu takve...

eto neznam šta bi još rekla...idem sad malo na fejs kad ova spava i tako... i mislim odspavat malo jer otkako su u 2 ujutro javili da sam opet teta nisam mogla do 4 i pol zaspat, onda mi je taman stonoga pala na nogu sa stropa pa sam se usrala ko grlica[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] i onda smo se probudili u 7 i 20 tako da nisam baš najbolje spavaa...eto kod nas se naoblačilo, palo već par kapi... pusa curkeee




lanac3101 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (23.7.2013 22:53:34)

Helou kokoške, evo i mene nakon ajoj vremena da se javim. Sama sam sa klincima uglavnom pa ne stignem , a uveče padam s nogu pa samo vas pročitam.
Uglavnom napredujemo ko mali zmaj je maleni, ima 7300 ,baš sam bila u petak kod mojih na poslu pa sam ga nabacila na vagu, jedino ga nisam mjerila, ali nosi frajer 68 robicu koja mu je polako na knap. Na kontolu idemo iza 05.08. pa ćemo vidjeti.
Vidim većina bebica ima problema sa zubićima, mi ne da nemamo nego sam užasnuta, donje jedinice samo što mu ne izbiju, mažemo calgelom pa mu tobože malo ublaži .Inače je vesela bebica, vole se on i braco, gine maleni za njim. Okrece se samostalno, čak se frajer ustaje sjediti sam, a kad je na stomačiću pokušava puzati .
Sa kakicom nema problema, polako sam mu počela davati kašice, naravno pravim ih sama. Siki po danu svaka 2 sata, po noći uglavnom spava, osim kad nas uhvate skokovi u razvoju.
Joj javim se još, ne znam što bi još napisala.
Papalina batali te sektašice, i mene su napadale sa Matijicom kad sam ostala bez mlijeka pa sam ih nakraju sve sterala u rodni kraj.




Mmaestral -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 1:07:31)

Cestitke teti Papalini i mami!
Ja bi klokanicu za krace relacije, stalno hocu pitat dr jel smijemo, a ona jos na godisnjem.
Kakve su te nove osobne? Kak se to radi za bebu?
I mene totalno napale te tzv savjetnice. Nemaju nimalo razumjevanja. I sve svima isto govore, makar dijete zavrsilo u bolnici jer je mama slusala njih i samo dojila Hvala Bogu pa vjerujem sebi i ne slusam nebuloze jer vidim kakvo mi je dijete ako samo dojim. Ne moze svakom biti isto, nisu sva tijela ista, nekom mlijeko curi, nekom jedva idu kapi. Isto kao kod muskih sperma i ne mogu one tvrditi da svaka mama moze samo dojiti kad iskustbo pokazuje drugacije. I onda ti samo nabijaju osjecaj krivice i mislis da nesto radis krivo. Svaka cast sto se trude i pomazu zenama kohe trebaju pomoc kako dojiti, ali previse se ponekad igraju s davanjem savjeta suprotnim od onoga sto dr kaze, pa dheca nedobivaju na tezini i zavrse u bolnici.




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 8:59:15)

Jutro[sm=smiley1.gif]

Vec je vruce[sm=smiley13.gif] mislila sam u setnju,ali prevruce je tako da danas malo odmaramo od izlazaka. A i kada setam uz more bacila bi se u njega,ali cekati cu ipak kontrolu kod ginekologa.

Kada su ga slikalí pitali su me dali slika treba i za osobnu,pa sam uzela,pa cu mu i osobnu napraviti. Sada u Eu i djeca mogu ímati osobne i vrijede u cijeloj eu. To je ok bas.

Nitko meni ne odgovara za te igracke za bebe,tj.kada ste vi svojima kupili nesto da ih zabavi i sta je to bilo?




Papalina -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 9:06:05)

a moju niš ne zabavlja...samo želi društvo nečije...
etoo jedino kupila joj nona u c&a cvjetić koji pjeva i pun pogodak je to[sm=smiley36.gif] i plišanu minnie...sa njom spava kad god idemo negdje....
teta je kupila i bubamaru kad se rodila al nije neš oduševljena snjom nekako... kupi joj tako nešto šta svira[sm=smiley1.gif]




Mmaestral -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 10:25:34)

Ja sam ju sa 2mj pocela stavljat na babygym, i ranije bi probala da smo bili doma. Voli ra se na tome gleda u ogledalo, onak v7si prema dolje da se vidi. Pa mobil za k4evetic super, one igracke sto se vjesaju na kolica. Plisane male voli da su jarkih boja. A i kad pocne hvatati loptica sa spagicama. Voli gl3dat lisce u krosnjama, blizu doci. Svadta nesto. Probaj pa ces vidjet na sta reagira. Ugl da svira, svijetli i jarke boje. Ogledalo nam je super i u kupaoni i sobi, zajedno se gledamo i pricamo.




cuba -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 12:11:04)

Hej curke[sm=smiley1.gif]
Baš mi je drago da se javljate sa novostima[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mi smo super, D i dalje odlična beba, jede, spava, veseljak mali[sm=smiley4.gif] As na baby gym sam ga počela stavljati sa 2mj, isto tako i u ljuljačku a malo prije toga sa cca 1,5mj smo mu montirali i mobil poviše krevetića. Voli sve ali mu je ipak najdraža žirafica veselih boja koja se može zakačiti bilo gdje i kad ju potegneš vibrira[sm=smiley10.gif] To je od R igračkica, njemu je isto bila favorit. Imaš takvih za kupiti u dm-a na razne životinje (cca 40kn).
Inače što se tiče dojenja, D više nekako nema pravila. Evo npr jutros je jeo u 8.20h pa u 11.20h dakle nakon točno 3h a zna se dogoditi da traži i nakon sat vremena. Nema veze, neću dojiti zauvijek pa kad god traži ja ću mu dati, pogotovo dok su ove vrućine..

MaTana, pogledala slikice cura, predivne su ti[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kako mi je N samo izrasla, ista je ti[sm=smiley1.gif]
Papalina čestitam i ovdje na maloj Paolici[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Super i za pregled kukića, što ne morate više široko povijati[sm=smiley20.gif]
D sam u klokanici nosila samo jednom kad je imao mjesec dana (moja ima onaj nastavak za glavicu, od 0+ ide) ali je meni njega jako teško u tome nositi i meni su kolica svetinja a i on se jako voli voziti u njima tako da te klokanice, slingove, mei taie i ostale razno razne marame zaobilazim[sm=smiley36.gif] Ali tko voli neka izvoli...

E, ja se jučer prvi put okupala[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] sezona je napokon otvorena, idemo i danas popodne i jedva čekam[sm=smiley1.gif] More je odlično... Jel se vi cure kupate?

Puseeeee[sm=smiley31.gif]




aries -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 13:26:43)

Ja jedva cekam kupanje sljedeci vikend,jee...Sto se igracki tice,moja L ima par krpenih,plisanih -zabu,kravu,pticu i gusjenicu,sve ih voli,jarkih su boja,suskaju,nekad ih drzi sama,nekad ja proizvodim zvukove,priblizavam,udaljavam i tako...onda ima zvecke koje isto voli,stalno ih trpa u usta,pa ih perem stalno kao i gumene osmice i krugove za desni..to joj drzim dok ne uzme sama,pa malo premece po rukama,prozvace i baci...mobil iznad kreveta isto voli,gledala bi po pola sata,ako mi ne dosadi stalno navijati...i da ogledalo i ona voli,smije se i prica si...




as1986 -> RE: Proljetne bebice - 2013g (24.7.2013 16:08:46)

Hvala vam na odgovorima[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Znaci odprilike ste sve pocele s igrackicama oko mjesec i po, znaci mogu i ja poceti. Hvala vam na idejama[sm=smiley1.gif]

A s kupanjem cu ja mozda krajem 8. mj pocetkom 9.mj,ovisi kakvo bude more. A kad se bebica moze kupati u moru?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>