Rodilište u Zaboku (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


kikica82 -> Rodilište u Zaboku (2.7.2013 21:22:51)

Mame, molim vas iskustva vezano za rodilište u Zaboku, po mogućnosti novija!




kikica82 -> RE: Rodilište u Zaboku (4.7.2013 21:55:17)

Uh, pa zar nitko? [sm=zmeden.gif]




kikica82 -> RE: Rodilište u Zaboku (30.10.2013 16:45:18)

Mjesecima nisam dobila nikakav odgovor na pitanje vezano za rodilište u Zaboku.
Prije par dana sam se vratila sa svojom bebicom doma, pa bih vam samo htjela prenijeti svoje utiske na rodilište, ukoliko koju od mama zanima. Prvu bebu sam rodila na Sv. Duhu i zbog lošeg iskustva nije bilo šanse da ponovno idem roditi tamo. Zato sam odabrala Zabok. I mogu reći da nisam pogriješila. Išla sam na carski rez jer je beba bila velika, a i prvu bebu sam rodila na carski, pa opreza radi. Cjelokupno osoblje, od svih doktora, primarijusa Fureša, fizioterapeuta, svih sestara, čistačica, ... svi su toliko ljubazni i imaju toliko ljudskosti u ophođenju prema pacijentu da sam ostala i više nego ugodno iznenađena. Sestre na svaki poziv dolaze istog trena u vašu sobu, vode vas na toalet, ako ne možete sami, operu vas u krevetu, presvuku,... Zaista im ništa nije teško. Doktori dođu obavezno dva puta za vrijeme vizita, ali i tijekom dana ako su u prolazu, uvijek navrate u sobu i pitaju da li je sve u redu. Bolnica je nova, čista, sve je uredno, kreveti na daljinski, svaka soba ima televizor, telefon. Na dvije sobe (4 pacijentice) je jedan wc i jedna kupaona.
Zaista, sve je odlično i za svaku pohvalu!




Stranica: [1]