Srednja do jaka bol desno ispod rebra-trudnoća 15 tj.??? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Što mi treba za novorođenče?



Poruka


Tajanaa -> Srednja do jaka bol desno ispod rebra-trudnoća 15 tj.??? (29.6.2013 14:40:48)

Drage moje, evo mene opet i tražim odgovore i nesto da se umirim :-)
Tražim po forumima ali nalazim samo ovu temu za trudnocu od 30 tj.na dalje, a s obzirom na veličinu bebe, mislim da nije to to pa otvaram novu temu.
***
Vec tjedan dana osjecam neprekidnu bol ispod desnih rebra, bol je srednja, povremeno jaka, pritisak jak i ne mogu sjediti, hodati, saginjati se jer jakooo probada.
Trudna sam 15 tj.i mislim da to nije zbog veličine bebe, ali ne e znam nista, pa molimsve drage mame i trudnice koje ista znaju, molim da mi se jave komentarima.
Treci put sam trudnica, nikad u nijednoj trudnoci nikakvih problema, tak da mi je sve ovo nova panika :-((




mamacita -> RE: Srednja do jaka bol desno ispod rebra-trudnoća 15 tj.??? (1.7.2013 0:58:12)

Draga moja, mala je vjerojatnost da ti je to od sirenja maternice, iako je mene bol upravo pod rebrima na obje strane gnjavila od 30 tjedna pa do poroda, a to je bilo upravo od rasta djeteta. Ispod rebara na desnoj strani nalazi se jetra. Ne znam da li ona obicno boli. No, svakako ti preporucam da se ne oglusavas na bol, i da ne pokusas sama odgonetnuti razlog boli, te da odes k svome doktoru ocpe prakse i kazas sta te muci, mislim da to nije pitanje za ginekologa. Sretno.




Stranica: [1]