|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kvaliteta lakova za nokte
10.6.2013 19:38:43   
mali_macic
jel mi se to samo cini ili je kvaliteta lakova za nokte pala.
prije kad bi si nalakirala nokte mogla sam prat sudje (na ruke), cistit bez rukavica i nakon tjedan dana bi jos uvijek izgledalo dobro.
sada mi vec drugi dan pocne pucat i ljusit, sada vise i ne perem sudje na ruke (imam perilicu) a dok cistim stavim rukavice i opet mi ne izdrzi lak duze od 2-3 dana.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kvaliteta lakova za nokte
10.6.2013 20:23:48   
BUMBI
Ja ga koristim samo za noge i dosta mi drži

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kvaliteta lakova za nokte
12.6.2013 11:45:08   
hkajo
na nogama dugo i meni drzi kad ti noge nisu stalno u vodi user posted image user posted image ja neki dan uzela lak u ofertisimi za 9 kn neki iz italije mislim cure moje drzi po tjedan dana a sude perem po 2,3 puta na dan i čistim kucu bez rukavica,prezadovoljna sam s njim jos tako malo dode i catrice po 15 kn su dobri

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kvaliteta lakova za nokte
7.3.2020 20:48:03   
JuliaOS
Ja koristim ove povoljne od 15 do 45kn dostupne svugdje; essence, maybelline, bronx colors, delia cosmetics, bourjois, catrice i zadovoljna sam. Ugl furam nude, roze, crvene, narančaste, žute, plave, sive...

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!