Margarin (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Prehrana djece



Poruka


Renata RR -> Margarin (10.6.2013 19:35:40)

Ovo je još jedna od namirnica od koje djeca nemaju baš i nikakve koristi osim začepljenja žila... Da li dajete djeci margarin ili kupujete maslac koji je malo skuplji? Mi smo navikli na maslac...




bella 1 -> RE: Margarin (10.6.2013 19:39:58)

ja sam mislila da je koristan [sm=smiley13.gif], patronažna mi je preporučila zbog potrebnih masnoća, ali listić samo odrežem...ukusnije mu je, a mislila sam i korisno, moram sad istražit malo o tome...[sm=zmeden.gif]




bella 1 -> RE: Margarin (10.6.2013 19:41:02)

pardon , maslac mi koristimo...[sm=smiley9.gif]




dadls -> RE: Margarin (10.6.2013 19:43:23)

Maslac ali i omegol.




sretnaz -> RE: Margarin (10.6.2013 19:44:44)

Propaganda čini čuda. Vjerovalo se da životinjske masnoće štete i onda su izmislili margarin. I sad se opet vraćamop na izvorne proizvode. Nakon svega što sam čula i pročitala logično mi je da je zdravije jesti ono što se proizvodi prirodno. Uglavnom za sad dajem samo maslinovo ulje, a ubrzo ću i maslac. Margarin se u našoj kuhinji koristi samo za kolače i to sve manje. Neki put ga kupim radi cijene kad znam da moram napraviti puno kolača. Ali mm isključivo maslac maže na kruh. Ja niti jedno jer ne volim.




Renata RR -> RE: Margarin (10.6.2013 19:47:38)

Nakon svega što sam čula i pročitala logično mi je da je zdravije jesti ono što se proizvodi prirodno


Slažem se![sm=smiley20.gif]




Ruža -> RE: Margarin (10.6.2013 19:50:20)

Sad smo u fazi namaži i smaži.[sm=smiley36.gif] Ali uvijek dajem prednost maslacu i svinjskoj masti.[sm=smiley1.gif]




Ninaa -> RE: Margarin (10.6.2013 20:26:32)

Mi to ne mažemo, mama ko dijete išla u Thalasotherapiju i tri tjedna jela za doručak margarin i marmeladu i tak mi se zgadilo da to više ne mogu probati, mi smo više od sirnog namaza i linolade. A za jelo koristim svinjsku mast imamo domaću, a u kolače sam stavljala maslac dok mu sad cijena nije otišla u nebesa




Stranica: [1]