|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sve mu se gadi
10.6.2013 9:59:01   
Sonyhka
Imam dečka starog 21 mjesec, i muku mučimo s jelom. Jede samo juhice s povrćem, meso moram dobro "zakamuflirati", jer mu se sve gadi. Hrenovku sam mu pokušala dati, ali čim ju je vidio napravio je "fuj" facu i počeo kašljati kao da će povraćati. Tako reagira na većinu hrane. Do nemadugo volio je i grah i mljeveno meso, no nakon što je prebolio rota virus, i to mu se gadi.
Jeste imale takvih ili sličnih problema, i kako ste ih prevladale? Jer sam luda više od njegovih čokolina, juhica, banana, voćnih jogurta i pudinga - jedinog jela koje jede.

_____________________________

~ Jan ~ 05.09.2011. ~
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sve mu se gadi
10.6.2013 10:22:51   
andydea
Moja preporuka ti je da probaš sa žitaricama,pa postepeno kuhanim varivima sa povrćem...user posted image
Hrenovke i mljeveno meso nikako nebi davala jer su ionako najloše za djecu...
Pisala sam puno o tome na temi Zdrava prehrana beba...nađi temu jer ne mogu sada poslati link.. i bez obzira na dob..definitivno su žitarice i mahunarke najbolji izbor....sretnouser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Sonyhka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sve mu se gadi
11.12.2013 15:50:58   
bubi13
Tako je i nama bilo, mogu te utješiti da to sa vremenom prođe, samo ih ne treba previše pritiskati da jedu ono što ne žele. Nego kada zaborave da nešto ne vole nakon mjesec dana ponovno to isti ponuditi. Tako je nama bilo i sa sarmom i sa hrpom drugih jela.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!