Kako slavite godišnjice? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Vjenčanje, krštenje, godišnjice,…



Poruka


anne -> Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 7:48:38)

Kako slavite godišnjice?
Ako ih uopće slavite.[sm=smiley36.gif]

Mi smo prije djece napravili nešto romanično, a od kad su djeca tu s njima nešto.
Imam jedne prijatelje koji svake godine na godišnjilcu odu negdje na par dana, čak ni ne jave gdje idu. Uzmu baka servis.
Kako godine prolaze ta mi je opcija sve zanimljivija.
Treba se malo odvojiti.




Tanjica Tanja -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 7:52:45)

Ja do sada nisam ni jednu slavila, a sad će mi 5[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Ne znam iskreno ni šta bi.....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image] Eto dajte mi ideju[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




BUMBI -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 7:55:18)

Mi ne slavimo[sm=smiley36.gif],nismo takvi tipovi za ta slavlja i kupovanje poklona




sarah_zg -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 8:01:02)

Mi pozovemo drage ljude na večeru. Nama je 5. siječnja, svi su još u božićnom raspoloženju u to vrijeme. Sestri od mm je dan poslije pa se nekako izmjenjujemo na tim obiteljskim ručkovima. Jedne godine kod njih, druge kod nas. Ništa posebno, a opet lijepo da se sastanemo i proslavimo.




mama_25 -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 8:05:07)

U intimi svoga doma [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ništa posebno se ne trošimo, draže mi je dok me nekim drugim danom iznenadi sa nekom sitnicom, onako neočekivano nego na taj dan kad očekujem [sm=smiley36.gif]
I otkad se mali rodio obavezno sudjeluje u tome, makar odemo samo na sladač ili pizzu ali i on je s nama, ipak smo mi jedna mala obitelj [sm=smiley1.gif]




.dada. -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 8:10:10)

Mi izađemo van neovisno o godišnjici, ali mm me uvijek prvi iznenadi sa nekakvim poklončićem[sm=smiley1.gif].




cuba -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 15:11:12)

Baš smo prije 10 dana proslavili 4 godišnjicu[sm=bravo.gif] A kad je mm kući onda odemo na večeru i poslije vani, prije 2god smo išli na Mallorcu. Ma svakako volimo obilježiti taj dan pa kako god.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 19:57:09)

odemo na večericu




Renata RR -> RE: Kako slavite godišnjice? (10.6.2013 20:04:04)

Već 2 godine za redom smo zaboravili na godišnjicu...[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Kako slavite godišnjice? (15.7.2015 0:17:07)

idemo na večeru




monstrum -> RE: Kako slavite godišnjice? (15.7.2015 7:51:59)

Kako koje godine...odkada je malena tu a baka servis nama je jako daleko, teško nešto uspijemo riješiti da sami izađemo....ali zadnje dvije godine nam baka dođe taman u to vrijeme u goste, pa smo si priuštili mali izlazak.. [sm=smiley1.gif]




vandax -> RE: Kako slavite godišnjice? (15.7.2015 9:41:47)

Dok su bile godišnjice veze išli na večeru, a otkad su godišnjice braka večeramo doma. [sm=smiley36.gif]
Kupimo si neku sitnicu tek toliko da znamo da je godišnjica.




Stranica: [1]