sa bebom na posao :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Vrtić i čuvanje djeteta



Poruka


jabijošjedno -> sa bebom na posao :) (17.4.2013 8:41:32)

kada će ovo doći kod nas...
http://adf.ly/N7JPT [sm=smiley1.gif]




Durdjica -> RE: sa bebom na posao :) (16.1.2014 20:12:43)

ne otvara mi link [sm=zmeden.gif]




keyt -> RE: sa bebom na posao :) (21.1.2014 14:55:11)

Dakle, ovo je eksperimentalno i nerealno, premda lijepo [sm=smiley1.gif] Očekivati da će vam kolega svakodnevno uskakati i zabavljati dijete dok vi obavljate važan poslovni razgovor, hm... Može on imati dobru namjeru jednom, dvaput, ali stalno..., mislim da bi brzo pronašao izgovor i okrenuo se svome poslu. Ma uopće ne mogu zamisliti svoju malu da je 8 sati samnom u uredu, da miruje i da s njom mogu bilo što osim zabavljati je i igrati se s njom [sm=smiley36.gif]




MaTana -> RE: sa bebom na posao :) (24.1.2014 21:13:07)

Meni ne otvara link, ali ne mogu zamisliti da bi uopce bilo moguce da ja moju djecu vodim na posao, koliko god njih netko zabavljao isto ce one mamakati ako im ne posvecujes paznju, a s obzirom da radim sa strankama niti ne zelim promisliti kako bi to izgledalo...
Ni doma ne stignem pola stvari zavrsiti odjednom, nego sve radim sa prekidima i to me zivcira, a na poslu bi me izludilo. Ja ne vidim nikakvu prednost da dijete stoji samnom na poslu (osim ako to ne podrazumjeva vrtic u odvojenoj prostoriji sa tetama), ignorirala bih dijete jer posao moram odraditi, a i sav posao bi morala cjepkati radi djetetovih potreba, (piskit cu kakit cu jesti cu spavat cu...) Meni se na poslu dogodi da cijelu smjenu ne pojedem nista osim par keksica jer bude guzva i nestignem se dignuti od stola...
Mozda bi to funkcioniralo u nekom paralelnom svemiru gdje na posao samo moras doci i plate te bez da moras nesto odraditi, ili u nasem saboru[sm=zz_big_green.png]




keyt -> RE: sa bebom na posao :) (27.1.2014 15:51:45)

Kad kliknete gore na link u gornjem desnom kutu opet kliknite PRESKOČI REKLAMU, pa će vam se otvoriti tekst.




zima1995 -> RE: sa bebom na posao :) (19.12.2014 0:32:53)

Ja sam gledala emisiju snimljenu na ovu temu i uopće mi nije privlačna ideja. Djeca plaču, ometaju kolege, traže pažnju, Hoće ovo, hoće ono... Mislim da bi tako nešto teško zaživjelo sa pozitivnim ishodom. Ni ja sama ne bi voljela tako nešto. Ali bi mi bilo čisto ok, posebno u velikim firmama, da imaju vrtić u sklopu firme, podjem na posao, povedem dijete i eventualno na pauzi malo ga pogledam, drugačije nikako [sm=duda.gif]




sorina -> RE: sa bebom na posao :) (19.12.2014 7:38:40)


IZVORNA PORUKA: zima1995

Ja sam gledala emisiju snimljenu na ovu temu i uopće mi nije privlačna ideja. Djeca plaču, ometaju kolege, traže pažnju, Hoće ovo, hoće ono... Mislim da bi tako nešto teško zaživjelo sa pozitivnim ishodom. Ni ja sama ne bi voljela tako nešto. Ali bi mi bilo čisto ok, posebno u velikim firmama, da imaju vrtić u sklopu firme, podjem na posao, povedem dijete i eventualno na pauzi malo ga pogledam, drugačije nikako [sm=duda.gif]

Slažem se s tobom. [sm=smiley1.gif]




mishica2 -> RE: sa bebom na posao :) (22.12.2014 0:12:26)

Čula sam da navodno takav vrtić postoji u sklopu Hypo banke. Sad, s jedne strane je olakšanje za roditelja jer ne mora voziti dijete na neku drugu lokaciju prije posla, u blizini mu je i može ga doći pogledati, ali s druge strane, ne znam koliko to poslodavci mogu zlorabljivati, kao, "možeš" ostati prekovremeno, dijete ti je ionako na sigurnom... [sm=zmeden.gif]




zima1995 -> RE: sa bebom na posao :) (22.12.2014 6:30:37)

Meni je u svakom slucaju jedino takva opcija prihvatljiva. A sto se tice poslodavaca tu znamo koliko njih krse takva radnicka prava, posebno sad u ovo blagdansko vrijeme. Dovoljno je pogledati samo dokle rade pojedine trgovine. Ali to je sad neka druga tema.




Stranica: [1]