RE: 5 zanimljivih stvari o meni (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


eternity -> RE: 5 zanimljivih stvari o meni (25.11.2014 19:38:01)

malo šetamo po raji, nismo samo na zatrudnjivanju [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

evo par stvari o meni[sm=smiley9.gif]:

- prekinula sam dugogodišnju vezu u 2. mjesecu a trebala sam se udavati u 9. mjesecu, moj muž je prekinuo svoju dugogodišnju vezu u 3. mjesecu a trebao se ženiti u 8. mjesecu [sm=smiley36.gif] mi smo se upoznali 10. mjesecu te godine , zaručili u 12.( da, nakon dva mjeseca [sm=smiley27.gif] ) i vjenčali sljedeće godine u 5. mjesecu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

- svakog tipa sam varala, osim muža, kad ga nisam mogla prevariti znala sam da je to-to, ljubav [sm=bravo.gif]

- slušam cajku, turbo folk, folk od svoje 16 godine i slušala sam svašta nešto uz to al opet se vratim na cajku [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]

- nadprosječno inteligentna ( 152 ) , testirali su me par puta [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] ( valjda zbog ove cajke gore navedene [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif] )

-položila sam vozački nakon 2 sata vožnje sa instruktorom




Snjeguljica_83 -> RE: 5 zanimljivih stvari o meni (25.11.2014 20:28:12)

Evo i mene:

!. fali mi 1. polugodište 2. razreda osnovne, a na faksu sam dobila rektorovu nagradu (najbolji student generacije)
2. dobila sam svojevoljno jedinicu iz tjelesnog iz pravljenja zvijezde, onda je ispravila na četvorku
3. sa 17 godina sam si promijenila ime
4. imam izuzetno savitljiv palac
5. puštala sam kosu osam godina
[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




noemaa -> RE: 5 zanimljivih stvari o meni (27.11.2014 21:22:30)

evo i mene:
1. nisam mogla smisliti predmet u školi zbog kojeg danas dobivam plaću i zahvaljujući kojem imam normalne dobre financijske mogućnosti
2. nisam mogla smisliti kompjutor, internet - a zahvaljujući tome sam upoznala svog predragog muža [sm=smiley1.gif]
3. udomila sam psića,sterilizarala ju, kupila joj finu kućicu i sad se međusobno uveseljavamo [sm=smiley1.gif]
4. plaćam školovanje jednoj afričkoj djevojčici
5. položila vozački iz 10.puta [sm=smiley36.gif] taj dan je instruktor glasno odahnuo rekavši da sad konačno mirno može u mirovinu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
6. na nagovor kume, iz zezancije sam s njom išla astrologici kad sam još bila s bivšim dugogodišnjim dečkom.tada mi je ona ispričala sve i svašta o "mom onom pravom". ja sam si mislila koja glupost,ni a od istine. nakon par mjeseci - sve se obistinilo!!!! [sm=smiley36.gif]




hipo -> RE: 5 zanimljivih stvari o meni (28.11.2014 18:20:00)

1. Odrasla u najljepsoj zabiti u drzavi
2. Naucila sama svirat klavir, krenula i gitaru al me nervirala zena koja mi je posudila gitaru pa sam prestala.
3. Sa 6 su me trazili da nacrtam najveci dozivljaj u životu-nacrtala sam sadasnje zanimanje.
4. Pričam i prevodim 2jezika, dobro meljem jos dva, natucam jos jednog, ne racunajući slavenske jezike za koje mislim da svaki slaven mora bar malo kuzit.
5. Obozavam putovanja i ouno putujem, ali mrzim agencijske aranzmane i grupe pa sve sama s muzem organiziram po svom guštu.

Peto sam bila smislila nesto bolhe, al se ne mogu sjetit[sm=jezicek.gif]




angellah -> RE: 5 zanimljivih stvari o meni (28.11.2014 20:05:18)

Evo malo al iskreno o meni:

1. Radila sam 4 godine kao stjuardesa (domaćica zrakoplova)
2. U to doba imala sam vezu sa oženjenim muškarcem koji je bio preko 20 godina stariji od mene, trajalo par mjeseci
3. Moj sadašnji mužić radio u istoj firmi i poznaje tog tipa.... I svejedno me je oženio [sm=jezicek.gif]
4. Vjernika sam...al ono ozbiljan, čitam Bibliju i pokušavam ne osuđivati druge (pa čak i lgbt)
5. Kad sam dala otkaz zatrudnila sam ali nije mi nimalo žao što ne znam gdje ću raditi kad beba poraste [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]