Domaća zadaća(1-4 razreda) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Marinela27 -> Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:08:09)

Poštovanje majke! Zanima me što mislite o domaćoj zadaći ? Je li ona potrebna? Imaju li vaša djeca poteškoće sa samostalnim pisanjem domaće zadaće? Smatrate li da imaju previše domaće zadaće?
Pišete li s njima domaću zadaću...koliko vam vremena to oduzima? To me zanima sa strane moje struke. Svaki odgovor dobrodošao?[sm=smiley27.gif][sm=smiley23.gif]




LUNA000 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:09:54)

Meni je super kad imaju domaći, i mislim da nikad toga previše..ali me umaraju glupi zadaci i glupo napisane knjige koje nisu uopče prilagođene određenoj dobi.




troubled -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:12:57)

domaća zadaća je apsolutno potrebna...od 1. do 4. razreda pogotovo...
to su, redovito, jednostavni zadaci koji ne oduzimaju previše vremena a itekako su korisni radi utvrđivanja naučenog...

p.s. koje si struke?




Zvonki -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:15:19)

Slažem se sa troubi.




Marinela27 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:15:39)

Tvoje draga troubled, završila petogodišnji Učiteljski fakultet.




troubled -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:16:29)

drago mi je, kolegice [sm=smiley1.gif]




Marinela27 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:18:00)

Slažem se da je domaća zadaća potrebna. Samo isto tako znam, da majke puuuuno vremena gube na pomoć oko pisanja zadaće, ili ne dao Bog nekoj djeci same napišu zadaću...




Marinela27 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 10:18:33)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




troubled -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 11:09:17)

najgore što mogu učiniti je da pišu umjesto djece...
nekima treba više vremena...što ih se prije pusti da rade sami bit će svima lakše...
za sad imam jednog školarca i nikad s njom nisam radila zadaću...




anne -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 11:16:25)

Joj škola, odmah knedla u grlu...
Pokušati ću pomoći, ali nikako raditi za nju.




Marinela27 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 12:02:08)

He he, pa zašto Anne , škola je najljepše doba [sm=smiley1.gif]




Marinela27 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 12:05:07)

Ja nažalost imam priliku vidjeti jednu osobu, nebitno koga...Lektire čita i piše umjesto malog...
Zadaću nikada ne piše bez nje, a kada piše to su muke, plakanje, urlanje...I na kraju mu ona stavlja riječi u usta i još gore neke stvari uzme i napiše. KOSA MI SE OD TOGA DIŽE NA GLAVI!

Pokušala sam joj objasniti da je to pogrešan pristup, i da na taj način uništava svoje dijete....i njegovu moć razmišljanja i razvoja...bezuspješno :(




troubled -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (14.3.2013 12:09:51)

susrela sam se i ja s nekoliko takvih...na žalost, teško ih je uvjeriti da time zapravo odmažu svom djetetu...




mirjana1703 -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (16.7.2015 20:59:37)

Nama zadaća ide ok, ali treba curku stalno držati na oku da je napiše [sm=smiley13.gif]




ZUZ -> RE: Domaća zadaća(1-4 razreda) (20.9.2016 10:04:49)


IZVORNA PORUKA: Marinela27

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


Lijepi pozdrav!

ZUZ je ideja koja se rodila na temelju osobne potrebe za uslugom koju mi kao roditelji djeteta osnovnoškolskog uzrasta nismo uspjeli naći na tržištu u adekvatnom obliku. Naš je cilj da roditelje koji imaju sve manje slobodnog vremena rasteretimo na način da se pobrinemo da njihova djeca nakon, odnosno prije škole imaju sigurno okruženje gdje će školovani profesori osigurati da su odradili sve svoje obveze iz škole u vidu zadaća ili projekata koje moraju napraviti za školu.
Uz to naši će se profesori pobrinuti da je znanje stečeno u sklopu osnovnoškolskog programa shvaćeno i prošireno a ne samo naučeno ( često samo napamet). Osim sfere obrazovanja djeca će imati priliku međusobno družiti i sudjelovati u zajedničkim igrama osmišljenim na način da ih se odmakne od sve većeg broja ekrana s kojim su danas okruženi. Svi naši zabavni programi osmišljeni su na način da budu “offline”, odnosno da budu društvenog karaktera.
Tokom boravka djeca će dobiti jedan potpuni obrok i voćni obrok, a u slučaju potrebe korisnicima organiziramo i prijevoz do i od naše lokacije u skladu sa potrebama i obvezama djeteta po promotivnim cijenama.

www.zuz.hr
info@zuz.hr




Stranica: [1]