RE: Kakva dječja kolica imate? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Što mi treba za novorođenče?



Poruka


pepeljuga -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:09:13)


IZVORNA PORUKA: LorVer

Mi imamo Bugaboo Cameleon. I super smo zadovoljni. Tj nisam im našla zamjerku.

Ta svi hvale i meni su super[sm=smiley1.gif]




andydea -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:14:23)

Peg Perego[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Suzn -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:16:03)

meni je zanimljivo kako kod nas ekipa pati na brand kolica. Tu u Njemackoj nisam jos vidla ni jedna Stokke, a rijetko vidim i MacLaren... E ekipa ima love - cudo jedno! Ovjde vecinom ne kupuju kisobran kolica jer nije tolka panika svima sa vremenom. Vecina ih ima kolica sa velikim kotacima jer se ljudi krecu, suma, livade, planine,.... ne izlaze vikendom u shoping centre nego idu s djecom u prirodu, pa im kolica sa malim kotacima nisu dobra... taj dio zivota ovdje mi se jaaako sviđa!!!

Evo mi sad sa drugim kupili TFK jogging kolica sa tri velika kotaca! Full udobna i za klinca i za vozit! Lani sam se na moru teglila sa kisobran kolicima chicco po sljunku i to vise necu!




Keekeelee -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:17:11)

Pa da, veliki kotači su zakon! [sm=smiley1.gif]




pepeljuga -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:17:31)

A mi hrvati patimo na marke[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




seraphyme -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:19:02)

ma hebe mi se za marke, meni je bitno samo da mogu ih isteglit iz zgrade




Tina 21 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:19:35)

Maclaren i nisu neko ime..moja Perego služe svrsi što je i najbitnije..izašao je novi model Stokke,sa spojenom ručkom kao što večina kolica ima..al ta mi nisu baš nešto..u Njemačkoj bilo kako da se obučeš i šetaš tako,nitko ti se neče smijati,svi gledaju svoja posla..a u u Hrv.svaki treci če ti se smijat izgledu..to sam i ja skužila..




Keekeelee -> RE: Kakva dječja kolica imate? (13.3.2013 23:20:46)

Kriza rastura a Stokke se kupuje naveliko. Prelijepa su, ali tu se uglavnom plaća dizajn! [sm=smiley1.gif]




Suzn -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 1:06:35)


IZVORNA PORUKA: Tina 21

Maclaren i nisu neko ime..moja Perego služe svrsi što je i najbitnije..izašao je novi model Stokke,sa spojenom ručkom kao što večina kolica ima..al ta mi nisu baš nešto..u Njemačkoj bilo kako da se obučeš i šetaš tako,nitko ti se neče smijati,svi gledaju svoja posla..a u u Hrv.svaki treci če ti se smijat izgledu..to sam i ja skužila..



Ovo je istina!! Nitko ne gleda svoja posla nego: "od kud njoj lova za Stokke??!" To mi se GADI kod nas!!!




Meli Zagreb -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 1:17:33)

Peg Perego u cijelome kompletu, za razliku od Mclarenovih koja su lagana kao Perce uff...ali služe svrsi to je najbitnije, jos smo jako maleni, imamo jos vremena do kisobran kolica u kojima smo nesmetano vozili stariju Sekicu [sm=smajl.gif][sm=smajl.gif][sm=smajl.gif][sm=smajl.gif]




Tina 21 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:27:17)

Meni mama prijeti da ce kupiti neka najobičnija kišobran kolica jer ova nezna sklopiti,teža su i neda joj se po parkiralištima mučiti i sramotiti..toliko o tome :)) ...poslje j....nema kajanja...
Uff sad ljeti kad se terase otvore po gradu..onda subotom pno ljudi pije kavu,pa i mame s dječicom..a one najvece seljace sjede i komentiraju kolica,kako je djete obučeno i to se s aviona skuži..a ja onda tek volim srediti sebe i B. pa tračajte..babuskare...




plavka -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:33:34)

Mi imamo kolica 3 u 1 Jane s tri kotača, jednostavno se rastavljaju, bez problema stanu u prtljažnik i nisu teška a to nam je bilo važno i kod samog odabira....
Koristili smo dosta košaru jer se da vezanu u autu, kasnije i jaje kao i dio za sjedenje...... kupili smo ih prije 4 godine i ona su kao nova, tako da će nam super koristiti i za ovu našu bebicu koja nam stižeee




Tina 21 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:37:11)

I naša košara se može vezati u autuu i super nam je došla,naslon joj je podesiv..al smo je brzo prerasli..još je u jajetu,ali mi ne izgleda udubno ni komotno...ddrugi mj.je sajam u West Gateu za bebe,mame i trudnice pa budu super popusti i prilika za kupnju autosjedalice :)




sarah_zg -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:37:44)

Mi imamo Peg Perego pliko 3 i ko nova su. Moje dijete čim je prohodalo zaboravilo na kolica, tako da sad za curku ne moram kupit nova.




seraphyme -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:39:31)

osobno me uopće nije briga tko kakva kolica ima, bitno da im štimaju i da su zadovoljni. preferiram apsolutnu jednostavnost




plavka -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 9:39:36)

Ha, ha, ha i moja je tako... čim je prohodala spremili smo kolica, valjda su zato kao nova!




tenkic -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 13:11:57)

Mi prvih 6 mjeseci koristili posuđena jane Nomad 3u1. Košara nam je bila OK za šetanje po zimi. Ali su mi bila teška za nosanje na drugi kat i zauzela su cijeli gepek od auta. AS mi se čini uska i neudobna, vjerojatno je zbog toga sigurna za bebu...

Sad vozimo Maclaren Techno xt, super su lagana, mogu ih skupa s bebom donijeti na drugi kat bez lifta i u auto ne zauzimaju puno mjesta. I što je najbitnije imaju super kupolu za zaštitu od sunca. Beba u njima obožava spavati! Kad sam birala, birala sam kolica sa što većom kupolom za što bolju zaštitu od sunca na ljeto i mislim da sam izabrala najbolje što se kod nas nudi.




Tina 21 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 13:21:07)

meni je bilo važno da su 3u1, da se beba može voziti okrenuta prema meni,ili prema van,i naravno da naslon ima više položaja,suncobran smo dodatno kupili.




sretnaz -> RE: Kakva dječja kolica imate? (14.3.2013 13:25:29)

Neonato naslijeđena, 3 u 1. Možda kupimo neka lakša kišobran.




marija5 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (16.5.2013 13:18:08)

Nova sam u svemu ovome pa trebam malu pomoć. Prvi put se susrećemo sa svim ovim, pa smo u jako velikoj dilemi koja kolica izabrati - moja ljubav na prvi pogled su bila ova ali me je strah da su preglomazna za u auto i preteška za nosti na 2. kat. Ima li netko iskustva s ovim kolicima? Uglavnom preferiram one s većim kotačima zbog terena na kojem živimo (naime nemamo ni trotoara). Svaki prijedlog je više nego dobrodošao.




Sunshine28 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (16.5.2013 13:30:37)

mi imamo cam combi family 3u1
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=3148

pun pogodak kada je u pitanju kosara i as, ne mogu ih dovoljno nahvaliti, posebno kosaru, uzglavlje se podize u tri stupnja sto je super, Em je rođena u jesen i cijelu zimu se vozila u kosari, a i kuci je u dnevnoj 6 mjeseci spavala u njoj po danu...... ali sada kada smo presli u sportski dio malo su preglomazna za transport, ali mi zivimo u kuci, parkiram ispred vrata pa i nije neki bad, ali ih definitivno ne bi preporucila nekome 'ko zivi u stanu, nedaj boze na četvrtom katu![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

inace, iskreno, ja sam kupila samo zato sto su mi bila lijepa - htjela sam roza i to su bila jedina roza koja su mi se sviđa, da mi je ova pamet vjerojatno bi kupila neka malo laksa....




sretnaz -> RE: Kakva dječja kolica imate? (16.5.2013 14:40:29)

marija5 kolica koja si izabrala meni su prekrasna. I veliki kotači su super za neravan teren. Navijam za kolica sa košarom jer je najzdravije za bebu da leži. Neki tvrde da se beba može voziti u AS. Glomazna kolica kasnije su nespretna i znam da mnogi kupe kasnije kišobran kolica. Ja se još uvijek premišljam. Zatim, postoje bebe koje se ne vole voziti u kolicima. Tako da je teško pametno savjetovati. Treba vagnuti što vam je bitno.




cuba -> RE: Kakva dječja kolica imate? (16.5.2013 15:11:57)

Chicco Multiway[sm=smiley1.gif]
Lagana, imaju velike kotače pa mogu po svim terenima, nulti položaj za vožnju od rođenja i od opreme: mekanu zimsku podlogu, navlaku za noge, prečkicu, držač za čašu, mrežu za stvari ispod, jastuk za držanje glavice. Prednji kotači se mogu i skinuti (ako je npr portapak manji) pa da stanu.




Anoniman -> RE: Kakva dječja kolica imate? (16.5.2013 15:35:39)

Prva su nam Peg Perego Venezia iz 2003. i ta su još u funkciji, samo im je mao izblijedila navlaka...
nakon njih smo dotukli jedna obična kišobran kolica ona za 250 kuna, dotukli jedna chicco obična kišobran kolica, ta su dobra do parkića i nazad jer su fakat već jadna - stoje u garaži.

imamo i jedna dupla, vlakić, graco quattro tour duo i ta će mi super doć za novu bebu i Briggy, u dosta su dobrom stanju...

i imamo jedna nova PAM baby 3u1, jako slična Pliko3, sa sportskim dijelom, košramo i as, koja sad koristimo punom parom.

tako da je kod nas u garaži cijeli vozni park - auto tak vnutra ne stane [sm=smiley36.gif]




marija5 -> RE: Kakva dječja kolica imate? (19.5.2013 0:09:43)

Još jedno pitanje - kakva su vaša iskustva s ovim kotačima na napuhavanje? Čitam po forumima da tu ponekad zna biti dosta muka- naime često im padne tlak, pa ih se mora pumpati, a navodu su neki završili i na popravku kod vulkanizera?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>