|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nece jesti meso?
13.3.2013 16:35:35   
BUMBI
Imam dosta problema s D i njegovim jelom,pogotovo s mesom.
Dosada ga je jeo,u zadnje vrijeme nece skoro pa nikakvo,kao da mu se gadiuser posted image
Hoce jedino mljeveno i to fasirke(pohano),crispy pops i one kupovne kao pilece medaljone.
Jucer skoro pa nista ni jeo,a ja ga vise nemam snage ni tjerati.
Danas je mozda pojeo 3 komadica od batka i to jedva.
Jel ima jos tko takvih ili slicnih problema?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 16:37:39   
seraphyme
micek jede samo slaninu i čvarke. nit ga pokušavam siliti. bjelančevine kompenziramo mlijekom, jajima i grahom.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 16:39:50   
Renata RR
Što više ga tjeraš, to gore će biti.. MM je bio takav kao dijete, njega su silili, pa sada ne želi ni vidjeti ništa osim faširanog ili pilećeg fileja.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 17:03:16   
kisica
Ja hvala Bogu nemam, moj jede sve što mu se da..ali sam ja bila takav problem. Sve finije stvari bez problema sam jela, čevape, čajnu kobasicu, a od ovog mesa ništa, i mama je ludila samnom. Kupovala mi je vitamine kojekakve, ali ništa, i dan danas sam takva :)

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 17:29:26   
pepeljuga
Mislim da je to neka faza,moji tako svako malo kao nešto vise ne vole,jedno vrime ne jedu pa posli opet normalno

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 19:37:51   
ikica84
ma stalno imaju neke faze,moj moze stalno meso jesti...

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 21:13:19   
snowwhite
ja imam sreće pa oboje hoće gotovo sve

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Nece jesti meso?
13.3.2013 21:21:44   
BUMBI
Joj,nadam se da je ipak faza.
A i teta u vrticu kaze da i tamo puno manje jede nego prije

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu snowwhite)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Nece jesti meso?
12.4.2013 12:27:47   
cocco
vjerojatno je samo faza, možda da mu za svaki slučaj provjeriš željezo? navodno djeci ne paše meso kad ima fali željeza. iako bi ga zapravo baš onda najviše morali jesti.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Nece jesti meso?
12.4.2013 12:30:46   
BUMBI
Mi se i dalje s tim mučimo,meso uopće neće jesti,a sve ostalo onako.Nekad pojede a nekada ne.
Kupit ću mu sad sirup za apetiti pa ćemo vidjeti.
Hvala ti to za željezo,iako ga nebi baš vodila vaditi krv jer se uvijek dere kao lud,možda da mu samo kupim neki sirup i da malo pije,mislim da škoditi ne može

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Nece jesti meso?
12.4.2013 12:37:02   
cocco
pitaj ped šta misli, možda ima tak nečega bez recepta šta bi pomoglo. a željezo možeš povisiti sa čajem od koprive ili s kakaom običnim, za kolače, ak već neće jest, nek pije!

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Nece jesti meso?
10.9.2013 12:39:11   
Ubrzomamica
Evo i nas sa istim problemom! B je krenuo u vrtic, imamo 16 m! Kuci smo jeli samo variva, nikad przeno! A sad u jaslicama druga prica! Pohano, peceno, przeno... I teta mi kaze kako je pojeo juhu bez problema, povrca malo i rize malo al pohano meso nista. Odgrize pa zvace i sve pljune! Ja kazem da nikad do sad to nije jeo, jer sam nakon 6 mjeseci dojenja uvodila samo kuhanu hranu ili sirovo voce/povrce. Pa su mi rekli da ga ucim polako i na to!
Al nas problem nije samo meso! On nikad nece uzet nesto u ruku i jest nego mi moram otkinuti komadic i onda zvace. Jednom je jeo sam pa se zagrcao i vjerojatno se sad boji! Kako da ga naucim da uzme sam i da odgrizr koliko moze??? Kasno je dobio zubice, prvi sa 9 mjeseci a drugi sa 13, sada ih ima 11 i mislim da moze zvakati skoro kao i svi mi, al kako ga sad na to naviknuti!!!???? Malo sam skrenula sa teme pa sry!

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Nece jesti meso?
13.11.2013 0:07:34   
Tena2011
moja ima 2,5 g, i gotovo uopće ne jede meso, sažvače i pljune....

(Odgovor članu Ubrzomamica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Nece jesti meso?
11.12.2013 15:39:49   
bubi13
Moja je izbirljiva, oduvijek neko natezanje. Moja prijateljica ima sin čiji sin ne jede meso a pedijatrica joj je savjetovala da pojede tjedno 2-3 jaja i da je to zadovoljavajuča zamjena.

(Odgovor članu Tena2011)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Nece jesti meso?
19.1.2014 21:28:19   
Tena2011
moja curka skoro i ne jede meso, sažvaće i pljune..
eventualno mljeveno pojede...ali sve to malo.

(Odgovor članu bubi13)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Nece jesti meso?
22.12.2014 13:23:58   
mishica2
Ja imam baš suprotan problem jer se moja najviše otima za meso. Jede i skoro sve drugo, ali meso je No 1. Ali, kad ovo čitam, rađe da je tako neko suprotno.
Inače, poznanica je svom djetetu koje nije htjelo jesti meso kad je počela sa dohranom miksala meso i kamuflirala ga sa palentom i kaže da je to jedino uspijevalo. Da moja ne voli meso, svakako bih joj davala više jaja i mahunarki.

(Odgovor članu Tena2011)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Nece jesti meso?
22.12.2014 13:47:41   
Ela28
Moji dečki imaju 25 mj i vole meso sve što im dam pojedu i kuhano i pečeno meso a pohano baš obožavaju ,ali zato neće baš ribu user posted image

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Nece jesti meso?
22.12.2014 13:59:40   
mishica2
Nadam se da će i moja tako nastaviti jesti meso kad bude veća kao tvoji dečki. Moram priznati da mi ne jedemo često ribu, tako da njoj češče nego nama uvrstim komadić u obrok i do sada nije bilo problema, pogotovo sa blitvom i krumpirićem. A tamanila je s nama i pržene lignje user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Nece jesti meso?
22.12.2014 22:39:47   
sorina
HB nemamo problema s tim. Doduše kćerkica je nešto u zadnje vrijeme počela zezati da ne bi meso (ali ćevapi,ćufte,hrenovke može u svako dobauser posted image ),ali zato mališa samo meso jede-nema veze u kojem obliku-kuhano,pečeno,pohano,suhomesnato-samo daj!!!user posted image
Nama je problem voće i mliječni proizvodi (jogurti,sir i sl.) To su muke da ih natjeram da pojedu barem malo svaki danuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Nece jesti meso?
30.12.2014 10:18:03   
leot
Bas sam otvorila temu na forumu beba. MOlim vas pogledajte i pomozite.


Sa starijim djetetom (6g) nismo imali problema kada je bio beba,u nazat 2 godine pomno bira sta ce jesti i nece nista ako je bilo blizu povrca, ako je povrce (osim krumpira). Mrsav je ali je pun snage. Vise se ne zamaram sa tim jel ipak nesto pojede i trudim se da u jelima prekrijem povrce pa ipak pojede na taj nacinn da i ne zna
-otkrice je stapni mikser za koji misli da je "usisavac za povrce" i tako taj uisavac usisa,odnosno spasira povrce i to onda jede jel ne kuzi i bude mu jako fino! Tko je tu lud??'user posted image

nalazimo se kako znamo!
Planiramo sad kupiti nekii sirup tipa Imunosal koji potice apetit...

_____________________________

Volim sto postojis <3
18.1. L
21.06. L.

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Nece jesti meso?
22.2.2016 10:28:44   
Mila24
Pozz svima :) vidim da ovdje mogu podijeliti svoj problem, a to je da mi beba već ima godinu i pol dana, a nece da jede meso... čitam okolo tekstove na netu u vezi mesa i dohrane, da bebe trebaju počet sa mesom u dohrani sa oko devet mjeseci zivota, naravno neke malo prije, neke kasnije, svjesna sam toga, ali moja malena nikako... :O ... Zna li netko šta da radim? Hvala mame :) !

(Odgovor članu leot)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Nece jesti meso?
30.6.2016 15:38:42   
boki11
Sve su to prolazne faze. Moja malena (2 i pol godine) svako malo zamrzi nešto, a zavoli nešto što nije htjela prije. Trenutno jede meso (piletinu, špek i ribu) a teško podnosi recimo voće i povrće. To pojede kada gleda crtiće pa ne zna šta joj dajem.

(Odgovor članu Mila24)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Nece jesti meso?
14.5.2018 21:41:15   
AnitaZg
Da, to su problemi kod kojih ne znaš kako reagirati. Teško ti je pustiti da se stvari razvijaju tako, a ako ga siliš može biti kontra efekt. Eto po vašim komentarima tko god je kao malen imao takvih problema i čiji roditelji su vršili pritisak ne vidim da je netko imao uspjeh. Ali, opet... Aj ti znaj svaka situacija je individualna...

(Odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!