Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


Tina 21 -> Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 9:22:49)

U trudnoći i nespojivo može biti sppojivo :)
Tako sam ja trpala lubenicu sa sirom Gauda u sebe i preukusno mi je bilo do su me moji čudno gledali..
Mcdonalds? Bankrotirali smo skorom,bar 1x tjedno sam morala jesti taj famozni Big Mac sa krumpirićima koji su mi ometali proces hranjenja jer kad bi njh pojela,hamburger je bio hladan...0,5l od naranče i obavezno sve začinila sladoledom od vanilije sa jagodinim preljevom.
A tek kiseli gumeni bomboni od kojih sam imala umiruće žgaravice,al neka..glavno da sam ih trpala u sebe dok nebi cijelu vrecicu ishlapila...




andydea -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 10:40:46)

krastavci i štapići[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




snowwhite -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 10:51:36)

8 mjeseci za večeru: kiselo vrhnje,pola staklenke kisele paprike i šnita kruga :-D




danijela8 -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 10:54:45)

hehe ja nikad neću zaboravit kako je moja trudna prijateljica mazala na kruh marmeladu i onda fino preko toga poslagala parizer!!!




Keekeelee -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 10:57:19)

Nisam imala nikakve čudne kombinacije, ali Mc'Donalds bar jednom tjedno i tone jogurta! [sm=jezicek.gif]




Tina 21 -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 10:59:14)


IZVORNA PORUKA: danijela8

hehe ja nikad neću zaboravit kako je moja trudna prijateljica mazala na kruh marmeladu i onda fino preko toga poslagala parizer!!!


bravo za nju :)

Ja nisam ni imala vremena sve slagati nego sam samo trpala.
Mcdonalds mi ne dirajte,svetinja. [sm=duda.gif]




Tina 21 -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.3.2013 11:26:51)

Još da ima Mc.u mom gradu..ja najsretnija :)




crazyblue -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (13.5.2013 15:26:46)

ja nisam imala neobičnih želja.....
u prvoj trudnoći nisam mogla sir a tamanila sad sladoled
u drugoj sam kila i kila natukla opet zahvaljujući sladoledu kojem nisam mogla odolit
u trećoj sam bila ovisna o coca coli (spašavala me od žgaravice)
sad u četvrtoj ne mogu ni sladolede ni colu [sm=jezicek.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Vaše najčudnije kombinacije i želje (hrana) u trudnoći (10.6.2013 21:19:59)

gazirano i sir ementaler




Stranica: [1]