Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Kućni ljubimci



Poruka


kristina23 -> Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (13.3.2013 7:47:51)

Mi imamo psa,i jako je povezan s malime iako ima samo tri mjeseca. Dopustim psu i da ga ponjuska i da mu polize nogice,tako daje do znanja da voli to malo bice i da mu nece nista.[sm=smiley36.gif]




Renata RR -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (13.3.2013 7:56:36)

Imali smo nedavno temu o ljubimcima:

http://www.ringeraja.hr/forum/Zivotinjice_u_kuci/m_837186/tm.htm

Što se tiče djece: Super se slažu s našim mačkom, mala se stalno ide njemu maziti i očekuje da će on i nju dragati.[sm=smiley36.gif]




kristina23 -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (13.3.2013 9:07:19)

Nova sam pa od toliko tema nisam ni vidjela :)




kisica -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (13.3.2013 10:35:42)

Imamo ribicu.. Sin ima 4 godine, i nema odgovornosti baš prema njoj, a i premali je za tako što




orka_ab -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (10.6.2013 13:44:48)

Mi imamo i psa i macu. Svi se odlično slažu. Sin mi je i prohodao uz psa.
Mislim da je pozitivno da djete odrasta uz životinje.




Renata RR -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (10.6.2013 18:51:14)

Mačka i super se slažu.. :)




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (10.6.2013 20:31:32)

macu i ptičice :)




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (10.6.2013 22:27:15)

i sve super,vole se :)




svrco75 -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (12.6.2013 8:17:35)

Mi imamo mali ZOO...pas,papige,ribice...junior od 2.5 se super slaže sa psom,čak ponekad mi se čini kao da razgovaraju,akvarij nam služi u ovoj dobi za lupkanje po staklu,a papige su na sigurnom.....inaće bi bilo perija po cijelol kući.....




ruwenzor -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (12.6.2013 9:27:39)

imamo psa, obožavaju se međusobno, N ne reagira kad neko dijete priđe meni, mm-u il bilo kome drugome ali kad ode do njenog peseka, odmah je tu [sm=smiley36.gif] dozvoli svima da pomaze pesa i ali mora biti prisutna i često pokazuje drugoj djeci kak se to pesek treba pomaziti. pazi da zdjelica s vodom i hranom uvijek bude puna, kad pesek odradi nuždu viče po cesti da je "Nala kakala i mama treba skupiti kakač u vrećicu", kad je pospana zna doći do pesa pa se grle i maze.
voli i peseke od mojih i mm-ovih, peseke, mace i koke od susjeda, sve životinje koje vidi bi pomazila pa joj objašnjavamo da se nepoznate životinje boje i smije ih samo gledati i pozdraviti ali ne i dirati da ih ne prestraši




Jana1208 -> RE: Imate li kucnog ljubimca? Kako se dijete slaze s njime? (12.6.2013 12:42:49)

Imamo psa i ribicu...[sm=smiley1.gif]

Ribicu volimo gledati...tu i tamo malo lupnut akvarij [sm=smiley36.gif], a pas je čivava, malen, ima 3 kg i L ga zasad voli ganjat puzajući, a on se ponaša dosta zaštitnički prema njoj, kad ona plače odmah dolazi k nama i gleda nas i čeka da je utješimo...da i lopticu joj nosi iako ona još nezna što s njom...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]