Što sa preraslom robicom (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


snowwhite -> Što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:24:38)

drage mame što radite sa robicom koju su klinci prerasli? ja dio poklonim,dio prodam,dio mjenjam




anaxx -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:27:18)

ja sam bas pred par dana poslala paket jednoj našoj forumašici u Požegu (i jako sam se dobro osjećala zbog toga)... mislim da nema smisla da stoji nekorištena, pogotovo ako znaš da nekom drugom treba... (osim ako čuvaš za svoje drugo dijete)




mamacita -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:29:31)

Strpam ih u jastucnicu pa radim jastuke .[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Draga, mislim da si vec sama odgovorila na svoje pitanje. Nema se sto drugo s njom napraviti.




andydea -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:31:45)

od prve kćeri sam čuvala...sva sreća drugo dijete je bila curka[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]...a od druge curke dajem frendici...od maloga opet čuvam[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




snowwhite -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:32:26)

čisto me zanima jel prakticirate zamjenu manje za veće s drugim mama ili prodaju,ja recimo po simboličnim cijenama 10-20 kn a opet nešto se skupi jer od malca nemam kome dat




vandax -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:33:43)

Čuvam za iduće dijete.




Two hearts -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:37:16)

Svakako je se rješavam,onu markiranu poklanjam,onu malo više iznošenu bacam,nešto za uspomenu ostavljam na tavanu kuće..




snowwhite -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:43:22)


IZVORNA PORUKA: vandax

Čuvam za iduće dijete.

tako sam i ja,pa sam imala pun ormar rozog i dečka na putu hhahah




hanabruno -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:44:31)

mi svoju poklanjamo [sm=smiley1.gif]




snowwhite -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:45:09)


IZVORNA PORUKA: Two hearts

Svakako je se rješavam,onu markiranu poklanjam,onu malo više iznošenu bacam,nešto za uspomenu ostavljam na tavanu kuće..

meni žao bacit bilo šta,zato ne bacaj ništa,ja recikliram,radim svjetiće,curice,maloj haljinice za barbike :-D




BUMBI -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:50:58)

Dajte molim vas kakvo je ovo glupo pitanje????[sm=smiley11.gif]
ovo mi je sada stvarno previše.
Ne kužim uopće,sad me stvarno izbacilo iz takta.Rekla sam sama sebi da vie neću ni otvarati ovaka glupa pitanja,ali me ovo dotuklo[sm=smiley35.gif]
Sorry,morala sam izbaciti ovo iz sebe...




snowwhite -> RE: što sa preraslom robicom (12.3.2013 13:56:05)


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Dajte molim vas kakvo je ovo glupo pitanje????[sm=smiley11.gif]
ovo mi je sada stvarno previše.
Ne kužim uopće,sad me stvarno izbacilo iz takta.Rekla sam sama sebi da vie neću ni otvarati ovaka glupa pitanja,ali me ovo dotuklo[sm=smiley35.gif]
Sorry,morala sam izbaciti ovo iz sebe...


poštujem tvoje mišljenje
meni nije glupo i zato sam pitala jer se možda na temi javi mama koja nema pa netko ponudi nešto ili pak dođe do razmjene među mama koje ne smeta da je robica da je nošena (bitno da je očuvana)




karpetra -> RE: što sa preraslom robicom (27.4.2013 17:18:08)

Voljela bih dobiti na dar robu za cure(17 godina-M)i 5godina 116 te dečka 16 godina(S-M).Za stariju bi Vi mlade mame mogle imati neku haljinicu.cipelice(39) ili bluzicu...Ja imam dosta robe od svojih klinaca koju bih naravno poklonila.Situacija nam nije bajna ali ima ljudi kojima je puno teže.pozdrav i držite se




renata87 -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 13:32:11)

Ja našu robicu čuvam za drugo dijete, a da ne planiram imati više djece poklonila bih ju. Tako smo i mi dobili robicu od jednog para koji neće više imati djece (bar ne planiraju [sm=jezicek.gif]). Sad je curica, ali ako i bude dečko iskoristi će se robica. I ona ima poklonjene robice koja je za dečke pa ju nosi bar po doma.




anne -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 13:37:21)

Prosljedim dalje prijateljicama za njihove male. Tako nas ima nekoliko.
Sve čuvamo i popisujemo što je čije.
Zbilja sam tako puno uštedila. U stvari, sve smo uštedile.[sm=bravo.gif]




Ella27 -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 13:40:02)

čuvam za drugog pišolinca :)




Renata RR -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 13:40:12)

Kvalitetnije dobro očuvane stvari prodam za sitniš, ostalo poklonim...




aadri -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 13:41:42)

Čuvam sve za bratovu bebicu,makar ona nije još ni na putu ali nadam se da će brzo :)




FIGICA FIFINANKICA -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 22:32:28)

sve spreman za drugo dijete




sarah_zg -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 22:34:47)

od malog sam sve dala sestri svojoj za njenog klinca. Sad ona meni to vraća, a kako nosim curku, sve sam podijelila. Kolegici s posla, susjedi, frendici
Baš sam danas spakirala još jednu vreću jer mi treba mjesta u ormaru i razmišljam kome je najpotrebnije da mu dam.




evanoi -> RE: što sa preraslom robicom (10.6.2013 22:39:06)

ako ne namjeravte nekom svom proslijediti, dajte u humanitarne ili nekoj siromašnoj obitelji ako je imate u blizini... ili u one kontejnere za robu... svašta se može dobroga napraviti, samo ne baciti!




karpetra -> RE: što sa preraslom robicom (26.6.2013 17:46:23)


IZVORNA PORUKA: karpetra

Voljela bih dobiti na dar robu za cure(17 godina-M)i 5godina 116 te dečka 16 godina(S-M).Za stariju bi Vi mlade mame mogle imati neku haljinicu.cipelice(39) ili bluzicu...Ja imam dosta robe od svojih klinaca koju bih naravno poklonila.Situacija nam nije bajna ali ima ljudi kojima je puno teže.pozdrav i držite se





inesica -> RE: što sa preraslom robicom (26.6.2013 21:41:15)


IZVORNA PORUKA: evanoi

ako ne namjeravte nekom svom proslijediti, dajte u humanitarne ili nekoj siromašnoj obitelji ako je imate u blizini... ili u one kontejnere za robu... svašta se može dobroga napraviti, samo ne baciti!

Potpisujem! Ne bacati nista, uvijek nekom dobro dodje!!




zima1995 -> RE: što sa preraslom robicom (16.12.2013 14:20:04)

Čuvam za drugo, a ako u medjuvremenu rode sestre darujem njima...




mamma2 -> RE: što sa preraslom robicom (17.12.2013 10:14:04)

poklanjati, dobro se uvijek dobrim vraća:)




Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>