znojenje po noci (Puna verzija)

Forum >> [Obiteljski život] >> Zdravlje



Poruka


mali_macic -> znojenje po noci (3.2.2013 18:16:44)

vec nekoliko godina imam problem da se bez obzira na godisnju dobu ponekad preznojim preko noci. znaci i zimi kad je ledeno ja ne smijem obuc pidzamu jer se ujutro budim u hladnom znoji, sto je itekako odvratno. s godinama sam ako nista drugo otkrila da se to znjojenje pojavljuje kad mi treba doc mensis. no u zadnje vrijeme mi je skoro svakodnevno.
jel netko od vas zna zbog cega je to i sto bi evtl. mogla poduzet u vezi toga?




inesica -> RE: znojenje po noci (3.2.2013 21:14:42)

Zvuci pomalo kao simptomi menopauze, ali s obzirom na tvoje godiste to je malo vjerojatno...mozda neki stres kojeg nisi svjesna da te kopa, ili hormonalna neranvnoteza...najbolje da se obratis dr. mozda imaju kakvu ideju odakle krenuti...Sretno!




seraphyme -> RE: znojenje po noci (3.2.2013 21:31:32)

možda je štitnjača u pitanju




Kony -> RE: znojenje po noci (3.2.2013 22:38:30)

Ja imam problema sa stitnjacom i to mi se desava. Izvadi hormone pa ces znati jel i kod tebe isto od stitnjace.




mali_macic -> RE: znojenje po noci (3.2.2013 22:54:08)

ja sam prije ca. godinu dana radila pretrage radi stitnjace i tada je bilo sve ok. pomislila sam cak i ja na menopauzu ali mensis mi dolazi lipo redovito i nemam nikakvih problema s njima.
mozda cu morat poc do dr i pitat do cega bi moglo bit iako mi je to pegla jer nisam jos nasla ode dr. od povjerenja a radno vrijeme im je totalno ne humano za ljude koje radu. a da ne spominjem da sve dodatno naplacuju.
no dobro hvala vam svakako cure na savjetima.




mala pcelica -> RE: znojenje po noci (3.2.2013 23:34:40)

i meni se to dogadja svakodnevno u zadnje vrijeme,prije je bilo samo po nekad,a sad svako jutro ja mokra ko miš od glave do pete [sm=zmeden.gif] vadila hormone štitnjače i sve ok isto kao i menzes,pojma nemam od čega mi je toliko znojenje ,samo znam da mi ide uzasno na zivce [sm=hudicek1.gif]




mali_macic -> RE: znojenje po noci (5.2.2013 20:38:38)


IZVORNA PORUKA: mala pcelica

pojma nemam od čega mi je toliko znojenje ,samo znam da mi ide uzasno na zivce [sm=hudicek1.gif]


potpisujem od rijeci do rijeci [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




inesica -> RE: znojenje po noci (5.2.2013 21:21:08)

Pomislila sam i ja na stitnjacu, ali vec bi do sada primjetila i neke druge simtome vezano uz hipertireozu...citala sam malo o tom znojenju i stvarno moze biti od svega i svacega. Najbolje krenuti od pocetka...vadjenje krvi i osnovne provjere...




mala pcelica -> RE: znojenje po noci (5.2.2013 21:36:01)

vadila sam i krv kks kad i hormone štitnjače i sve je bilo u redu ,meni je mozda od tableta koje pijem,ili je od skidanja sa xanaxa pa nuspojava ,pojma nemam ...




buba m -> RE: znojenje po noci (1.12.2014 16:46:50)

Pozdrav, dižem temu, nešto slično se dešava sa mojim mužem u zadnjih godinu dana, naime, on je toplokrvan a ja ledenica, inače se preznojava više od mene, puuuno više od mene, a u zadnje vrijeme se često preznojava po noći, njegovom se ocu dešava isto a i našem sinu također... Meni je to čudno jer mu se to nije dešavalo tako često, a on ne želi na nikakve pretrage... Sve si mislim da nije visoki tlak... Nemam pojma...




Stranica: [1]