Molitva i trudnoća? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


seraphyme -> Molitva i trudnoća? (30.1.2013 15:56:21)

Čitam i sjetim se prije i vrijeme svojih trudnoća.  Začepljen mi je lijevi jajovod i policistični jajnici, poremećaj testosterona. Po mom giniću, šanse za nepotpomognutu trudnoću nikakve. Mama zamolila patera Marka Glogovića da se moli za mene i ostanem trudna. Trudnoća uredna. Moj dr odluči da bi bilo najbolje da se porodim carskim rezom da ne riskiramo nikakve porođajne traume i sl. Sreća jer pupkovina mu je bila vezana u čvor, porod vjerovatno ne bi preživio.  Godinu dana kasnije opet čudesno i spontano ostajem trudna, ali plod nije dovoljno velik i nema srčane akcije. Dr spominje kiretažu, al ćemo sačekati koji dan.  Opet mama i spomenuti pater mole. Sad mi sin ima 6 tjedana, zdrava bebica.  Jel to sreća il prst Božiji?




sarah_zg -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 16:24:01)

A, draga, ne znam šta bi ti rekla, ali kad je Marko Glogović u pitanju... čuda se događaju.

Nikad u svom novinarskom poslu nisam plakala dok sam uzimala intervjue, kao u kući za majke i trudnice u Karlovcu. Koliko tužnih priča i koliko spašenih života. Često ga se sjetim i njegove rečenice: Svaka je trudnica kraljica! Ne znam pomaže li molitva, ja mislim i nadam se da pomaže. Moj sin je skoro umro na porodu, rodio se bez vitalnih znakova, a ta tri dana koliko sam ja ležala u predrađaoni prije poroda svi su samo molili: i moji i muževi i onda ja prenesem 16 dana i rodim na blagdan anđela čuvara[sm=smiley1.gif]
Mali se rodi kao visokoneurorizično dijete kojemu su šanse za preživljanje male, a kamoli za normalan život. Eno ga, zdravi veseli trogodišnjak!
Sad nisam uspjela 14 mj., kolegica s posla išla u Rim na hodočašće i zamolim ju da se pomoli na grobu Ivana Pavla II., taj tjedan kad je ona bila tamo mi dobijemo mužev nalaz - astenozoospermija i moj - niska razina progesterona. menga taj mj. nije došla, a ja sam danas trudna 14 tj. Tako da... sve je moguće![sm=smiley1.gif]




cecilija -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 16:31:16)


IZVORNA PORUKA: seraphyme

Čitam i sjetim se prije i vrijeme svojih trudnoća.  Začepljen mi je lijevi jajovod i policistični jajnici, poremećaj testosterona. Po mom giniću, šanse za nepotpomognutu trudnoću nikakve. Mama zamolila patera Marka Glogovića da se moli za mene i ostanem trudna. Trudnoća uredna. Moj dr odluči da bi bilo najbolje da se porodim carskim rezom da ne riskiramo nikakve porođajne traume i sl. Sreća jer pupkovina mu je bila vezana u čvor, porod vjerovatno ne bi preživio.  Godinu dana kasnije opet čudesno i spontano ostajem trudna, ali plod nije dovoljno velik i nema srčane akcije. Dr spominje kiretažu, al ćemo sačekati koji dan.  Opet mama i spomenuti pater mole. Sad mi sin ima 6 tjedana, zdrava bebica.  Jel to sreća il prst Božiji?



...prst Božji. [sm=smiley1.gif]




esperancita -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 18:28:59)

Ja vjerujem da tu ima nešto, da izgubimo i tu vjeru i pouzdamo se samo u liječnike pa gdje bi završili....
Prošlo ljeto sam se u Međugorju molila za jednu [sm=duda.gif], za sada još ništa, ali vjerujem da pomaže... Uglavnom, javim vam......




mamacita -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 20:50:51)

Ja se uzdam u molitvu, i ona uistinu djeluje. Nastavi svjedociti o snazi molitve, i ne propitkivaj Zasto i Kako, jer ako je od Boga onda ti to nitko od doktora nece biti u stanju objasniti.




svrcica -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 21:30:12)

Ja vjerujem i da je moje dijete izmoljeno od Boga. Dugo sam bila sa mm prije braka. Starci su mi oko te veze pravili probleme, a ja sam mislila da ne mogu biti trudna i nisam se htjela udati za mm dok ne vidimo jel možemo imati djece. Četiri godine smo pokušavali i ništa. Stalno sam molila Boga da rješi moju situaciju s mm, pa ako treba i da prekinemo, iako za to nisam imala snage. U isto vrijeme sam molila i za dijete. Previše me boljelo, ali sam i previše živaca izgubila s njim i sa starcima tokom godina, tako da sam mislila da je to izlaz. Onda sam na jedan Božić zamolila Boga da blagoslovi moju vezu i da je okrunimo brakom pred Njim u Crkvi. Ostala sam trudna 2 tjedna poslije, na sveta tri kralja. Udala sam se u Crkvi (iako je mm ateist) i vjerujem da je Bog uslišao moju molitvu. Blagoslovio me prekrasnim i predobrim djetetom i svaki dan Mu zahvaljujem na tome. Njemu je sve moguće.




seraphyme -> RE: Molitva i trudnoća? (30.1.2013 22:04:47)

osobno vjerujem da je pater Marko  izmolio moju djecu i nadam se da ću ponukati neke od naših trudilica da mu se obrate za pomoć.  nisam najbolji primjer vjernika. ne molim, ne idem u crkvu, ali vjerujem u Isusa, Gaspu i patera




Lol@ -> RE: Molitva i trudnoća? (15.2.2013 12:43:15)

Ja osobno ne poznajem doticnog patera ali sam sigurna da molitva pomaze...ti si sigurno vjerovala srcem u te molitve zato ti se zelja i ostvarila :)




seraphyme -> RE: Molitva i trudnoća? (15.2.2013 13:36:58)

a koliko sam vjerovala i li ne, ne znam reći.... bila sam jako razočarana što ne mogu ostati trudna i prilično zavidna svim trudnicama i majkama, osobito kad vidim koji šljam ima djecu, a ja ne.... bilo kako bilo, imam dva krasna zdrava dječaka i vjerujem da je i molitva imala velikog udjela jer nisam baš bila perspektivna za trudnoću




ucitelj -> RE: Molitva i trudnoća? (15.2.2013 15:34:48)

8 godina patnje i muke d auopce dobije a kamoli zatrudnim i zavjetujem se 2 god sv.Anti za pomoc ne znam jel do njeg ili do mene il inovog dr al sam ostala trudna iznenada. a sad opet sve ispocetka hjeli bi drugo al nece i nece. Ja nisam neki vjernik jako sam se razocarala u vjeru al opet se borim al sam vise umorna od svega ne znam .......[sm=zmeden.gif]




anne -> RE: Molitva i trudnoća? (15.2.2013 23:42:27)

Ja vjerujem.
Svaku trudnoću sam izmolila, lakše kroz molitvu prebrodila teškoće i jedan spontani.
Molila sam se i za doktore i porod.
Vjerujem da je pomoglo.




Ninaa -> RE: Molitva i trudnoća? (16.2.2013 23:40:55)

Ja uvijek vjerujem i molim se, a snaga molitve se puno puta pokazala u našem životu a i u životu mojih bližnjih. Bratić i sestrična blizanci rođeni 1990. ssvaki sa 1 kg, rekli su da je upitno da li će uopće preživjeti, a o posljedicama da nije moguće govoriti. Puno smo se molili i oni kad su počeli rasti, nikad nisu imali nikave probleme, velika, zdrava djeca, obadvoje završavaju fakultete i doktori su rekli da je to jedino čudo.Treba vjerovati




ribicatt -> RE: Molitva i trudnoća? (24.2.2013 22:51:36)

Evo moram vam reci da sam ja za 1.trudnocu molila i na Trsatu i u crkvi Sv.Foske jer sam kao i sve mi zeljela bebicu i dobru obitelj. Vjerujem da je pomoglo jer sam istu god ostala trudna, trudnoca bila idealna cak i porod iako je beba bila na zadak prosao je odlicno! Rodila se Ana (milost) i u prvim mj spavala je rukama kao da moli. Vjerujem da mi je Bog poklonio Andela! I sada sam u 9.tjednu zahvaljujuci molitvama i molit cu se do kraja zivota da ta dva bica (ili jos koje [sm=smiley36.gif] ) zajedno s mamom i tatom dozive zdrav i lijep zivot... Vjerujem da to nije samo fizika,trudnoca i materinstvo je puno vise od kemije pog ako je iz ljubavi nastalo kao dar...molitva je razgovor s Bogom i bistrenje uma,molitvom razmisljas pozitivno,ponasas se pozitivno i sreca je tada jako blizu uz malo naseg truda da ju dohvatimo!




očajnica -> RE: Molitva i trudnoća? (11.3.2013 23:11:05)

Ja se molim svaki dan da zatrudnim....pa nikako,vjerujem u Boga,al ni to mi ne pomaže...[sm=smiley19.gif]




seraphyme -> RE: Molitva i trudnoća? (11.3.2013 23:14:00)

upalit će mila, strpljivo[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




ribicatt -> RE: Molitva i trudnoća? (14.3.2013 20:23:07)

Ponekad se kaze da trudnoca dode u odabran trenutak,ali ugl nikad onaj koji ti mislis da je idealan,a oni koji vjeruju,vjeruju da za to postoji i odreden razlog. Ja imam zdravstveni problem i mislila sam da mi nece uspjeti. 6mj smo pokusavali i svaki mj sam vjerovala da je bas to taj trenutak al nista i bilo je suza i bilo je sumnje u fiziku al nikad u vjeru. Al zato odmah nakon vjencanja je upalilo kada sam najmanje o tome razmisljala. Sada vjerujem da je to ipak molitva, molila sam za 'trudnocu i sretnu OBITELJ',a ne samo za bebu...




elle1 -> RE: Molitva i trudnoća? (17.5.2013 9:05:17)

NJEMU JE SVE MOGUĆE....imala sam u zivotu zaista mnogo trenutaka i slucajeva u kojim sam osjetila Božju snagu i ljubav-mislim da je to neupitno,samo je bitno biti uporan u molitvi jer nekom ce trebati jedan mjesec,nekom puno,puno vise,a zasto?-samo ON zna razloge i tako treba da bude




marija7 -> RE: Molitva i trudnoća? (29.1.2014 11:14:00)

Drage moje, dal mi moze neko zamoliti patera Marka Glogovića da se moli za mene ili mi poslati adresu, broj telefona od patera Marka Glogovića. Borim se duze od sest godina da ostanem trudna[sm=smiley13.gif] . Hvala vam unaprijed.




tinast -> RE: Molitva i trudnoća? (14.2.2014 17:10:08)

vjerujem da molitva pomaze. ja sam bila u međugorju tjedan prije bozića i od tada se molim za jednog malog anđela. [sm=duda.gif] vjerujem da ce mi se molitva ostvarit kad tad. ako netko ide kod patera molim vas neka izmoli i za mene




elina -> RE: Molitva i trudnoća? (14.2.2014 17:22:01)

Bog je tvorac svega....u Njemu nam treba biti sva nada....ne u ljude,koji su slabi ,vec samo u Njega!!
Stalno cujem kako ljudi kazu,prilicno sigurno,imat cu toliko i toliko djece,poci cu tamo i tamo, a nista nije u nasoj moci ,niti u ista mozemo biti 100 % sigurni....Uzdajmo se u Njega i svoje planove dajmo Njemu koji najbolje zna sto je za nase dobro...
To je moje misljenje!!Pozzzz




tinast -> RE: Molitva i trudnoća? (16.2.2014 16:53:47)

osobno znam obitelj kojima je molitva sv.marte pomogla. nasla sam je na internetu i napisala sebi kao i molitvu sv. ane.




elle1 -> RE: Molitva i trudnoća? (16.2.2014 21:29:01)

tinast,slazem se...takodjer znam slucajeve gdje zene nisu mogle zatrudnijeti ili iznijeti trudnocu i nakon molitve Sv. Marte ostale su trudne , rodile zivu i zdravu djecu,cak znam da su neke dale ime Marta kcerkama bas radi uslisenog zavjeta.




tinast -> RE: Molitva i trudnoća? (17.2.2014 15:13:01)

elle1 ta obitelj o kojoj sam pisala, sto se molila svetoj marti, kad su dobili malenu prije 3 godine nazvali su je marta. žena posti svaki utorak i neprestaje se molit sv.marti a sad svaki dan ima doć nova bebica.

ja sam molitvu našla prošli mjesec a nekidan sam je zapisala sebi pa je molim svaku večer iako pise da se moli kroz 9 utoraka. ima i molitva gospi i sv.ani za trudnice




eternity -> RE: Molitva i trudnoća? (25.2.2014 15:47:58)

DEVETNICA ZA BUDUĆE MAJKE


Ova devetnica je namjenjena za žene koje iz razno raznih razloga još nisu postale majke a imaju jaku volju i želju , molimo Gospodina i Majku Božiju da budu u pomoći ,molimo devetnicu i krunicu svete Ane na tu nakanu ,jer i ona je dugo bila nerotkinja prije nego je rodila našu Nebesku Majku Mariju

Posvetna molitva

O slavna sv. Ano, pred svim majkama slavljena, kojoj je i sama Majka Božja bila najposlušnija kćerka: divim se veličini, na koju te Bog uzdigao, i milosti, kojom te napunio.
Sjedinjujem se s Marijom, preblaženom i nepovrijeđenom Djevicom, da te sve više častim, ljubim i tvojoj se zaštiti povjerim.
Kao neznatni znak svojeg pobožnog čašćenja posvećujem cijeli svoj život Isusu, Mariji i tebi.
Isprosi mi milost, da ga provedem sveto i uvijek neba dostojno. Amen.

O sretna i blažena majko sveta Ano, majko Isusove majke Marije, zaručnice svetoga Joakima, koja si poslije neplodnih godina molitvama, suzama i postom, isporsila od Boga kćerku Mariju, pomnjivo ju odgojila i pazila i spominjući se dara ponizno je u hramu Bogu prikazala.
O slavna majko, koja rodivši Mariju rodila si nama premilostivu odvjetnicu i pomoćnicu.
Znam da po tebi imam i k njoj pristupit, kao što po Mariji pristupam k Sinu njezinu Isusu Kristu.
Zato molim tebe i svetoga Joakima, da me preporučite svojoj kćerci, neka mi u svakoj potrebi bude u pomoći.
Ako vi, o blaženi roditelji, za me što od nje zaprosite, kako je ovom svijetu poslušna bila vašim zapovijedima, tako će i sada, u nebu uslišati molitve vaše.

Moli za nas sveta Ano,
Da dostojni postanemo obećanja Kristovih.


Krunica sv. Ani

9x Zdravo Marijo (kad se moli Zdravo Marijo nakon .....blagoslovljen plod utrobe tvoje Isus doda se...
i blagoslovljena tvoja divna majka Ana koja ti je darovala tvoje djevičansko tijelo...)
9x Slava Ocu
1 puta Vjerovanje




ucitelj -> RE: Molitva i trudnoća? (14.4.2014 17:22:40)

hej lipe moje Bog je svemoguc u to sam se uvjerila iako mi se vjera pomaknula opet se borim sama sa sobom ne dam se a druiput kad budete u Međugorje dolazili javite se rado cu upoznat vas ako ste za kavicu [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>