Sirupi za kašalj? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


BUMBI -> Sirupi za kašalj? (30.1.2013 15:54:14)

Koji su vam se sirupi za kasalj pokazali najbolji(mislim tipa Prospan,is.lisaj i to)?
Meni pedica uvijek govorila da kupim neki drugi i ja naravno uvijek kupovala jel nisam imala pojma[sm=smiley36.gif] tako da nemam pojma koji mi se pokazao najboljim.Ili bi mi rekla ovaj vam nije za taj kasalj vec za neki drugi,sad vam treba taj[sm=zmeden.gif] i tako.
Jedino znam da mi je Fluneimukan odlican i da mu pomogne[sm=bravo.gif]




pincirotvajler -> RE: Sirupi za kasalj? (30.1.2013 15:56:53)

tak i mi [sm=smiley1.gif]
probali bisolex,od theissa trputac,panatus,ventolin--
fluimukan zakon da[sm=bravo.gif]




seraphyme -> RE: Sirupi za kasalj? (30.1.2013 16:05:00)

onaj od lovora [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] spomenula mi kolegica nekakav iz DM-a od  borovih iglica, bobica, pojmanemamkojegjarca da je zakon




andydea -> RE: Sirupi za kasalj? (30.1.2013 16:09:28)

sirup od Dr.Theiss-a moje curke je uvijek izlječio...i na biljnoj je bazi [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




cuba -> RE: Sirupi za kasalj? (31.1.2013 20:22:54)

Najbolji nam se pokazao Bisolvon sirup kao i Bisolvon kapi (to dvoje mu kombiniram).
Probali smo ih dosta, Bijeli sljez, dr.Theiss-Trputac, Hederan, Bisolex...[sm=smiley29.gif]




Renata RR -> RE: Sirupi za kasalj? (31.1.2013 20:59:37)

Toliko dugo nismo koristili sirupe za kašalj da se skoro ni ne sjećam...[sm=bravo.gif] Za smirivanje kašlja smo nekada uzimali panatus, za iskašljavanje smo obično koristili prospan...




anne -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 0:36:36)

Ako je kašalj tvrdokoran uzmemo prospan.
Inaće med ili domaći od smrekinih iglica ili maslačka.




LorVer -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 11:26:11)

Ne koristim vise nikakve sirupe. Jedne godine su mi se zamjerili jer smo sve isprobali i nis im nije pomoglo.
Od tada po preporuci farmaceutkinje koristim Vicks Vapo navecer prije spavanja sa toplim oblogom, a preko dana med i limun.
I funkionira super. [sm=bravo.gif]




MaTana -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 19:11:48)

Dr. Theiss i to po danu trputac, pred spavanje onaj plavi good night, mazemo sa dr. Theiss eukaliptusom, i povremeno se okupamo u dr. Theiss kupki za prehlade. Sve prehlade i kasljeve smo rjesili jako brzo, a vjerujem da me i dr. Theiss jako voli s obzirom koliko mu love doniram [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Renata RR -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 19:29:45)

Mi isto koristimo eukaliptus balzam, prije smo mazali onaj od dr. theissa, sada smo nabavili austrijsku varijantu baby loof koju još nismo isprobali.




cuba -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 19:58:48)

Evo danas sam kupila Prospan po preporuci pedice i farmaceutkinje za R kašalj. Pa javim dojmove i jel nam kako pomogao. Nadam se da hoće i to što prije[sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: Sirupi za kasalj? (1.2.2013 20:20:28)

I nama je taj balzam i kupka od Dr.Teissa super[sm=bravo.gif]
D trenutno pije od pipa-a Laringopip,jer isto malo kašlje,a nije bolestan




Ninaa -> RE: Sirupi za kasalj? (4.2.2013 7:23:24)

Meni je najbolji dr.Theiss, od kad je Katarina krenula u jaslice s godinu i pola uvijek ga imamo doma i nama super djeluje na kašalj i još joj kuham čaj od lovora i tak rješavamo kašalj.




mariola -> RE: Sirupi za kasalj? (4.2.2013 7:41:18)


IZVORNA PORUKA: MaTana

Dr. Theiss i to po danu trputac, pred spavanje onaj plavi good night, mazemo sa dr. Theiss eukaliptusom, i povremeno se okupamo u dr. Theiss kupki za prehlade. Sve prehlade i kasljeve smo rjesili jako brzo, a vjerujem da me i dr. Theiss jako voli s obzirom koliko mu love doniram [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


Isto tako.Stvarno mi je super jer za max. dva dana riješimo kašalj i šmrcanje. I na biljnoj bazi je. Uvijek ga imam doma, T čim se zakašlje pita sirup.




Bebač i ja -> RE: Sirupi za kasalj? (22.2.2013 13:10:23)

sad smo na sirupu od bijelog sljeza...za sad mi se čini jako ok...




boki11 -> RE: Sirupi za kasalj? (4.7.2016 16:00:27)

IZVORNA PORUKA: Bebač i ja

sad smo na sirupu od bijelog sljeza...za sad mi se čini jako ok...


Daj mi reci molim te kako si zadovoljna sa tim čajem? Ja sam naišao na ovaj članak pa razmišljam isprobati, i ja i žena i malena... Da vidimo kako djeluje :)

http://www.kakolijeciti.com/bijeli-sljez-ljekovita-biljka/

Dali pripremaš čaj u hladnoj vodi kako je ovdje navedeno ili imaš neki drugi način? Hvala...

Edit: sada vidim da ti koristiš sirup.. gdje ima uzeti sirup i kakav je po okusu?




Stranica: [1]