I ja bih blizance :) (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Dvojke, trojke, četvorke



Poruka


mali andeo -> I ja bih blizance :) (29.1.2013 9:27:15)

može recept za blizance :)) ?
šalim se ... zadnje vrijeme često sanjam da sam trudna s blizancima,tolko često da me je sad i volja uhvatila...
imam curicu jednu,ali naravno htjela bih da ima još brače...
mame koje ste rodile blizance ,jeste li u obitelji imale nekog ko je blizanac...?
muž ima polusestrićne , a u mojoj familiji su 3 para blizanca...
nadam se da će mi se posrećiti...




Renata RR -> RE: I ja bih blizance :) (29.1.2013 17:19:28)

Velika je vjerojatnost ako se blizanci pojavljuju u majčinoj obitelji. Obično se rađaju u svakom drugom koljenu. Šanse su ti veće ako si starija od 30 godina.

Želim ti da ti se želja ispuni![sm=smiley20.gif]

Za recept će ti reći mame s iskustvom.[sm=smiley1.gif]




Krky -> RE: I ja bih blizance :) (31.1.2013 13:19:07)

Ja imam recept! Dovoljna je jaka želja za tom avanturom, mogućnost se povećava ako se dupliranje već desilo u obitelji (kod neidentičnih duplića). Vjerojatnost je fifti-fifti, kasnije pritužbe se ne uvažavaju ;-) Divno ih je imati, duplo zadovoljstvo, ali vrijeme dupžo brže prolazi, a ujedno ga imaš i duplo manje. Pa onda uduplaš plač, bratsme svađe, mamarenje i tužakanje, ječita nadmetanja i natjecanja... Ako si na to spremna, definitivno si spremna na dupliće. Naši imaju 7 godina, navodno su neidentični jer su imali svaki svoju posteljicu, sve odvojeno... No izgled je skoro jednak, vrlo malo razlike. Uduplali su nam broj djece pa je muž tri dana bio u šoku. U obitelji ih ima, moja baka je imala seke jednojajčane blizanke, jedna od njih je imala blizance, muževa teta ima blizance, strina je imala blizanke (jedna nije preživjela porod), navodno je i baka nosila blizance, ali je trudnoća spontano prekinuta. Sad čekam da mi se braco oženi, jer mi Šogi unosi još veću mogućnost u obitelj - i ona ima nekoliko blizanaca u obitelji. A tebi sretno - sretno uduplo!




Krky -> RE: I ja bih blizance :) (31.1.2013 13:27:11)

Moje greške u prethodnom postu posljedica su uduplanog mamarenja Gledaj- kako- plešem- na- Gagnam- style, ponačanog zvuka ičetveromjesečnog bebača na ručku, tj. jed oprst og tipkanja




anne -> RE: I ja bih blizance :) (1.2.2013 0:41:20)

uh jesi sigurna?
Preslatko je vidjeti blizance jednako obučene kako se lijepo slažu...
... ali ne mogu si zamisliti kako ih dojiti, kako ih kupati, kako brinuti za jednog kad drugi plače, kako kad krenu puzati pa hodati a svaki na svoju stranu...[sm=smiley29.gif]

dobro krky kaže - nema poslje pritužbe.[sm=smiley36.gif]




zelja1 -> RE: I ja bih blizance :) (22.12.2013 18:16:14)

i ja sam uvijek htjela pa su moje curice bile uvijek slično obučene hehhe




linica123 -> RE: I ja bih blizance :) (15.9.2014 14:44:12)

i ja bi blizanceee.. dvije muhe jednim udarcem [sm=bravo.gif]




hipo -> RE: I ja bih blizance :) (15.9.2014 15:11:15)

i ja biiiii blizance!!! al koliko se trudim...a ne mogu ni jednu bebu dobit...[sm=smiley19.gif]




Sunshine28 -> RE: I ja bih blizance :) (15.9.2014 17:54:49)

od kako mi je gin. na carskog rekla da mogu jos imati jednu sigurnu trudnocu, a da je sve ostalo rizik bome i ja si zelim blizance...uvijek sam htjela vise djece i nekako mi tuzna spoznaja da moram stati na dvoje [sm=smiley13.gif]
tak da, vjerojatno pocinjemo za 2-3 mjeseca raditi na bebi no. 2 i drzimo fige za dvojke ili trojke [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




FIGICA FIFINANKICA -> RE: I ja bih blizance :) (12.7.2015 14:54:07)

Ne znam, s jedne strane bi,predivno je i fora ali s druge sve u duplo,troškovi,posao,samo jedna trudnoća...Da mogu birat ne znam da li bi odabrala da imam blizance.Ovako kako bude suđeno :)




angellah -> RE: I ja bih blizance :) (12.7.2015 16:23:59)

Uh, ja ne bi blizance. Jedva hendlam ovog jednog pre-toddlera...[sm=smiley13.gif]




zima1995 -> RE: I ja bih blizance :) (16.7.2015 23:16:42)

Ja sam prije prve trudnoće uvijek govorila kako bih volila blizance, kao dvije muhe jednim udarcem, hehe. Medjutim, kad sam rodila i vidjela koliko posla ima oko jednog, brzo sam promijenila mišljenje. Evo, sad ih imam dvojicu, razlika 2 god. 9 mj i mogu reći da je i opet teško, posebno što je stariji počeo oponašati malog, pa sad i on puže, jede iz njegove zdjelice, hoće spavati u krevetić. Tješim se samo da su svakim danom stariji i samostalniji [sm=duda.gif]




Tia00000 -> RE: I ja bih blizance :) (17.7.2015 8:03:33)

Cesto sam pomisljala kako bih rado blizance ali posto smo ja i dragi sami, nemam nikog tko moze priskociti u blizini, mislim da bi mi bilo jako tesko.




luce 2008 -> RE: I ja bih blizance :) (18.7.2015 13:08:10)

bok.cure.
I ja sam uvjek zeljela blizanke.ali nije mi uspjelo.
Sad cekam trecu bebu.aki nijedan put blizance.




nymeria -> RE: I ja bih blizance :) (4.1.2016 14:16:34)

I ja bi jako htjela blizance... curicu i decka i nitko sretniji...

A sad imam tri folikula pa cemo vidjet




asaproki -> RE: I ja bih blizance :) (10.8.2019 22:07:03)

thanks

Regards,
iprice.co.id




Stranica: [1]