Apartmani u rodilištima (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Rodilište



Poruka


leot -> Apartmani u rodilištima (12.1.2013 15:31:48)

VELIKI POZDRAV I HVALA STO SUDJELUJETE U TEMI..
[sm=smiley1.gif]

Iz prve ruke bi htjela znat kakvi su apartmani u rodilistu SVETI DUH I VINOGRADSKA BOLNICA?
Kolika je cijena? Kakve su sobe?

naravno moze i iskustva iz drugih bolnica ali ja spadam u ove dvije pa me najvise zanimaju.
Unaprijed hvala i SVE informacije su dobrodosle
[sm=smiley1.gif]




leot -> Apartmani u rodilištima (15.1.2013 12:45:54)

Sta mi nitko nece nista napisati?[sm=smiley19.gif]




Piturica -> RE: Apartmani u rodilištima (15.1.2013 13:08:23)

ja znam samo u Ri kakvi su apartmani.
znam da je 500 kn po danu i jedina razlika je to sto imas svoj mir i svoju kupaonicu sa tusom i wc-om. znaci ne moras dijeliti sa drugima. kod nas u Ri inace ide 1 wc i tus na mislim 4 zene sto nije tako strasno. ugl, ne znam koliko se to isplati uzimati jer isto su ti posjete kao i u ostalim sobama i ne moze nitko prespavati tamo s tobom tipa partner ili netko drugi iako ima kao jos dodatna neka fotelja na razvlacenje.
evo, nadam se da sam bar malo pomogla [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Zokiz -> RE: Apartmani u rodilištima (11.3.2013 15:49:47)

Pogledaj na ovom sajtu za oglašavanje apartmana sigurna sam da ćeš naći potrebne informacije.




Two hearts -> RE: Apartmani u rodilištima (11.3.2013 15:54:12)

Apartmani su preskupi i precijenjeni.Barem je tako bilo sa našim,jedino što sam bila sama i na miru tih par dana dok se nisam oporavila.Nitko mi nije smio doći (osim supruga i to u vrijeme posjeta),na Tv-u je bilo samo 3-4 programa,klima nije radila,u wc nije bilo toalet papira....Sve u svemu,bačen novac!!




FIGICA FIFINANKICA -> RE: Apartmani u rodilištima (10.6.2013 21:05:17)

U rijeci oko 500 kn,nisam bila,možda sliedeći da,volila bi




Ninaa -> RE: Apartmani u rodilištima (10.6.2013 21:10:58)

Koliko znam u vinogradskoj je samo jedan i to je više samo soba s jednim krevetom cijena je negdje oko 800 kn po danu e sad mislim da posjete mogu dolaziti kad žele, trebala bi se raspitati, direktno tamo




mekica -> RE: Apartmani u rodilištima (12.11.2013 13:00:32)

Hm nisam koristila a li čak mislim da je nepotrebno.




leot -> RE: Apartmani u rodilištima (23.11.2013 23:01:13)

slala sam upi u vinogradsku bolnicu neki dan i dobila info da su apartmani 380 kuna i da se trebaju rezervirati.
koga zanima;evo! [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1]