|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: mama nakon poroda
29.11.2012 23:47:31   
Sunshine28
evo samo da ti tu prijavim - nakon 10 dana Dukana 4kg manje!!
toplo preporucujem svim mamama nakon sto prestanu dojiti! naravno ako su ljubitelji mesa i ribe!

a sta mislite zasto ja idem na djetu, dosta mi je da se osjecam kao kit u krevetu! andy mm je akutalni sportski trener onda mos mislit kako se ja osjecam kraj njega! a o tangama da ni ne pricam, mislim da bi mi se zaglavile negdje unutra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: mama nakon poroda
30.11.2012 10:39:35   
andydea
user posted image user posted image user posted image  
user posted image user posted image user posted image  bravo za skinute kile
ma do ljeta čemo mi sve u tange user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: mama nakon poroda
30.11.2012 10:51:26   
Sunshine28
sexy mame ljetnih beba 2012. obraju sa nogu na plazama u ljetu 2013.! user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: mama nakon poroda
16.12.2012 17:52:30   
lovely
super da si pocela vjezbat,ja jos uvjek nikako da krenem,a vani je i zima brr.Kako idu vjezbe,ima pomala?

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: mama nakon poroda
16.12.2012 18:37:46   
andydea
lovely, nema nekih većih pomaka...user posted image ...ma kad jedem kao sivonja user posted image ....dok ne prestanem dojiti mislim da neću skinuti kileuser posted image ...a svi mi govore obrnuto...ma bitan je sad user posted image ...a kile će do ljeta otići...trudit ću se i daljeuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: mama nakon poroda
17.12.2012 21:41:21   
lovely
ma ja isto mislim da ode nakon dojenja,jer sad treba papati,tako mi je logicnije,a onda i necu toliko paziti sta jedem,kada.JA sam malo zabrinuta jer zadnjih par dana imam jako malo mljeka :( imala neku virozu,povracala i nakon nje se drasticno smanjilo,a curica mi ima tek 5 i pol mj.(izdajam se pa znam koliko imam mljeka) tako da sad papam jos vise da ne izgubim mljeko.

_____________________________

Siguran put k neuspjehu je - odustati! Često budući uspjesi dolaze preko sadašnjih promašaja.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: mama nakon poroda
27.12.2012 19:32:52   
andydea
lovely i ja isto puno jedem jer samo dojim...dala sam mu par puta uz sisu ad-hipp i to je popiouser posted image ..imam velikog gladušauser posted image
i da usput sam dobila i hemeroide i mažem guzuuser posted image ..uf boli..tako da je sex sad nježan...nema hard cordeuser posted image user posted image user posted image ....a i moram paziti na prehranu da jedem što više sa žlicom i kuhanouser posted image ...
a moja kilaža se nikako ne miće sa 61kg user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu lovely)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: mama nakon poroda
27.12.2012 23:52:41   
mamacita

IZVORNA PORUKA: andydea

lovely i ja isto puno jedem jer samo dojim...dala sam mu par puta uz sisu ad-hipp i to je popiouser posted image ..imam velikog gladušauser posted image
i da usput sam dobila i hemeroide i mažem guzuuser posted image ..uf boli..tako da je sex sad nježan...nema hard cordeuser posted image user posted image user posted image ....a i moram paziti na prehranu da jedem što više sa žlicom i kuhanouser posted image ...
a moja kilaža se nikako ne miće sa 61kg user posted image


user posted image A sta bi ti htjela ? Izgubiti kile ili dobiti jos malo? Sa 61 kg, ne vidim da bi mozda htjela izgubiti, ta na sta bi stigla?

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: mama nakon poroda
28.12.2012 23:04:56   
andydea
mamachita ....htjela bi izgubiti te kileuser posted image
Svjesna sam da nakon 3 djeteta ne mogu biti ona stara,ali ne mogu podnjeti da tako izgledamuser posted image
Inače moja visina je 160cm (niska sam)...i 52kg...tako sam imala prije 3 trudnoće...sada me svugdje ima...tužna sam kaj u svemu kaj obučem izgledam debelo..a u svoju staru odjeću ne ulazim nikako...
Iskreno ,kad vidim druge mame koje izgledaju ko bačve i pogledam sebe-pomislim si, još sam i dobrauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: mama nakon poroda
28.12.2012 23:12:57   
maminangel
Draga andy,mama tri anđelka,izgledaš odlično mila ali zbilja i ne zamaraj se nepotrebno,vidjet ćeš kad počneš šljakati kilice će se istopiti i nakraju će ti faliti..U svom nesavršenstvu mi smo savršene žene majke kraljice....pusa...

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: mama nakon poroda
28.12.2012 23:17:28   
andydea
hvala ti na lijepim rijećima..ma znam ,samo eto nekad se tako jadno osjećam...a i mm želim biti i dalje najljepšauser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: mama nakon poroda
16.3.2013 14:06:33   
honeybunny
Hm.. ja vam imam jedno pitanjce i ne znam gdje da ga svrstam.. Ovako, lohije su mi trajale 40 dana.. i taman par dana prije nego trebam ici na prvi pregled dobijem neki iscjedak,, ja reko dobila sam jer su me uz to 2-3 dana prije bolila ledja i trbuh.. kad ono samo taj dan i nista.. nakon dva odem kod ginićke i kazem joj to sve.. reko mislila da sma dobila ali nista.. i dobro ona mene pregleda, kaze ima krvi.. kao ne znam ni sama sto bi to bilo jer na vaginalnom uzv nista ne izgleda kao da cu dobiti.. aj ja se smirila reko mozda se jos cistim.. proslo od toga 3 tjedna i opet ja tako samo jedan dan imala kvi na dnevnom.. i evo danas opet. Netko sa slicnim iskustvom? Sto bi to trebalo biti,, da btw nije mi radila papa test jer ne moze zbog toga..


_____________________________

mamina Ljepotica 31.12. <3

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: mama nakon poroda
16.3.2013 17:13:39   
mama_25

IZVORNA PORUKA: honeybunny

Hm.. ja vam imam jedno pitanjce i ne znam gdje da ga svrstam.. Ovako, lohije su mi trajale 40 dana.. i taman par dana prije nego trebam ici na prvi pregled dobijem neki iscjedak,, ja reko dobila sam jer su me uz to 2-3 dana prije bolila ledja i trbuh.. kad ono samo taj dan i nista.. nakon dva odem kod ginićke i kazem joj to sve.. reko mislila da sma dobila ali nista.. i dobro ona mene pregleda, kaze ima krvi.. kao ne znam ni sama sto bi to bilo jer na vaginalnom uzv nista ne izgleda kao da cu dobiti.. aj ja se smirila reko mozda se jos cistim.. proslo od toga 3 tjedna i opet ja tako samo jedan dan imala kvi na dnevnom.. i evo danas opet. Netko sa slicnim iskustvom? Sto bi to trebalo biti,, da btw nije mi radila papa test jer ne moze zbog toga..



ja sam točno 2 mjeseca nakon poroda dobila prvu mengu, nisam dojila pa ciklus uranio i točno tako kako si opisala bilo kao iscjedak ali je trajalo oko 4-5 dana, ali već sljedeći mjesec se sve unormalilo..a nije ti dr rekla da dođeš ponovo na pregled ako se to ponovi user posted image
meni je patronažna rekla da se iscjedak baš može dugo povlačiti zbog stezanja maternice, i vraćanja na mjesto, ali opet nazovi ginićku pa pitaj, bit ćeš mirnija..

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: mama nakon poroda
16.3.2013 21:37:59   
honeybunny
Sve što mi je ginićka rekla je da mi ona ne može reći kada ću dobiti, ali da se to zna odužiti kada dojiš. I ništa drugo.. da ne zna od čega bi to moglo biti i da vjerovatno neće potrajati. Ali meni to bude dan-dva svakih par dana. Tako ispada.. htjela sam sačekat da prođe pa da odem napraviti PAPU, ali eto ponovilo se. Ajd još uvijek kontam da možda uskoro dobijem :)

_____________________________

mamina Ljepotica 31.12. <3

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: mama nakon poroda
25.4.2018 15:35:20   
Keti74
Drage mame, odlučila sam si priuštiti dva mjeseca treninga sa osobnim trenerom. Rodila sam prije dva mjeseca, pa bi htjela treninge koncentrirano na trbuh i ledja. Trebam partnericu jer je cijena povoljnija, 100 kn po treningu. Molim na PM da se zainteresirane jave. Evo info oko treninga.
http://www.altis.hr/osobni-trener-u-zagrebu-vam-treba-nudimo-odlicnu-uslugu-povoljna-cijena-sata/

(Odgovor članu honeybunny)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!