|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (15. - 19. 09. 2014.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja Ringerajinih ikona i ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Crvenilo na piši
30.10.2012 15:39:58   
Kikaa
Jutros kod presvlačenja sa primjetila kod svog malca da mu je pišo crven kao natečen ,
normalno piški ,probala sam mu malo to dirati stiskati kod brisanja neplače ali mi to grozno izgleda!
a naravno prdijatrica nam radi tek sutra popodne pa sada neznam što da radim?user posted image
dali ima tko kakav savjet ili slično iskustvo ,ima 10 mjeseci,normalno jede,spava,igra se .

15.12.2011 Marin
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Crvenilo na piši
30.10.2012 15:57:48   
anaxx
kad se nama tako (s isto od prilike 10 mjeseci) upalio mišić, njega je i jako boljelo, bili smo na hitnu jer je bila nedjelja i rekli su nam stavljati obloge od acidi borici (na gazicu naliti tekućinu i staviti na mišića i navući pelenu)
radili smo tako par dana i prošlo je sve, ako njega ne boli i nije jako natečeno i crveno možeš samo oprati vrh s acidi borici i pokušati povući kožicu da se očisti ispod nje

zaboravila sam reći da se gazica mjenja kod svakog presvlačenja....

< Poruku je uredio anaxx -- 30.10.2012 16:01:29 >

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Kikaa)
Neposredna veza do poruke: 2
30.10.2012 22:35:24   
ucitelj
mom m su sa 2 mjesecas navukli preko glavica kozicu i 15 dana mo morali kod svakog presvlacenja ispirati s acid boricidom i nakon tog mazati kremom garamicin i danas kad mu pocrveni isperem fizioloskom i namazem kremicom nravno od tad moram svaki put navuc mu ozicu skroz dokle moze. mozda je jednostavno pojeo nesto malo jaceg okusa pa ga iritiralo

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 3
31.10.2012 9:54:52   
Kikaa
hvala vam puno na odgovorima ipak smo sinoć otišli do doktora koj nas je primio s obzirom da naša pedica radi tek danas popodne ,i rekli su nam da ispirem i kupam ga u kamilici i dobili smo kremu plimikol ali koliko vidim jutros je vać bolje ,manje natečen i crven i nema više nikakav iscjedak tako da se nadam da će biti bolje!

15.12.2011 Marin

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
31.10.2012 22:53:56   
ucitelj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Kikaa)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:

Anketa

kada dobiti prvo dijete
nimla

jer sam naisla na komentare da je ovo diskriminacija jer nema ispod 24,to je tako jer upravo imam te godine pa sam mislila od 24.nisam mislila nista lose stime sto nema ispod 24

manje od 24 (35%)

24 (7%)

25 (29%)

ili nad 30 (29%)

Broj svih glasova: 100

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!