Krećemo u školu! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Od đačića do đaka



Poruka


mirna -> Krećemo u školu! (3.9.2012 9:38:45)

Napokon je i za nas počela škola.[sm=bravo.gif] Torba je spremna, baterije u fotiću napunjene.[sm=smiley1.gif] Prvi dan je nastava poslijepodne. Mislim da smo MM i ja nervozniji od malog...[sm=smiley36.gif]

Sretno svim novim školarcima![sm=smiley20.gif]




BUMBI -> RE: Krećemo u školu! (3.9.2012 9:59:58)

Sretnoooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




anaxx -> RE: Krećemo u školu! (3.9.2012 10:33:38)

Sretno!!!!!!![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Nas to čeka druge godine....




pincirotvajler -> RE: Krećemo u školu! (3.9.2012 10:44:17)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Krky -> RE: Krećemo u školu! (3.9.2012 15:59:35)

Eto, i moji duplići su postali školarci. Moram priznat da smo svi već jedva čekali jer im je sve već dosadilo i potpuno su spremni za nove izazove. Njima je to sve već normalno, nema nekog uzbuđenja, sad kad su krenuli, zanima ih samo kad će im stići mali brat. Moram pohvalit svoju mamu i svoju veliku curku. Od bake su dobili torbe, a big sister je nabavila sve knjige i bilježnice i to ne samo njima nego i još jednom braci prvosrednjoškolcu i sebi, a nama uštedjela hrpu novaca i to svojom dobrom voljom. Ali još mi nije jasno kud je otišlo to vrijeme...još "jučer" su bili dva kmečavca...




mamacita -> RE: Krećemo u školu! (3.9.2012 16:06:16)

I moja princeza je danas krenula u prvi razred [sm=metulj.gif]. Dakle, tri su u skoli, jos jedan kod kuce... malp po malo [sm=smiley36.gif].




Krky -> RE: Krećemo u školu! (6.9.2012 10:58:28)

Iii, kakve su reakcije vaših malaca? Moj 1/2 svaki dan diže palac u zrak, ovaj drugi se malo bunio prije nego je krenuo, rekao je: "Ja ne čekam jedva školu, jer mrzim kad mi netko kaže da moram nešto radit!", ali kako imaju jedan drugog, natjecanje im ne gine pa se i ne bojim...




pincirotvajler -> RE: Krećemo u školu! (6.9.2012 11:07:12)

mamacita i krky [sm=bravo.gif]




Krky -> RE: Krećemo u školu! (10.9.2012 12:32:44)

Vraćaju se neki dan moji twinsi iz škole. Jedan ulazi grintav i spuštenih ramena: "Opet smo dobili tešku zadaću!" (tešku=dosadnu). Ulijeće drugi, bučno i veselo...pitam ga jel i on ima tešku zadaću: "Ne, ja nemam!" U školi su super, učiteljica ih pohvalila, mirni i pažljivi - doma su Uragan i Tsunami. Ali moram priznat kako su mi preslatki i smiješni




Krky -> RE: Krećemo u školu! (12.9.2012 10:28:15)

Eto opet mojih malih bisera. Dođu jučer i pričaju mi kako u njihov razred idu dečki koji se ružno ponašaju i ulaze u ženski wc. Pita ih mm što imaju tamo radit. Kaže 1/2: "Pa, gledaju žene!!!"




pincirotvajler -> RE: Krećemo u školu! (12.9.2012 10:45:11)

heheh [sm=bravo.gif]




bubaMaja -> RE: Krećemo u školu! (12.9.2012 11:00:07)

sretno svim novim školarcima !!!!! (a i onim malo starijim) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




ZUZ -> RE: Krećemo u školu! (20.9.2016 13:11:59)

Sretno školarcima u već 3. tjednu nastave :)




Nikolinaaaa -> RE: Krećemo u školu! (21.9.2016 9:43:49)

Sretno svima! [sm=bravo.gif]




Stranica: [1]