RE: Zimske bebe! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


BUMBI -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:21:24)

Na tom na baterije[sm=zmeden.gif]
Ma sad na ovima iz baby media piše da svira 20 min




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:25:28)

mislim na onaj koji je ručni tak da moraš stalno navijati. u to se isplati dati lovu i u viper(također na baterije)[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:26:57)

Aha,to da..a taj viper neću kupovati jer će mi šogi dati,ali ne na baterije,obični.Jel ti to imaš?




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:28:59)

aha, isto od šogi. DIVNA STVAR




bomboncic02 -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:45:18)

Viper imam,nije na baterije,ali mi je bio spas s Lukom.Sad je kod šogorice, ali već ću ja tražit njega nazad..Ja ću malo istraživat po Zg-u te mobile, mislim i do name otić pa javim dojmove..




bomboncic02 -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:48:17)

Pitanjce:da li vi brijete doljnje područje ili skidate dlačice s voskom ili kremom za depilaciju ili pak ništa ne radite?
Ja sam do sada sve sama sređivala, ali mi je sad postao problem s britvicom jer ne vidim apsolutno ništa.
Kremu sam probala, ali me bilo strah pa sam ju brzo skinula.
Kod kozmetičarke ne mogu, ne želim da ju itko gleda osim muža i doktora..
Stekla sam dojam da je i sestrama, tj. babicama i doktorima draže kad si dolje uredan[sm=smiley36.gif]




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (11.10.2012 21:53:30)

kao babica mogu ti reć da nam je svejedno. barem meni i kolegicama. osobno sa svojom sam izgubila "dodir" 2-3 mj i boli me đon




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 8:08:58)

Ja isto se sama brijem,nekako me strah otići kod kozmetičarke na depilaciju[sm=smiley36.gif].Dosada sam mogla sama,ali od sada preuzima mm




tamy87 -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 9:03:11)

evo ja u utorak idem napraviti taj test... u 24 tj. trudnoce... nadam se da ce biti ok




Curica 12 -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 11:54:00)

Pozdrav od još jedne buduće mamice čiji se termin sve više približava! 12.12. bi se trebala upoznati sa svojom curicom, prva nam je beba, tako da je pitanja puno. Sve u svemu, trudnoća dobro prolazi, sva sreća na tome!




bomboncic02 -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 14:41:06)

Dobrodošla Curice i ugodno se družila s nama.
Tamy bit će sve ok, kao i kod svakog vađenja krvi,savjetuje se ne jedenje nakon 19h.
Držim fige da izdržiš tu slatkoću.
Ja sam zamišljala da jedem baklavu koja je jako jako slatka!

Tjedan dana sam bila bez ikakvog iscjetka,čudo jedno!Evo od jutros se pojavio žućkasti,neznam je li zbog toga što sam se izdepilirala sinoć ili sam se nahladila dolje, neznam, ali me užasno živcira.




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 16:48:12)

ja u utorak u bolnicu, šećer 13. barem se stignem organizirati




malichka007 -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 21:16:32)

evo i mene nakon nekog vremena...čitam sve što pišete,ali nikako da se uključim. nama je danas 19.tjedan i jutros smo bili na 4D-sad smo sigurni da čekamo curicu[sm=bravo.gif] prva beba,a u glavi milijun pitanja[sm=zmeden.gif] počela sam gledati kolica i taman kad smo se složili oko modela nađem jednu manu,pa drugi put kad odem u dučan novu manu-pa do kad tako,a tek sam kolica počela pregledavat di je još ostalo!




vanessa 23 -> RE: Zimske bebe! (12.10.2012 23:35:54)

Curica imaš isti termin ko i ja :)))) Meni su rekli da nosim dečka..a u utorak idem to potvrditi :)) idem na ultrazvuuuuk :)))




Lotte -> RE: Zimske bebe! (13.10.2012 8:03:08)

Pozdrav novim budućim mamama!

Seraphyme baš mi je žao što moraš u bolnicu, jesu možda rekli do kada moraš ostati?

Ostale koje isto tako muku mučite sa bolnicama, bakterijama i dr. nadam se da će sve brzo proći![sm=smiley1.gif]




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (13.10.2012 8:07:31)

a tjedan do deset dana [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




sminkret -> RE: Zimske bebe! (14.10.2012 2:17:46)

Evo mene. Bila jucer na pregledu i 4d. Trudna 21 tjedan i malac ima 430g [sm=smiley1.gif] Zato me vec toliko boksa[sm=smiley36.gif]
Mene i dalje muci ta eserihija, sklona sam toj bakteriji i sad mi je jucer gin objasnio zasto je se treba rijesiti i ne dozvoliti da dobijem temperaturu... U srijedu idem soc.ginicu koji je poprilicno ravnodusan i moram traziti ponavljanje urinokultur jer osjecam opet simptome, ma jednostavno predobro znam kad je imam[sm=smiley19.gif]




tamy87 -> RE: Zimske bebe! (14.10.2012 18:50:17)

Znam kako ti je... Jednostavno inzistiraj na pretragama, ako ti gin. nebude dao uputnicu odi kod doktora opce prakse moze ti i on dati... Ja sam u 2 tjedna napravila 2 puta pretragu mokrace i urinokulturu jer sam osjecala da nesto nije dobro. I dobro da sam isla jer sam u mokraci imala od bakterija, leukocita, epi.stanica do krvi... Koma sam vise, 10 dana muku mucim sa svime time..




sminkret -> RE: Zimske bebe! (15.10.2012 19:00:29)

Ma inzistirat ću ja, dobro se poznajem. Mene vise ljuti ta ravnodušnost, tj. da se sama moram izboriti za neke stvari. Tamy87 jel imas izoliranu i eserihiju? Meni je sad ginić objasnil (u poliklinici) zasto treba jako paziti i lijeciti te baketrije. Eserihija je opasna ako je imas u urinu i onda dobis temperaturu, t znaci da je presla i u krv, pa pomoću pupčane vrpce najčešće dođe do djeteta. Obično onda kad se rodi dijete dobije upalu pluća...




tamy87 -> RE: Zimske bebe! (15.10.2012 21:46:09)

meni ti je urinokultura sterilna... nemam nista, navodno mi je nalaz u mokraci tako los zbog upale mokracnih kanala. vjeruj mi da nista ne znam... ova moja gin. suti ko zalivena na kapaljku sve izvlacim iz nje... sad pijem te antibiotike pa me ubijaju gljivice...luda sam doslovno... planiram krajem mj. u zg. privatnici jer ovo u istri je koma




sminkret -> RE: Zimske bebe! (15.10.2012 22:38:08)

Da, moraš se sama borit i izboriti... I ja se nekad pitam čemu ona svaka 4 tjedna pregleda, sve se ionako svodi na rutinu.




tamy87 -> RE: Zimske bebe! (15.10.2012 23:10:26)

ma ja ujutro idem vaditi secer.. pa cemo i to vidjeti




Lotte -> RE: Zimske bebe! (17.10.2012 18:56:12)

Evo da se pohvalim da sam jučer bila na 4d ultrazvuku i da sam vidjela svoje malo zlato! Ne možemo se načuditi na koga ima prćast nosić. Inače vidi se samo iz profila, pa mi je ginekolog rekao napraviti još koji snimak na narednim pregledima ako ga uhvatimo sprijeda. Par osmjeha smo vidjeli i mrštenja. Moji dječaci su oduševljeni svojim bracom i ne mogu ga dočekati. Nisam spomenula da mi se u ovoj trudnoći nevjerovatno vide pokreti djeteta na stomaku (takvo što sam vidjela samo na you tube-u). Kao da imam aliena u stomaku [sm=smiley36.gif]. Inače bebica je zdrava i nešto je veća nego što treba biti za 27 tjedana. Samo se nadam da neće biti veći od svoje braće na porodu, jer ima malu mamu.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Vama cure držim fige za dobre nalaze šećera, urina i ostalo!




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (18.10.2012 12:28:16)

Hej cure,evo i mene...nije me bilo par dana,nismo imali net.
Vidim imamo i par novih cura,dobrodošle[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Seraphyme vidim da moraš u bolnicu zbog šećera,baš mi je žao.A zbog čega se mora u bolnicu?
Lotte super za bracu,a vidim i da si potpis napokon promjenila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




sax52341 -> RE: Zimske bebe! (18.10.2012 15:43:16)

Bok cure
evo napokon imam i ja novosti pa da se javim.
Danas bili na kontroli; beba je 1290 gr, mama do sada dobila 4 kg [sm=smiley1.gif]
Sav dobro drzi i sve je ok i ne trebam na OGTT, srecom jer nisam bas raspolozena za onu prezasecernu vodurinu. Beba ok raste ja ne dobivam previse na tezini a secer mi je u normali pa doktor kaze da nije potrebno. [sm=bravo.gif]
Danas sam 29+2! Kontrola za 4 tjedna
... i da potvrdjen deckic, tata dobio slikicu kao potvrdu
Prijavila sam nas danas i za tecaj u Petrovoj da tata moze bit na porodu, startamo pocetkom 11 mjeseeca.
Jos se razmisljam prijavit i kod patronaznih na tecaj u Domu zdravlja. Jeli bio netko od vas, isplati se?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>