RE: Zimske bebe! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


Lotte -> RE: Zimske bebe! (13.9.2012 17:05:32)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] seraphyme za još jednog dječačića!!! Ja sam do sada dobila 5 kg - vagana u 21. tjednu. Vgaspic to nije puno kila - ne znam pratiš li trudnoću po tjednima, ali za 22. tjedan ti piše da prosječna trudnica dobije 7 kila [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (13.9.2012 20:42:11)

seraphyme super što je sve ok[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja sam na zadnjem pregledu u 21 tj bila na +3 kg[sm=smiley1.gif]
Nisam vas pitala jel imate već ime za svoje[sm=duda.gif]?
Moje ime možete vidjeti dole u potpisu[sm=smiley1.gif]




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (13.9.2012 20:44:40)

zvati će se Emil




andydea -> RE: Zimske bebe! (13.9.2012 20:47:58)

Pozz ,moram se malo ubaciti[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]...prave kile vam stižu zadnja 2mj...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]....ja sam bila tvigi i do 7mj.trudnoće dobila svega 4kg,a onda u nastavku buuuuuuum[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lotte -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 7:40:27)

Evo ja čekam da vi napišete imena svojih prinova, pa da pokupim ideje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Suprug i ja jednostavno više ne znamo koje bi ime dali dječaku, ispucali samo svoje želje na prijašnja dva[sm=smiley36.gif].

Andydea je u pravu, prave kile se kupe u zadnjim mjesecima (moj rekord je 5 kg u 4 tjedna) ali isto tako mislim da se one isto tako brzo skidaju kako su i došle. 15 kg sam se udebljala u toj trudnoći, na izlasku iz rodilišta sam se vagala i imala 11,5 manje[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




daze -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 10:27:59)

ni mi se ne možemo odlučiti za ime iako mi se uvik činilo da ću lakše smislit ime za curicu nego za dečka [sm=smiley1.gif] ja sam u 19. tjednu a već sam dobila 6 kila,vajda će se sad malo primirit jer više nisam toliko gladna ko na početku trudnoće [sm=smiley36.gif] nego, da pitam vas iskusne mame nešto, već ste neke rekle da osjetite pokrete bebe, e pa ja jutros ležim u krevetu i osjetim 2-3 lagana udarca nisko ispod pupka?pretpostavljam da je beba jer neznam šta bi drugo bio a i nikad nisam tako nešto osjetila.al nisam se nadala da ću osjetit tako nisko??




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 10:50:46)

il je beba il je probava.




sax52341 -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 11:30:53)

Bok
ja sam prve pokrete osjetila skroz nisko, iznad stidne kosti. Maternica ti je u 19 tjednu tek narasla do pupka.
Nakon par tjedana ces sa sigurnoscu znat da li je ovo sada sto si osjetila stvarno bila bebica; ja sam u 20tjednu shvatila da je ono sto sam osjetila u 18 bila bebica a tada nisam bila sigurna...




Lotte -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 18:43:49)

Ma ja mislim da je to bebica[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], osjećaj kao nijedan drugi!




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (14.9.2012 20:26:28)

Vidim većina vas još nema ime,nadam se d aćete skoro odabrati[sm=smiley1.gif]




sminkret -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 9:03:29)

Pozdrav svima!
Moja druga beba stiže na kraju veljače. I da, očito je 2013. godina dečkića! [sm=smiley36.gif]
Trudna sam 17 tjedana, ali još uvijek me muče mučnine, vrtoglavice, slabost... Na svu sreću da moja curica od 3,5 godine ima toliko razumijevanja za mene: "Mama bude dobro!"[sm=bravo.gif]




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 9:07:20)

Dobrodošla[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ajme,koliko dečkića[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]Izgleda je stvarno 2013 g za dečkiće,a možda i bude još kojih curica[sm=smiley1.gif]




daze -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 9:48:49)

ooo dobrodošla sminkret[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] nevjerojatno, svi dečki osim moje.morat ću ja još jednom pitat da se nije zeznula [sm=smiley36.gif]




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 9:57:14)

I kod tebe je prvo mislio da je dečkić,pa onda rekao da je cur,ko zna šta će do kraja biti[sm=smiley36.gif]




Lotte -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 13:44:19)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Pozdrav novim bebicama!!! Joooj cure ja se vagala u subotu (tjedan i pol dana nakon vaganja kod ginekologa) kad ono teža za 2,5 kg [sm=zmeden.gif]. U tjedan i pol dana sam dobila 2,5 kg?? Ja ne znam da li se koja od vas može suzdržavati od hrane, ali ja ne mogu. I inače sam pravi gurman, volim jesti, volim hranu i volim kuhati, ali sada kada usporedim prijašnje dvije trudnoće, ove kile se sve više gomilaju u samom početku.[sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 15:42:13)

ma mene ove kile izludiše, malo gore malo dolje, prestati ću se vagati, ali čim prestanem onda će doktor početi :) što se tiće imena za sada će moj dobiti ime Noa, ali tko zna do poroda šta će mi još pasti na pamet [sm=zmeden.gif] recite mi da li je netko od vas išao na onaj tečaj za trudnice?




sminkret -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 16:45:04)

Hvala na dobrodošlici!

Ja sam išla u prvoj trudnoći na tečaj u vž bolnici (kod nas je to obavezno ako želiš da ti partner bude u rađaoni).
Bilo je ok, nekad je bilo malo previše teorije, a najbolje je bilo kad je pričala glavna primalja!




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (17.9.2012 19:59:10)

Ja se kod kuće ne važem,samo tamo kod gin[sm=smiley36.gif] i ne zamaram se previše time
A što se tiče jela i mene nekada uhvati da samo jedem(i to slatko[sm=smiley36.gif]),a nekada i ne,zavisi.
Što se tiče tečaja mi ne idemo,jer mm neće ići sa mnom na porod,nije ni prvi put




Lotte -> RE: Zimske bebe! (19.9.2012 7:07:19)

Ni mi ne idemo na tečaj jer ne mogu nagovoriti moga MM da ide sa mnom (ma htjela bih samo zato da i on malo vidi kako je to, pa da više cijeni žene[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]). E sada, s mojom kolegicom je bio muž na porodu u Osječkom rodilištu, ali su mu pred sam čin poroda rekli da ide van, i pozvali ga unutra čim je završilo. Meni to nema smisla i nikad za to nisam čula, valjda ideš na taj tečaj kako bi bio pripremljen za sam porod?!




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (19.9.2012 9:01:59)

To je možda on sam tražio da izađe.ja ih dosta znam što su tako izašli van,a neki su ostali do kraja.
A po meni i iz priča od prijatlejica s kojima su bili muževi kažu da im je važnije da su s njima sve ovo drugo vrijeme,a u trenutku poroda baš i ne




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (19.9.2012 11:29:11)

Pisala sam tamo na temi za pelene,ali mogu i ovdje.
U Kozmu ima akcija na Huggies New born pelene 1+1 gratis.
Piše da su od organskog pamuka,da imaju neki izrez oko pupka kako bi se izbjegle iritacije i indikator vlažnosti ima koji pomaže odrediti vrijeme kad da s epelena promjeni[sm=zmeden.gif]
Ja ih za D nisam nikada koristila,ali sam kupila njihove vl.maramice i bile su mi odvratne,jedino su lijepo mirisale.
Jel netko od vas te pelene koristio?




Lotte -> RE: Zimske bebe! (19.9.2012 13:50:26)

Mislim da nisu bile loše kada sam ih koristila (davno je to bilo), čak su mi bile jedne od boljih koliko se sjećam.





Lotte -> RE: Zimske bebe! (19.9.2012 13:51:41)

U svakom slučaju, otići ću kupiti. Hvala na informaciji! Volim kad je nešto džabe[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bomboncic02 -> RE: Zimske bebe! (21.9.2012 13:50:45)

Pozdrav svima..Bumbi me potaknula da se javim na ovu temu pošto bi nam 15.12. trebala doći jedna curica [sm=smiley1.gif] pa spadamo kao zimske bebe.
Idem malo čitati što je sve napisano..
Inače, ovo nam je treća beba, imamo dva sina i sad čekamo princezu.
Muž je bio oba puta samnom na porodu i sada će biti osim ako ne bude carski.
Rađala sam u petrovoj i prošli smo tečaj 2006.




bomboncic02 -> RE: Zimske bebe! (21.9.2012 14:08:47)

Moja princeza će se zvati Ema.Trenutno smo 27+6.
Inače dva dr su rekli da je djevojčica, pa se nadam da nisu pogriješili, jer sam već kupila roza i ljubičaste stvari i sad se spremam učit plesti da ispletem ljubičastu dekicu za svoju, kako baka kaže, princezu.
Zbog komplikacija u trudnoći sam na bolovanju od početka trudnoće, svaka tri tjedna ležim u petrovoj na pt2 na obradi, do sada je sve išlo relativno ok, imamo manje plodne vode, djevojčica je na zadak i posteljica je nisko.Sljedeći tjedan idemo ponovno na ležanje pa ćemo znati koliko smo napredovale i nadam se da je i dalje sve u redu.
Trudit ću se pratiti ovu temu, vidim ima zanimljivih stvari [sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>