Rođendan za djecu iz vrtića? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> »Mrdajmo« zajedno



Poruka


BUMBI -> Rođendan za djecu iz vrtića? (3.8.2012 11:01:19)

Znam da imamo dosta teta,a i iskusnih mama pa da vas onda čujem.
D bi slavio rođendan kod kuće i pozvao neke prijatelje iz vrtića.Ja sam samo s jednom mamo jako dobra i vidimo se,a druge znam ali ne tako dobro.
Htjela sam pitati u vezi pozivnica?Kako da ih odnesem,dam ili šta već?
Ako on u sobi podjeli djeci,oni koji ne dobiju će se uvrijediti(D rekao da je tko već bilo kad je jedna mama donjela),pa sam mislila možda da stavim pozivnicu toj djec u ruksak pa da me mame nazovu ili????[sm=zmeden.gif]




kanader -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.8.2012 12:22:24)

mi smo imali običaj stavljati pozivnice u ormarić od djeteta koje bi pozvali. na pozivnici svakako navedeš broj telefona, napišeš od kolko do kolko je fešta i to je to




anne -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.8.2012 14:30:21)


IZVORNA PORUKA: kanader

mi smo imali običaj stavljati pozivnice u ormarić od djeteta koje bi pozvali. na pozivnici svakako navedeš broj telefona, napišeš od kolko do kolko je fešta i to je to


Tako se uglavnom radi.




bomboncic02 -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.8.2012 22:43:30)

Mi smo dosta dobri s prijateljima koje Matej inače hoće pozvat na rođendan i nalazimo se mimo rođendana.
Ali da nije takva situacija, napravili bismo pozivnicu, ubacili u ormariće i to je to..




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (4.8.2012 8:46:07)

Ok,hvala vam
Mislim da ću tako i ja napraviti.
Samo neznam dali da napišem do koliko sati je slavlje,nekako mi to bezveze[sm=zmeden.gif]




mala pcelica -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (4.8.2012 10:03:01)

nije glupo,pa to sad svi rade,odvojiš2 ili 3 sata kad zeliš da ga slaviš i ok,a i ti si trudna i nebi se trebala forsirati da cjeli dan slaviš reodjendan i letaš damo -vamo ,daj ovom ovo-onom ono ...razumiće svako ko je normalan [sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (30.8.2012 12:32:45)

Pozivnice su spremne i čekaju da dođu kod prijatelja[sm=smiley36.gif]
Sad se još samo nadamo da će mu doći prijatelji.MM mi kaže da nevjeruje da će kao roditielji ostaviti samu djecu ili da možda oni neće htjeti ostati sami[sm=zmeden.gif]
Ja opet mislim da hoće,pa neće biti cijeli dan kod nekoga nego koji sat.
D se više tom slavlju veseli nego sad kad će mu rodbina doći[sm=smiley36.gif],tako da se nadam da će i priajtelji htjeti doći




mariola -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (2.9.2012 9:26:46)

Jel se spremate za slavlje? Mislim da su od moje sestre maloj za peti rođendan počela dolazit djeca sama, tj. mame bi ih dovezle, ostavile i došle po njih kad ih moja seka nazove.




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.9.2012 10:07:57)

Pozivnice ćemo početi sutra stavljati u ormariće[sm=smiley1.gif]
E,sad još nisam napisala vrijeme od kada do kada,mislila sam od 16-18 h,ali me muči jel to dovoljno[sm=zmeden.gif]
Na 100 muka sam[sm=smiley36.gif]




anaxx -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.9.2012 10:31:30)

Meni je za po ljeti 16.00 h malo prerano, ali to smo mi... inače kod nas ročkas počne (obzirom da su moji dečki po zimi/proljeće ) oko 17-18h i nema ograničenja u trajanju, ekipa je već poznata i roditelji nazovu da vide kako se stvari odvijaju i kad da dođu po klince... neki (najbolji prijatelji) ostanu do duuugoooo u noć, na prošlom rođendanu je naj prijateljica bila do skoro 22h...




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.9.2012 10:39:33)

Prvo sam i ja mislila oko 17,ali ovdje je sad već predvečer malo hladno i poslije 19 počinje polako se mračiti,pa sam zato tako mislila.A i ovo će mu biti prvi put da slavi tako rođendan,pa zato mislim da je za prvi pit to dovoljno i njemu,a i drugima pogotovo ako će ostati sami bez roditelja




anaxx -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (3.9.2012 10:44:18)

Ma imaš pravo, slažem se... kod nas je to već poznata ekipa koja dolazi već od prvog rođendana tako da su svi ok i ne treba ih više ni puno paziti ni zabavljati...




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (5.9.2012 12:18:41)

Pozivnice podjeljene,sad čekamo da nas nazovu[sm=smiley1.gif]




pincirotvajler -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (5.9.2012 12:19:43)

[sm=smiley1.gif]




BUMBI -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (8.9.2012 19:34:53)

Prošao rođendan,došli su mu svi,osim cure[sm=smiley36.gif],razbolila se....
Bilo je super,D prezadovljan,a i druga djeca su bila oduševljena,čak je bilo i suza kad su odlazili kući.
Bili su 2 sata i za mene i za prvi put je to sasvim dovoljno[sm=smiley36.gif]
Bili su oni dobri,ali stalno si ih morao zabavljati i davati neke ideje da nebi došlo do svađe[sm=smiley36.gif]
Sve u svemu svi sretni i zadovoljni[sm=smiley1.gif]




pincirotvajler -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (8.9.2012 19:42:13)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
drago mi je,čekamo slike [sm=smiley1.gif]




danery -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (8.9.2012 20:03:00)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




cuba -> RE: Rođendan za djecu iz vrtića? (8.9.2012 21:25:18)

E, ovu sam vijest čekala[sm=smiley36.gif]
Ajde super, baš mi je drago da je i ekipa iz vrtića bila na proslavi i da su se dobro zabavili[sm=smiley1.gif] Najvažnije da je slavljenik zadovoljan[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: [1]